Tomasz Kammel Żródło: Fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Tomasz Kammel skrytykowany za zachowanie w "Pytaniu na śniadanie". Internauci stoją murem za Marzeną Rogalską

17 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP odbiło się ogromnym echem w mediach. Widzowie z niecierpliwością czekali na dzisiejszy odcinek “Pytania na śniadanie”. Nic więc dziwnego, że podczas jego emisji w sieci pojawiły się nieprzychylne komentarze dotyczące nie tylko Tomasza Kammela, ale i nowej prowadzącej.

Marzena Rogalska szybko została zastąpiona w programie “Pytanie na śniadanie”. Na jej miejscu, przy boku Tomasza Kammela, pojawiła się Izabella Krzan. Zachowanie prowadzącego nie spodobało się internautom.

Tomasz Kammel bez Marzeny Rogalskiej

W dzisiejszym wydaniu programu “Pytanie na śniadanie” u boku Tomasza Kammela wystąpiła nowa prowadząca. Marzenę Rogalską zastąpiła Izabella Krzan.

Przed rozpoczęciem “Pytania na śniadanie” wyemitowano zapowiedź odcinka, na której Kammel nawiązał do pojawienia się nowej prowadzącej.

Program rozpoczął się o 7:55. Tomasz Kammel pojawił się na antenie sam, zaczynając słowami:

Wiadomo, kto zastąpi Marzenę Rogalską w TVP. Widzowie mogą być zaskoczeniWiadomo, kto zastąpi Marzenę Rogalską w TVP. Widzowie mogą być zaskoczeniCzytaj dalej

- Pracujemy w parach i to się teraz też nie zmieni - powiedział z uśmiechem.

Prezenter telewizyjny w kilku słowach nawiązał do odejścia Marzeny Rogalskiej, jednak miało to charakter lakoniczny. Tomasz Kammel ani nie pożegnał, ani nie podziękował poprzedniej współprowadzącej. Niemal od razu jednak powiedział, kto poprowadzi z nim program:

- Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się obyć bez Marzeny Rogalskiej. (...) Nie poprowadzę programu dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą... Izabella Krzan! - powiedział.

Reakcja internautów

Na oficjalnym profilu “Pytania na śniadania” pojawił się post informujący o nowej współprowadzącej. Internauci nie czekali z komentowaniem zaistniałej sytuacji. Pojawiły się takie wpisy, jak: “jego podsumowanie "musimy się obyć bez Marzeny" po tylu latach współpracy …”, “dla Pana Tomasza najwidoczniej pieniążki są ważniejsze…”, “Panie Tomku, zabrakło słowa: "Dziękuję Marzenko";( tyle od siebie chyba mógł Pan powiedziec…” czy “Szkoda Tomek , że po tylu latach współpracy z Marzena potrafisz tylko powiedzieć „ dziś musimy się obejść bez Marzeny””.

Internauci nie oszczędzili też nowej prowadzącej, Izabelli Krzan: “Krzan szybciutko wzięła posadę! Kammel, Ciebie nawet nie tykam…”, “Szkoda,że taka młoda i piękna dziewczyna jaką jest Pani Chrzan ma już pół kilo botoxu w twarzy i jej mimka jest sparaliżowana. Kobiety nie róbcie sobie tego proszę!” czy “Ps. Nie da się jej słuchać, jakby miała coś w gardle kluchę i ma coś z zatokami. I jest to bardzo irytujące, jednak praca w tv zobowiązuje, dlaczego prowadzący wiadomości nie mają wad wymowy ani tego "czegoś" co słychać?”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


źródło: plotek.pl / facebook.com/pytanienasniadanie

Następny artykuł