Tomasz Kammel Żródło: Fot. instagram.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel na wspólnym zdjęciu z Joanną Jędrzejczyk. Internauci: "nie wstyd ci?"

20 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Tomasz Kammel ostatnio musi zmierzyć się z ogromną krytyką ze strony internautów. Prezenter jednak nie daje za wygraną, wciąż publikując zdjęcia, które w żaden sposób nie nawiązują do odejścia Marzeny Rogalskiej z “Pytania na śniadanie”. Tym razem przeszedł samego siebie.

Ten tydzień okazał się wyjątkowy dla stacji TVP, w tym dla Tomasza Kammela. Marzena Rogalska po 12 latach odeszła z Telewizji Publicznej. Zdaje się, że jej przyjaciel zdążył już zapomnieć o całej sytuacji.

Tomasz Kammel “żegna” Marzenę Rogalską

W tym tygodniu Marzena Rogalska ogłosiła, że odchodzi z Telewizji Publicznej. Dziennikarka wywołała wokół siebie sporo szumu. Jednak nie tylko ona. Sytuacja ta doskonale zweryfikowała jej przyjaźń z Tomaszem Kammelem, która na ekranie uchodziła za idealną.

Przypomnijmy, że dzień po ogłoszeniu odejścia z pracy przez Marzenę Rogalską, Tomasz Kammel poprowadził “Pytanie na śniadanie” z Izabellą Krzan. O współprowadzącej, z którą jeszcze niedawno tworzył duet “Rogamel”, wspomniał wyłącznie słowami: “Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się obyć bez Marzeny Rogalskiej”.

Po tej sytuacji na Tomasza Kammela wylała się fala hejtu. Internauci wciąż mają nadzieję, że prezenter również odejdzie z TVP oraz zarzucają mu “brak kręgosłupa”. Ten jednak zdaje się tym nie przejmować, bo do sieci trafiło właśnie zdjęcie, które oburzyło obserwatorów Kammela.

Znamy go z serialu Znamy go z serialu "Columbo". Przez ostatnie lata życia Peter Falk zmagał się z ciężką chorobąCzytaj dalej

Kammel z nową przyjaciółką

Tomasz Kammel opublikował dziś zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk, nie zapominając o opisie, który oburzył internautów:

“Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna dziekuje za swietny czas!” - napisał na Instagramie.

Kammel zachwalał współpracę z Jędrzejczyk, ale obserwatorom wyraźnie się to nie spodobało.

Pojawiły się takie komentarze, jak: “Nie wiem. Ja już zostawię to bez komentarza. Może i Ty i Marzena oboje cierpicie w tym momencie. Życzę aby wszystko wróciło do normy.”, “Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Zupełny brak wyczucia. Przyjdzie pora i na Pana Tomasza. Karma wraca…” czy “Jak Panu nie wstyd? Pokazał Pan tak naprawdę jakim jest Pan człowiekiem!!!”, “Nie wstyd ci?”.

Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk zasiądzie w jury programu “Dance Dance Dance”. Wraz z nią w produkcji pojawią się Agustin Egurrola i Ida Nowakowska.

https://www.instagram.com/tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl / instagram.com/tomaszkammel/

Następny artykuł