Tomasz Kammel - wpadka w Pytaniu na śniadanie Żródło: Screen z programu „Pytanie na śniadanie” www.pytanienasniadanie.tvp.pl prod. TVP

Wpadka w „Pytaniu na śniadanie”. Zwierzę załatwiło się na dywanie

24 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Niefortunna wpadka na wizji z udziałem Tomasza Kammela. Podczas niedzielnego wydania „Pytania na śniadanie”, którego bohaterami były między innymi psy rasy chihuahua, jedno ze zwierząt załatwiło się na dywanie. Reakcja prezentera wbija w fotel.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska to jeden z najpopularniejszych duetów występujących na antenie TVP. Oboje od lat zasiadają na kanapie „Pytania na śniadanie”, goszcząc obok siebie wiele ciekawych osobistości. W trakcie nagrywania programu często dochodzi jednak do niezaplanowanych zdarzeń.

Wpadka z udziałem Tomasza Kammela

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska prowadzili niedzielne wydanie popularnej śniadaniówki. W pewnym momencie w studio pojawiły się zaproszone właścicielki psów rasy chihuahua. Wraz z nimi na antenę wkroczyły dwa czworonogi – Olaf i Mrówka.

Zachwycony Kammel od razu postanowił przywitać się ze zwierzętami i jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy położył się obok nich na dywanie. Zabawa nie trwała jednak długo. Po chwili prezenter zauważył, że jeden z psów właśnie załatwia swoją potrzebę na dywanie.

- Proszę państwa i piszemy historię. Kiedyś kura zrobiła to w jednym z naszych programów na stole, a ta dziewczyna zrobiła to tutaj – skomentował Tomasz Kammel.

Siostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamySiostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamyCzytaj dalej

Autorką całego zamieszania okazała się Mrówka. Kilka minut później prezenter, u którego wciąż było widać zaskoczenie, a jednocześnie rozbawienie na twarzy, zwrócił się do niej, obracając całą sytuację w żart. Nazwał ją między innymi „skandalistką”.

- Porozmawiamy o tym później, co tu zrobiłaś – powiedział.

Nowa prowadząca „Pytania na śniadanie”


„Pytanie na śniadanie” gości na antenie TVP już od 2002 roku. Oprócz Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej widzowie mogą oglądać w nim także Izabellę Krzan i Tomasza Wolnego, Idę Nowakowską i Łukasza Nowickiego, Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę oraz Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Najnowsze doniesienia Pudelka świadczą jednak o planowanych zmianach w obsadzie „Pytania na śniadanie”. Nową prowadzącą ma zostać niekwestionowana gwiazda TVP – Marta Manowska.

- Mówi się, że Marta jest uwielbiana przez widzów i będzie idealnie pasować do porannego pasma TVP2. Jest serdeczna, życzliwa, rodzinna, ciepła. Jej osoba o poranku na pewno przyciągnie przed telewizory wiele osób w różnych kategoriach wiekowych – mówił informator związany z produkcją.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł