Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kammel żąda przeprosin od Super Expressu

TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel żąda przeprosin od tabloidu. Wielu internautów jest przeciwko prezenterowi

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Tomasz Kammel żąda przeprosin od Super Expressu. Co więcej, czołowy prezenter Telewizji Polskiej oczekuje przy tym specjalnej czcionki, ramki i rozmiaru. Wszystko przez to, że nie spodobał mu się jeden z artykułów tabloidu. Nie wszyscy internauci p

  • Tomasz Kammel zamieścił w sieci wezwanie oraz wniosek o zamieszczenie sprostowania

  • Prezenter chce, by redakcja Super Expressu przeprosiła go za artykuł dotyczący skarpet

  • W treści artykułu miało znaleźć się odniesienie do słów dziennikarza o „cudzie życia”

O słowach Tomasza Kammela dotyczących „cudu życia” słyszał chyba każdy. Redakcja Super Expressu miała jednak „przeinaczyć” wypowiedź prezentera. Teraz po sieci krąży wezwanie oraz wniosek o zamieszczenie sprostowania.

Tomasz Kammel na świeczniku mediów

Ostatni czas nie jest łaskawy dla Tomasza Kammela, którego nazwisko regularnie trafia na nagłówki największych polskich tabloidów. Przypomnijmy, że zła passa prezentera zaczęła się, gdy z Telewizji Polskiej zwolniła się Marzena Rogalska. Kolega z pracy w żaden sposób nie pożegnał wówczas dziennikarki.

Kolejna afera wybuchła po koncercie wielkanocnym, który wyemitowano na antenie TVP. Na występ Andrei Bocellego przyszli wtedy Joanna i Jacek Kurscy. Prowadzący Tomasz Kammel postanowił przywitać ich ze sceny. Jego słowa głośnym echem rozeszły się po sieci.

- Bocelli zatytułował swój koncert „cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy – mówił Kammel (więcej TUTAJ).

Tomasz Kammel oczekuje przeprosin

Słowa o „cudzie życia” w jednej chwili trafiły do największych serwisów internetowych w Polsce. O wypowiedzi prezentera wspomnieli także dziennikarze Super Expressu. Okazuje się, że umieścili je w artykule dotyczącym własnej marki skarpet Tomasza Kammela. Napisali jednak, że prowadzący koncert Bocellego nazwał „cudem życia” samego Jacka Kurskiego.

W związku z tym prezenter Telewizji Polskiej postanowił zawalczyć o swoje i skontaktował się ze specjalistą, który w jego imieniu wystosował oficjalne pismu do redakcji Super Expressu. Trzeba przyznać, że niektóre oczekiwania Tomasza Kammela są co najmniej dziwne.

- (…) Wzywam Państwa do opublikowania (...) w czarnej ramce o rozmiarze nie mniejszym niż 750 pikseli x 350 pikseli, (...) na białym tle, czarną czcionką Times New Roman 12 i z co najmniej pojedynczą interlinią (zgodnie z formatowaniem programu Microsoft Word) (…) oświadczenia o następującej treści (...) – czytamy w wezwaniu.

Internauci nie wspierają prezentera

Pismo zaadresowane do redaktora naczelnego Super Expressu trafiło nie tylko w jego ręce, ale także na instagramowy profil Tomasza Kammela. Internauci obserwujący konto dziennikarza są wyraźnie podzieleni. Część z nich wyraźnie nie popiera jego działań i wyśmiewa jego żądania.

  • Haha – już się nie ośmieszaj bardziej

  • (…) Nic już nie zmieni faktu, że powoli stał się Pan człowiekiem-memem

  • Chyba Cię pogrzało Tomuś – czytamy w komentarzach

[EMBED-1404]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >