Tomasz Komenda - jakim jest partnerem? Żródło: Fot. PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Anna Walter opowiedziała o związku z Tomaszem Komendą. Mało kto zna prawdziwą historię ich miłości

12 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Tomasz Komenda niesłusznie spędził 18 lat w więzieniu. Po tym czasie los postanowił się do niego uśmiechnąć, stawiając na jego drodze Annę Walter, a potem małego Filipa. Jak poznała się para i jakim partnerem jest Tomasz Komenda?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak poznali się Tomasz Komenda i Anna Walter
  • Co Anna Walter ceni w partnerze
  • Co jest najważniejsze dla Krzysztofa Komendy

Tomasz Komenda w końcu może cieszyć się wolnością, ale i pewnością, że otrzyma odszkodowanie za 18 lat bezkarnie spędzone w więzieniu. Anna Walter, jego partnerka, ujawniła, jakim jest on partnerem i ojcem.

Tomasz Komenda i Anna Walter

- Chciałbym założyć rodzinę, być szczęśliwy, być w końcu ojcem. Ja mam 42 lata, już nie chcę być starym kawalerem. Wszystkie dziewczyny, z którymi nawiązałem kontakt, nie patrzyły na mnie jak na mężczyznę, tylko zastanawiały się: "czy to na pewno on?" - mówił Tomasz w jednym z wywiadów.

Na szczęście Tomaszowi Komendzie udało się znaleźć tę jedyną. Na drodze 43-latka stanęła Anna Walter, którą mężczyzna poznał na portalu randkowym. Kobieta w wywiadzie dla programu “Uwaga! TVN” wyznała, że doskonale znała historię Komendy:

- Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy - mówiła.

Anna Mucha już nie pracuje w TVP. Już wiadomo, co było przyczyną zwolnieniaAnna Mucha już nie pracuje w TVP. Już wiadomo, co było przyczyną zwolnieniaCzytaj dalej

- Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną - powiedział w tym samym programie Komenda.

Tomasz Komenda jako partner

Okazało się, że Tomasz Komenda to partner idealny dla Anny Walter. Oboje zatem zdają się być sobie przeznaczeni. Walter wyznała “Faktowi”, co najbardziej ceni w swoim partnerze:

- U Tomka znalazłam to, czego wcześniej nie doświadczyłam, czyli miłość, szacunek i to, że liczy się z moim zdaniem, kocha mnie i moje dzieci oraz najlepiej jak potrafi się o nas troszczy.

Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter podczas premiery filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. O tym wydarzeniu mówiła wtedy cała Polska. W grudniu 2020 roku Tomasz i Anna zostali rodzicami.

Na świat przyszedł wówczas Filip, a Tomasz Komenda przyznał, że od zawsze marzył, aby zostać ojcem. Marzenia zatem spełniają się jedno za drugim i mogą choć trochę zrekompensować utracone w więzieniu lata. W rozmowie z TVN Tomasz Komenda podzielił się poruszającym wyznaniem:

- U faceta chyba najważniejsze jest to, żeby usłyszał słowo "tata”. Tylko szkoda, że dopiero po 44 latach.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: wprost.pl / fakt.pl / dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł