Swiatgwiazd.pl
fot. Viktoria Strelka_ph z Pexels/Canva.com

fot. Viktoria Strelka_ph z Pexels/Canva.com

Trzy pary znaków zodiaku, które stanowią idealne połączenie. Te pary rzadko się rozstają

22 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

W znalezieniu drugiej połówki często kierujemy się własnymi oczekiwaniami, ale również charakterem poznanej osoby. Są jednak takie znaki zodiaku, które już po pierwszym spotkaniu skazane są na wspólną przyszłość. Sprawdź, czy znajdujesz się w tym zestawieniu.

Każdy z 12. znaków zodiaku charakteryzuje się dominującymi cechami charakteru, a także jest kierowany przez żywioł: ziemię, ogień, wodę lub powietrze. Wszystko zależy od położenia gwiazd i planet w dniu Twoich narodzin. To właśnie te czynniki powodują, że do niektórych przyciąga nas "tajemnicza siła", a z innymi nie jesteśmy w stanie wytrzymać nawet godziny.

Trzy "idealne" połączenia znaków zodiaku

Strzelec i Byk

Pozornie pod względem żywiołów te znaki zodiaku się wykluczają. Strzelec kierowany ogniem stawia na pierwszym miejscu przygodę, a Byk z symbolem ziemi twardo kieruje się faktami i zasadami. A jednak to połączenie jest jednym z najtrwalszych w całym gwiazdozbiorze.

Strzelce szukają ciągłych wyzwań, dlatego punkt widzenia Byków jest dla nich ciekawą zagadką, którą chcą rozwikłać. Druga strona natomiast szczegółowo analizuje zachowanie partnera, zaskakując się za każdym razem.

Z pewnością jest to połączenie pełne wybuchów namiętności, ale również wsparcia w dążeniu do wspólnych ambicji. Oba znaki zodiaku chcą udowodnić własną wartość, a w drużynie potrafią zdziałać cuda.

Wśród gwiazd show-biznesu z łatwością można znaleźć takie połączenie. Związek Strzelca i Byka to m.in.: Nikki Reed i Ian Somerhalder, Adele i Rich Paul, czy Pierce Brosnan i Cassandra Harris.

psychotest

Co widzisz na obrazku? Ten psychotest zdradzi, jaki będzie dla ciebie 2023 rok

CZYTAJ DALEJ

Waga i Wodnik

Oba znaki wywodzą się z żywiołu powietrza, dlatego w życiu kierują się podobnymi wartościami. Z łatwością odnajdują wspólny język już przy pierwszym spotkaniu, naturalnie przechodząc z etapu przyjaźni do długotrwałego uczucia.

Zarówno Wodniki, jak i Wagi są bardzo kreatywnymi znakami zodiaku, które na pierwszym miejscu stawiają harmonię i piękno. Wydobywają z siebie i innych najlepsze cechy. W związku szukają zrozumienia oraz wspólnych celów, a unikają niepotrzebnych konfliktów.

Te znaki zodiaku tworzą relacje na całe życie, odnajdując bezpieczeństwo i zrozumienie w drugiej osobie. Przy kłótniach, które zdarzają się w każdym związku, próbują spojrzeć na spór oczami partnera bez negatywnych emocji.

Wśród gwiazd reprezentantami takiego połączenia są m.in.: John Travolta i Kelly Preston, John Lennon i Yoko Ono oraz Sacha Baron Cohen i Isla Fisher.

Rak i Ryby

Zarówno Raki, jak i Ryby należą do wodnych znaków zodiaku. Oboje kierują się przede wszystkim emocjonalną częścią swojej osobowości, które jednocześnie może stanowić zaletę oraz wadę związku.

Doskonale odnajdują się w stanie emocjonalnym partnera, jednak często stawiają swoje samopoczucie na pierwszym miejscu. Wolą kierować się intuicją niż twardymi faktami, przez co ich relacja jest często niestabilna i narażona na wielokrotne rozstania oraz powroty.

Wspólnie nie mogą jednak narzekać na nudę. Chęć poznawania świata motywuje ich do działania i napędza wzajemne ambicje. Mają najbardziej rozwiniętą empatię oraz lojalność ze wszystkich znaków zodiaku co gwarantuje im wiele lat zgodnego związku.

W show-biznesie takie połączenia możemy znaleźć u m.in.: Lily Collins i Charlie McDowell, Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter, a także Elon Musk i Grimes.

Para

fot. izusek z Getty Images Singature/Canva.com

Para

fot. Susannah Townsend z baseimage/Canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Piotr Woźniak-Starak był synem jednego z najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się teść Agnieszki Woźniak-Starak?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Artur Barciś, Natali Kukulska, Zofia Zborowska, Agnieszka Sienkiewicz, fot. KAPiF

Polskie gwiazdy, które odeszły od kościoła. Dla nich te święta będą inne. "Bajka jak Halloween"

Święta można obchodzić w bardzo różny sposób. Okres ten ważny jest nie tylko dla katolików, ale wszystkich chrześcijan, a nawet osób niewierzących. Wiele polskich gwiazd, choć odeszło od kościoła, uwielbia niektóre świąteczne tradycje. Inne obchodzą Boże Narodzenie w całkiem odmienny sposób. Jaki? Dowiecie się tego z naszej galerii.

Zobacz galerię >

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

psychotest, fot. Canva/123ducu

Styl Życia

Które drzwi wybierasz? Szybki psychotest pokaże, czym kierujesz się w związku

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile okręgów widzisz na zdjęciu? Szybki test zdradzi, czy w życiu kierujesz się sercem czy rozumem

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile twarzy widzisz na zdjęciu? Psychotest ukaże, co spotka Cię w 2023 roku i jak rozwiną się twoje relacje

Czytaj więcej >
Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku.

Styl Życia

Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku. Na czym skupić się w 2023 roku?

Czytaj więcej >
fot. Huy Phan z Pexels canva.com (cropped)

Styl Życia

Czym jest sneating? Uważaj na ten niebezpieczny trend w randkowaniu

Czytaj więcej >
Horoskop na styczeń 2023 roku.

Styl Życia

Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Czytaj więcej >