TVP koncert Żródło: pixabay.com/Maria_Domnina

Dzisiaj w TVP 1 niezwykły koncert, wystąpią m.in Edyta Górniak i Norbi

8 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Dzień Kobiet w TVP. Telewizja Polska postanowiła uczcić święto wszystkich kobiet poprzez organizację koncertu “Za Zdrowie Pań”. Widowisko rozpocznie się już dziś kwadrans po 17:00; telewidzowie mogą liczyć na spotkanie z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak Edyta Górniak, Norbi czy Rafał Brzozowski.

  • TVP świętuje Dzień Kobiet
  • Dziś po południu na antenie stacji pojawi się koncert dedykowany paniom
  • Ostatnio widzowie Telewizji Polskiej musieli pogodzić się z wieloma zmianami

Niedawno TVP wraz z tysiącami telewidzów przed odbiornikami celebrowało dzień świętego Walentego, organizując specjalny “Walentynkowy koncert życzeń”. Najwidoczniej taka forma rozrywki przypadła odbiorcom do gustu. Specjalnie z okazji Dnia Kobiet stacja postanowiła znów ruszyć w tany i śpiewająco złożyć paniom najlepsze życzenia.

TVP koncertowo na Dzień Kobiet

Każdy, kto nie ma dziś planów na popołudnie, może rozważyć propozycję od TVP. Piętnaście minut po godzinie 17:00 rusza widowisko “Za Zdrowie Pań”, prowadzone przez Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską. Dokładnie ten sam duet prowadzących odpowiadał również za ugoszczenie widzów podczas "Walentynkowego koncertu życzeń".

Koncert odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Na transmisję na żywo mogą liczyć wszyscy odbiorcy programu TVP1. Naturalnie bez udziału gwiazd polskiej sceny muzycznej podobna celebracja nie miałaby racji bytu, dlatego też na miejsce przybędą artyści gotowi do wyśpiewania paniom najlepszych życzeń w dniu ich święta.

Według doniesień mediów dziś telewidzowie TVP będą bawić się przy muzyce wykonywanej przez zespoły disco polo. W repertuarze mają znaleźć się także utwory skłaniające do wzruszeń i te podrywające do tańca. Lepiej przed transmisją zrobić więc w salonie nieco miejsca w razie, gdyby nogi same zaczęły niekontrolowanie podrygiwać.

Pozbawione przepychu mieszkanie Michała SzpakaPozbawione przepychu mieszkanie Michała SzpakaCzytaj dalej

Polacy będą mogli usłyszeć dziś Edytę Górniak, Dawida Kwiatkowskiego, Rafała Brzozowskiego czy Joannę Moro. Coś dla siebie znajdą również entuzjaści twórczości Gromee, Mikołaja Krawczyka, Norbiego i Adama Stachowiaka. Stawkę dopełnią tacy artyści jak zespół Boys, Future Folk, Andre i Classic.

Każdy, kto dziś nie zdąży na balangę przed telewizorem, będzie mógł liczyć na powtórkę. Retransmisja pojawi się na antenie TVP2 tuż po emisji kolejnego odcinka “M jak Miłość”, czyli o godzinie 21:40.

Czas na zmiany

Jak dobrze wie każdy, kto śledzi medialne doniesienia, ostatnio TVP przeżywa dość burzliwy okres. Jednym z powodu powstania medialnego szumu było odejście wieloletniej gwiazdy stacji, Marzeny Rogalskiej. Tym samym dziennikarka zakończyła 12-letni okres współpracy z Telewizją Polską.

- Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia - komentowała zerwanie współpracy ekipa programu “Pytanie na Śniadanie” na Facebooku.

Dużym medialnym zainteresowaniem cieszy się także format, który nawet nie pojawił się jeszcze w tym roku na antenie TVP. Chodzi o roztańczone show “Dance Dance Dance”. Parę tygodni temu ogromne emocje wzbudziło samo ogłoszenie składu jury programu - na jurorskich fotelach zasiądą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurolla. 3. edycja formatu miała pojawić się w TVP w ubiegły piątek 5 marca. Z powodów epidemiologicznych premiera została jednak przesunięta. Mimo to "Dance Dance Dance" ma zagościć w domach Polaków jeszcze w marcu 2021 roku.

- Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2 - czytamy w oficjalnym oświadczeniu stacji.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Eska, Telegamagazyn, Radio Zet, o2.pl, TVP Info

Następny artykuł