Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Tyle się naczytałem, jakim jestem grubasem". Kevin schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jak?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 23.04.2024 13:49

"Tyle się naczytałem, jakim jestem grubasem". Kevin schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jak?

Kevin Mglej
fot. KAPiF

Kevin Mglej zdradził, ile kilogramów już schudł. Fani byli bezlitośni dla ukochanego Roksany Węgiel. 

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana i Kevin od roku oficjalnie są parą. Wcześniej zakochani nie afiszowali się ze swoim związkiem. Wokalistka potwierdziła wszystko w swoje 18. urodziny. Ze starszym o 8 lat partnerem tworzą obecnie jeden z najpiękniejszych duetów w show-biznesie. Na każdym kroku udowadniają, jak bardzo są w sobie zakochani. Tak tez było po ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Za kulisami nie szczędzili sobie czułości. 

Partner Roxie od samego początku kibicuje ukochanej na widowni i mocno trzyma kciuki. Wiadomo, że 19-latka jest jedną z faworytek tej edycji, a wiele osób uważa, że to właśnie ona zdobędzie Kryształową Kulę. W ćwierćfinale udowodniła, że jest we właściwym miejscu, ale błysną też jej partner, który towarzyszył jej na parkiecie. Jak im poszło?

Ukochany Roksany Węgiel prosi o pomoc. "To jest trudne". Jego słowa nie przejdą bez echa Zarzucają Kevinowi, że nie płaci alimentów. Roksanie puściły nerwy. Zdradziła, ile jej ukochany łoży na dziecko

Kevin Mglej i Roxie Węgiel razem w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana i jej ukochany brylowali razem w ostatnim odcinku uwielbianego przez widzów show Polsatu. Tanecznym partnerem gwiazdy jest Michał Kassin, ale w ostatnim odcinku do duetu dołączył również Kevin. Uczestnicy bowiem mieli możliwość wystąpienia z kimś bliskim. 

Trio wykonało ogniste tango, które zachwyciło nie tylko fanów przed telewizorami i publiczność w studio, ale przede wszystkim jurorów. Ci postanowili przyznać im 40 punktów. 

Kevin zaprezentował się w doskonałej formie i zrobił nawet salto na parkiecie, którym mocno zaimponował. Okazuje się, że zrzucił sporo zbędnych kilogramów. Ile?

Ile schudł Kevin Mglej?

Kevin i Roxie od początku musieli mierzyć się z krytyką związku. Dzieli ich różnica wieku, ale też partner wokalistki był już zaręczony i ma syna z poprzedniego związku. Fani na początku nie dawali im zbyt dużych szans. 

Mglej musiał też znieść sporą krytykę związaną ze swoim wyglądem. Internauci nie szczędzili mu krytyki dotyczącej dodatkowych kilogramów. Przyznał, że bolały go te słowa.

Staram się tego nie analizować. Są to najczęściej ludzie, którzy mnie nie znają. Myślę, że jakbym z nimi porozmawiał, mogliby mieć inną perspektywę. Osobiście już nie czytam tych wszystkich komentarzy - powiedział Pomponikowi.

Postanowił się zmotywować i ostro wziąć się za ćwiczenia. Od czasu, gdy poznał Roxie zrzucił imponującą ilość kilogramów. 

Czułem się bardzo źle. Na początku to czytałem, wydawało mi się, że tak trzeba. To chyba przez to już jestem 26 kilogramów chudszy, bo tyle się naczytałem o tym, jakim jestem grubasem. Od roku jestem w poważnym treningu - dodał. 

Metamorfozę Kevina widać na pierwszy rzut oka.

Kevin Mglej, fot. KAPiF
Kevin Mglej, fot. KAPiF
Kevin Mglej, fot. KAPiF
Kevin Mglej, fot. KAPiF