Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Ukochany wnusio babci". Mama Sandry Kubickiej pokazała urocze wideo
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.05.2024 14:08

"Ukochany wnusio babci". Mama Sandry Kubickiej pokazała urocze wideo

Sandra Kubicka
fot. Instagram

Mama Sandry Kubickiej pochwaliła się uroczym wideo. Tylko zobaczcie, w jaki cudny sposób zwraca się do swojego wnuczka!

Ślub Sandy Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka nie ma tajemnic przed fanami i chętnie dzieli się swoją prywatnością w sieci, ale są takie informacje, którymi zaskakuje. Właśnie tak się stało, kiedy nagle na jej profil wpadły zdjęcia ze ślubu z Baronem! Okazało się, że para potajemnie się pobrała.

Kilka miesięcy wcześniej, dokładnie w Boże Narodzenie, pochwalili się, że zostaną rodzicami. Wiadomo, że już nie mogą doczekać się synka. Niedawno pochwalili się w mediach społecznościowych informacją, że kupili dom. Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Fani mogą więc być pewni, że modelka będzie na bieżąco informować ich o postępach w urządzaniu nowych wnętrz. 

Baron i Kubicka kupili dom. Pochwalili się wnętrzami. Przestrzeń zapiera dech Mama Kubickiej zachwyca formą. "Babcia będzie wyglądać jak starsza siostra"

Kubicka może liczyć na wsparcie mamy

Grażyna Kubicka w mediach społecznościowych przedstawia się jako Grace. Modelka może liczyć na wsparcie ze strony mamy w tym wyjątkowym okresie, gdy sama spodziewa się dziecka. Teściowa Barona nie ukrywa, że bardzo się cieszy wizją, iż zostanie babcią.

Moje miłości. Już babcia nie może się doczekać - napisała pod zdjęciem córki.

Internauci przejrzeli zdjęciami Grace i orzekli, że wygląda ona świetnie. Pojawił się nawet komentarz, że 47-letnia Grażyna Kubicka będzie nie babcią, a starszą siostrą dla dziecka Sandry. 

Babcia będzie wyglądać jak starsza siostra - brzmi komentarz jednej z internautek. 

Mama Sandry Kubickiej o wnuczku

Niecierpliwie na swojego wnusia czeka mama Sandry, Grace. Jest już gotowa na to, żeby przywitać chłopca na świecie. Wiadomo, że panie mają świetne relacje, więc z góry można założyć, że maluszek będzie mógł liczyć na to, że babcia chętnie się nim zaopiekuje. 

Dzisiaj chcę podzielić się z Wami tą magiczną chwilą. Moja córka nosi w swoim brzuszku mojego małego wnusia. Już teraz czuję te małe ruchy i czarujące kopniaki. Nie mogę się doczekać, aby przywitać Cię na świecie, mały Skarbie. Babcia już na Ciebie czeka z otwartymi ramionami - napisała wzrusona Grace.

Poniżej wideo. Wygląda na to, że już tylko dni nas dzielą od rozwiązania Sandry.

Sandra Kubicka z mamą, fot. Instagram
Sandra Kubicka z mamą, fot. Instagram
Sandra Kubicka z mamą, fot. Instagram
Sandra Kubicka z mamą, fot. Instagram