Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Gdzie mieszka Urszula Dudziak? Dziś to luksusy, kiedyś żyła w biedzie

8 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Urszula Dudziak dopiero niedawno wprowadziła się do luksusowej posiadłości w Emilianówce, wsi położonej w województwie mazowieckim. Jak jednak donosi portal pomponik.pl, wokalistka przed przeprowadzką mieszkała w zupełnie innych warunkach.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie postanowiła zamieszkać Urszula Dudziak
  • Dlaczego podjęła taką decyzję
  • W jakim domu mieszka teraz

Urszula Dudziak w domu w Emilianówce zamieszkała około półtora roku temu. Okazuje się, że wcześniej postanowiła spędzić trochę czasu w… oborze. Skąd ten pomysł?

Urszula Dudziak podjęła odważną decyzję

Gwiazda kilka lat temu związała się z Bogdanem Tłomińskim, emerytowanym kapitanem żeglugi wielkiej. Wówczas podjęła decyzję, aby przeprowadzić się na wieś. Nikt jednak nie spodziewał się, w jaki sposób wdroży ten pomysł w życie.

Przed budową własnego domu, Urszula Dudziak postanowiła “przetestować” wiejskie warunki. Dlatego zdecydowała się przez jakiś czas zamieszkać u swoich przyjaciół - Ireny i Andrzeja Andrzejewskich, którzy mieszkali w Emilianówce oddalonej od Warszawy o sto kilometrów.

- Na podwórku u Irenki i Andrzeja stoi obora. Jest w niej kuchnia letnia, czyli piec, na którym gotowało się kiedyś ziemniaki dla świń. Wpadłam na pomysł, żeby z tej obory zrobić sobie pokój-studio. Uwielbiam to miejsce do dziś - napisała Urszula Dudziak w swojej biografii “Wyśpiewam wam więcej…”, podaje serwis pomponik.pl

W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała "The Voice Senior 2"Czytaj dalej

Z pomocą partnera Urszula Dudziak zamieniła to miejsce w komfortowy apartament.

- Przeróbka trwała kilka tygodni. Tam sobie pomieszkujemy z Bogusiem, gdy uciekamy z Warszawy, żeby przytulić się do przyrody. Na czas budowy naszej chatki takie przytulisko jest jak znalazł - wyznała Dudziak.

Niektórzy nie dawali spokoju wokalistce, wtedy jej przyjaciółka Irena tłumaczyła sąsiadom, że "pani Dudziak ukrywa się przed paparazzi i pisze książkę, więc chce mieć święty spokój".

Nowe miejsce do życia

Wieś jako miejsce zamieszkania na tyle przypadła Urszuli Dudziak do gustu, że ta postanowiła wybudować w niej własną posiadłość. W dodatku wraz z partnerem pragnęli uciec od zgiełku miasta i korzystać z otaczającej ich przyrody.

"Po Nowym Jorku i Warszawie wieś to wspaniała odmiana. Mam tu cudowne wytchnienie, zieleń, piaski kwarcowe, zioła... Wszystko jest tu pod ręką, ludzie mili, uczynni i prawie wszędzie dotrę na piechotę" - opowiada Urszula Dudziak.

Zobaczcie, w jakim domu mieszka:

Urszula Dudziak - dom

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źrodło: pomponik.pl / dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł