Viki Gabor wyznała, co robi z pieniędzmi Żródło: instagram.com vikigaborofficial

Viki Gabor wygadała się, na co wydaje zarobione pieniądze

22 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Viki Gabor, choć ma dopiero 13 lat, już może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Poza muzyką zarabia także na Instagramie, a kwoty nie są małe. Ostatnio wyznała, co kupuje za zarobione pieniądze. Jedną z nich jest jedzenie, druga zaś może bardzo zaskoczyć fanów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile zarabia Viki Gabor
  • Na co wydaje pieniądze
  • Co zrobiła z kwotą zarobią na sprzedaży swojego singla

Viki Gabor podbiła serca Polaków hitem "Superhero", z którym wystąpiła w 2019 na Eurowizji Junior. Udało się jej powtorzyć sukces Roksany Węgiel, która wygrała konkurs w poprzednim roku. Od tej pory kariera nastoletniej gwiazdy nabrała niezwykłego rozpędu.

Młodziutka gwiazda ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak nagranie wspólnego singla z Kayah, "Ramię w ramię" oraz dwukrotny występ na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Piosenkarka zarabia także na swoim Insagramie, gdzie wstawia posty reklamowe. Co robi z zarobionymi pieniędzmi?

Wiadomo, na co Viki Gabor przeznacza pieniądze

Viki Gabor niebawem skończy 14 lat, a już zarabia spore sumy. Jak podaje Super Express, za jeden post na Instagramie, w kórym reklamuje dany produkt, artystka może dostać do 30 tysięcy złotych. Z kolei występ, na którym zaśpiewa jedną lub dwie piosenki to dla niej zarobek około 10-20 tysięcy złotych.

Kwoty mogą robić wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę młody wiek piosenkarki. W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdradziła, na co wydaje zarobione pieniądze. Zapewne większość osób uznałaby, że nastolatka przeznacza je na ubrania lub kosmetyki, jednak nic z tych rzeczy zdaje się nie interesować Viki Gabor.

Media potwierdzają. Wiadomo, jak będzie się nazywał syn Michała Wiśniewskiego. Niezwykle rzadkie imięMedia potwierdzają. Wiadomo, jak będzie się nazywał syn Michała Wiśniewskiego. Niezwykle rzadkie imięCzytaj dalej

- Ja bardzo lubię jedzenie. [...] Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo uwielbiam jeść- wyznała.

Dla wielu osób szczera odpowiedź może być sporym zaskoczeniem. Część osósb zapewne uzna, że 13-latka jest za duża na kupowanie pluszaków, jednak gwiazda nie boi się opinii innych.

Zdumiewający może być też wyznanie dotyczące jedzenia, bowiem Viki Gabor jest bardzo szczupła i nie widać po niej zamilowania do łakoci. Jak sama przyznała w tym samym wywiadzie, najczęściej sięga po sushi, które bardzo lubi.

Na co piosenkarka przeznaczyła dochód ze sprzedaży singla "Superhero"?

Piosenkarka jednak nie przywiązuje zbytniej wagi do kwestii materialnych. Przyznała, że nie pamięta, jaka była pierwsza rzecz, jaką kupiła za własne pieniądze ani jaki wmarzony prezent sobie kupiła.

Viki Gabor już wcześniej zaskoczyła fanów, gdy w grudniu 2019 roku podjęła ważną decyzję. Ogłosiła, że wszystkie pieniądze zarobione na sprzedaży singla "Superhero" przeznaczy na cele charytatywne, a konkretnie na ochronę środowiska.

- Tak jak obiecałam, zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą - cały dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence, jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: "jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat!". Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie, uda nam się osiągnąć więcej! - napisała na swoim Instagramie.

Jak widać, sława nie wpłynęła za bardzo na nastoletnią gwiazdę, która pozostaje skromną osobą troszczącą się nie tylko o siebie, ale także o naszą planetę. Podejście artystki z pewnością zasługuje na pochwałę. Fani z pewnością będą trzymać kciuki za jej kolejne sukcesy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł