Weronika Rosati zagra w amerykańskim serialu Żródło: instagram.com/weronikarosati

Weronika Rosati dostała rolę w amerykańskim serialu. Już działa na planie, pokazała pierwsze zdjęcie

10 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Weronika Rosati pęka z dumy. W końcu mogła podzielić się z fanami wspaniałą nowiną - otrzymała angaż w amerykańskim serialu! Aktorka od lat o tym marzyła i długo się o to starała.

  • Weronika Rosati spełnia hollywoodzki sen
  • Rosati zagra w amerykańskim serialu
  • Pierwsze zdjęcia z planu

Weronika Rosati dzieli życie na dwa domy - w Polsce i w Los Angeles, choć od pewnego czasu zdecydowaną większość czasu spędza za wielkim oceanem. Aktorka stara się spełnić swój hollywoodzki sen i podbić tamtejsze plany filmowe i serialowe. Wszystko wskazuje na to, że od sukcesu dzieli ją już tylko niewielki krok.

Weronika Rosati przekazała wspaniałą wiadomość

Chociaż Rosati doskonale radziła sobie w rodzimym show-biznesie i na jej koncie nie brakowało nowych propozycji od producentów, postanowiła wyjechać do słonecznego LA, by tam rozwijać karierę. Aktorka kilkukrotnie wspominała, że zawzięcie walczy o sukces, a droga do niego nie zawsze jest łatwa.

W końcu jednak, po długim oczekiwaniu, będzie mogła zebrać pierwsze owoce ciężkiej pracy. Weronika oficjalnie poinformowała, że otrzymała rolę w amerykańskim serialu "NCIS: Los Angeles" i zdradziła, że już weszła na plan!

M jak miłość: Basia nie będzie mogła znieść rozstania z kolejną wnuczką. Spełnią się też jej przeczucia, Ula i Bartek stracą dach nad głowąM jak miłość: Basia nie będzie mogła znieść rozstania z kolejną wnuczką. Spełnią się też jej przeczucia, Ula i Bartek stracą dach nad głowąCzytaj dalej

Kochani! Czekałam, żeby się z wami podzielić fajną wiadomością, aż wejdę na plan, by nie zapeszyć. Jak wiecie, jestem teraz w LA i bardzo się ciesze, że dołączyłam do obsady serialu @ncisla na kilka odcinków w roli gościnnej (o której nie mogę niestety więcej zdradzać) - zdradziła na Instagramie.

Aktorka postanowiła też pokrótce opowiedzieć, jak udało jej się zgarnąć angaż w zagranicznej produkcji. Nie da się ukryć, że pojawienie się w amerykańskim serialu może pomóc jej rozwinąć aktorskie skrzydła na skalę międzynarodową.

Natomiast mogę wam zdradzić, jak do tego doszło: ciężką pracą i niepoddawaniem się. Dostałam rolę, nagrywając kasting - nigdy nawet w najgorszych momentach mojego życia nie przestałam kochać swojego zawodu, więc zawsze nagrywam się z chęcią, choć okoliczności nie zawsze pozwalają mi na idealne przygotowanie - wyznała, podkreślając, że nie zawsze otrzymuje propozycje, tylko często sama stara się o rolę.

Pierwsze zdjęcia z planu

Rosati podzieliła się też pierwszymi fotkami z planu, nie zdradzając oczywiście przy tym zbyt wiele. Koleżanki z branży momentalnie pospieszyły z gratulacjami.

Gratulacje Weronika - napisała Małgorzata Rozenek.

Gratulacje - skomentowała Anna Maria Sieklucka, gwiazda filmu "365 dni".

Weronika gratuluje! Cieszę się Twoim szczęściem, bo wiem, jak na to ciężko pracowałaś i jak ciężko taką rolę dostać - dodała Anna Skura.

Na sam koniec Weronika Rosati żywo wyraziła swoje podekscytowanie.

Więc tak - jestem podekscytowana i jestem dumna, że pokonuje przeciwności losu i nieżyczliwych, sceptycznych ludzi i jestem teraz na tym planie z taka wspaniałą możliwością i szansą - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł