Kandydatka na uczestniczkę "Rolnik szuka żony 8" skradła serca fanów Żródło: instagram.com/rolnikszukazonytvp

Widzowie oczarowani nową uczestniczką "Rolnik szuka żony", zobaczyli ją w zwiastunie

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Fani programu "Rolnik szuka żony" już zacierają ręce na nadchodzący wielkimi krokami zerowy odcinek najnowszej edycji. Odbędzie się o już jutro, w Niedzielę Wielkanocną o godz. 17:30 na kanale pierwszym Telewizji Polskiej. W sieci można już obejrzeć zwiastun nadchodzącej ósmej odsłony słynnego show. Fani skupili swoją uwagę na pewnej blondynce, która zdaniem wielu z nich jest najładniejszą w historii programu.

  • Zerowy odcinek ósmej edycji "Rolnik szuka żony" odbędzie się już jutro, w Niedzielę Wielkanocną
  • Można go obejrzeć o godz. 17:30 na antenie TVP1
  • Fani zachwycili się jedną z kandydatek

Popularność programu "Rolnik szuka żony" jest niepodważalna, a dzięki niej fani doczekali się już siedmiu odsłon swojego ulubionego reality show. Już jutro na antenę "wskakuje" kolejny, ósmy sezon, a jego zapowiedź utwierdza nas w przekonaniu, że jest na co czekać, a męska część załogi będzie miała na kim zawiesić oko.

Rolniczka z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" skradła serca widzów

Zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" już jutro, a jego zasady są bardzo proste. Pięciu rolników, którzy otrzymają najwięcej listów po tymże odcinku, będą mogli wystąpić w ósmej edycji reality show i stanąć przed szansą znalezienia partnera lub partnerki życia.

Należy podkreślić, że zerowe odcinki każdej z poszczególnych serii, co roku puszczane były właśnie w Niedzielę Wielkanocną. Tym razem telewidzowie będą mogli rozgościć się przed telewizorami o godzinie 17:30. Odcinek wyemitowany zostanie tradycyjnie na kanale pierwszym Telewizji Polskiej.

Zarówno w sieci, jak i telewizji od jakiegoś czasu krąży zwiastun nadchodzącego sezonu "Rolnika". Pośród kilkunastu przedstawionych w nim rolniczek i rolników uwaga fanów została szczególnie skupiona na jednej z przedstawionych kobiet, która na co dzień zajmuje się hodowlą pieczarek.

Marta Manowska przyłapana na paleniu podczas przerwy, fani są zdziwieniMarta Manowska przyłapana na paleniu podczas przerwy, fani są zdziwieniCzytaj dalej

Blond włosa rolniczka o imieniu Kamila została okrzyknięta przez wielu z nich "najładniejszą w historii programu". Ma 28 lat i pochodzi ze Starej Kornicy w woj. mazowieckim.

Fani zachwycają się kandydatką na uczestniczkę ósmej części "Rolnik szuka żony"

Warto podkreślić, że omawiany odcinek w dalszym ciągu nie oznacza, że program się już rozpoczął. Do jego oficjalnego startu należy poczekać do zliczenia listów, które otrzymają wszyscy kandydaci. Jednak fani mają już swoją faworytkę.

  • Przepiękna rolniczka, choć wiadomo, że to nie najważniejsze, to jednak bardzo przyciąga wzrok, myślę, że się dostanie i życzę powodzenia. Oby miała konkretnych kandydatów, no i oby sama okazała się konkretną kobietą
  • Fajnie, że do programu zgłaszają się ładne, zadbane babki "z jajami". Miło popatrzeć na obie panie, a młodsza blondynka po prostu piękna! - piszą podekscytowani internauci pod zwiastunem zerowego odcinka programu na Instagramie.

Nie da się ukryć, że na wszystkich wielbicieli słynnego show Telewizji Polskiej czekają ogromne emocje. Jeszcze dziś ekipa programu złożyła fanom najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Czekacie na jutrzejszy zerowy odcinek "Rolnika"?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł