Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.09.2023 14:10

Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Aneta Glam, Caroline Derpienski
Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski, fot.instagram.com/anetaglam/KAPiF

Internetowa przepychanka pomiędzy Caroline Derpienski a Anetą Glam trwa w najlepsze. Gwiazdy zalewają swoje mediach społecznościowych kolejnymi oświadczeniami oskarżającymi drugą stronę. Tym razem bohaterka "Żon Miami" wytoczyła poważne działa. "Dolarsowa królowa" odpowiedziała.

Ciąg dalszy wojny Anety Glam i Caroline Derpienski

Nie od dziś wiadomo, że pomiędzy celebrytkami nie ma przyjaźni. Choć łączy je luksusowe życie w Stanach Zjednoczonych nie ma opcji na wspólny brunch czy fotkę na ściance.

Tym razem to Aneta Glam wytoczyła poważne oskarżenia wobec Caroline Derpienski. Gwiazda programu "Żony Miami" zapewniła internautów, że styl życia prezentowany przez modelkę nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Obie panie rozpoczęły ostrą wymianę zdań w mediach społecznościowych.

Czułe gesty Barbary Kurdej-Szatan i znanego Polaka… To wcale nie jej mąż! Rafał natychmiast zabrał głos

Aneta Glam ujawnia prawdę o Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski na swoim profilu chętnie pokazuje życie opływające w luksusie. Podróże szybkimi samochodami, udział w pokazach mody czy drogie zakupy to tylko część jej codziennych atrakcji. Choć celebrytka takim wizerunkiem zyskuje sympatyków, nie brak też hejterów.

W jej sprawie ostro wypowiedziała się Aneta Glam. Gwiazda ma znać prawdę o życiu celebrytki w Miami. Rzeczywistość może wcale nie ociekać w dolarach, tak jak prezentuje to modelka na Instagramie.

Na razie jest to zabawne, ale jak posuniesz się za daleko, to ja i mój partner naślemy na Ciebie adwokata, za bezczeszczenie naszego, jako pary, ikonicznego wizerunku. On zmiażdży Cię jak peta kowbojskim butem i już się nigdy nie pozbierasz. Wtedy nawet na tę piwnicę, w której mieszkasz 50 km od Miami, nie będzie Cię stać.

Co więcej, gwiazda "Żon Miami" określiła Caroline Derpienski mianem "drugiej Janoszek" i apelowała do mediów o zaprzestanie promowania jej osoby.

Polska jest jednym z przodujących krajów w największej ilości pięknych kobiet, a wy promujecie takiego klauna.

Aneta Glam.jpg
Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski, fot.instagram.com/anetaglam/
Aneta Glam (2).jpg
Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski, fot.instagram.com/anetaglam/
Aneta Glam (4).jpg
Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski, fot.instagram.com/anetaglam/
Aneta Glam (5).jpg
Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski, fot.instagram.com/anetaglam/

Caroline Derpienski odpowiedziała Anecie Glam

Oskarżenia dotarły do samej celebrytki, która wielokrotnie robiła wszystko by potwierdzić swój zagraniczny sukces. Tym razem nie hamowała się w krytyce Anety Glam. Z pewnością ten duet rozpocznie jeszcze niejedną aferę.

Nie zamierzam się już wypowiadać na temat tej pani, bo ona za każdym razem sama siebie wyjaśnia oraz przede wszystkim chce wykorzystać moje zasięgi w karygodny sposób.

Caroline Derpienski (14).jpg
Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski, fot. instagram.com/carolinederpienski/