Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor zaraził się koronawirusem

12 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Media właśnie poinformowały, że Zbigniew Zamachowski walczy z chorobą. Jak się okazuje, aktor zaraził się koronawirusem i “nie czuje się najlepiej”. Postanowił wyleczyć Covid z dala od domu, aby nie narażać rodziny na utratę zdrowia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Zbigniew Zamachowski przechodzi Covid
  • Gdzie postanowił w tym czasie zamieszkać
  • W jakim stanie jest Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski przez ostatni czas nie pojawiał się przy boku żony, Moniki Zamachowskiej. Jak widać, nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko przez to, że aktor pokonuje Covid bez obecności najbliższych.

Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem

Aktor udowadnia, że pandemia koronawirusa wciąż jest poważnym problemem. Mimo że Zamachowski nie wymaga hospitalizacji, jak donosi “Super Express” - “jego stan jest bardzo poważny”.

Zamachowski postanowił przechorować Covid z dala od żony, w kawalerce, którą czasami stanowi jego biuro. Wszystko, by nie narażać swojej rodziny na zakażenie.

Aktorowi towarzyszy 39-stopniowa gorączka.

Meghan Markle pominięto przy rozmowach o Megxicie. Do dziś nie może wybaczyć tego rodzinie królewskiejMeghan Markle pominięto przy rozmowach o Megxicie. Do dziś nie może wybaczyć tego rodzinie królewskiejCzytaj dalej

- Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzymy mu zdrowia - poinformowała Zamachowska.

Koronawirus wśród gwiazd

Mimo że coraz więcej osób jest zaszczepionych, pandemia nie odpuszcza. Według danych z 11 lutego, w Polsce jest 7 tys. nowych przypadków zakażeń. Wczoraj zaszczepiono 80 tys. Polaków. W związku z tym dalej warto być ostrożnym i nie zapominać o środkach ochrony.

Wśród gwiazd jest już wiele osób, które pokonały koronawirusa. To między innymi Dorota Szelągowska, Maryla Rodowicz, Radosław Majdan, Artur Barciś czy Maja Ostaszewska.

Monika Zamachowska też zgłosiła się na test. Wynik jednak okazał się negatywny.

Zbigniewowi Zamachowskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

źródło: gwiazdy.wp.pl / se.pl / plejada.pl

Następny artykuł