Zenek Martyniuk Żródło: eastnews & MAREK KUDELSKI

Smutek w rodzinie Zenka Martyniuka. Przez Daniela znów nie zobaczy wnuczki

3 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Niedawno Zenek Martyniuk został dziadkiem małej Laury, w lutym dziewczynka skończy 2 lata. Niestety nie będzie to okazją dla rodziny Martyniuków do wspólnego świętowania. Na przeszkodzie stoi między innymi pandemia, jak i konflikty bliskich gwiazdy disco polo.

  • Jakiś czas temu Zenon Martyniuk pierwszy raz został dziadkiem
  • Kłopoty Daniela komplikują relacje rodzinne Martyniuków
  • Czy w tym roku rodzina będzie świętować urodziny Laury wspólnie?

Zenek Martyniuk zawładnął polską sceną muzyczną w latach 90 ubiegłego wieku. Tysiące Polaków żyło wówczas muzyką tworzoną przez zespół “Akcent”. Po dziś dzień do przebojów “Przez twe oczy zielone” czy “Przekorny los” szaleją tłumy weselników. Mimo upływu lat media wciąż piszą o “królu disco polo”, chętnie rozpisując się między innymi na temat perypetii rodziny Martyniuków i osobistych trudności jej członków.

Rodzinne wzloty i upadki Zenona Martyniuka

Prywatnie Zenon Martyniuk od lat sprawdza się w roli małżonka. W 1989 roku poślubił Danutę, której zadedykował utwór “Sonet dla miłości”. Małżeństwo Martyniuków trwa do dziś i nie brakuje w nim miłości.

Dowodem wzajemnego uczucia małżonków są drobne czułości, jakimi ci chętnie się obsypują. W jednym z wywiadów Zenek Martyniuk zdradził, w jaki sposób zwraca się do małżonki w domowym zaciszu. Na prywatnej liście “króla disco polo” nie zabrakło pieszczotliwych nawiązań do miłych zwierzątek.

- Danusia, żabka, miś, kotek i kochanie - wyjawił piosenkarz.

Jako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talentJako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talent". Magdalena Welc zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

Para doczekała się syna, Daniela. Urodzony w roku ślubu małżonków Daniel ostatnio przykuł uwagę polskich mediów. Początkowo w dużej mierze odpowiadało za to postępowanie syna Zenona Martyniuka. W jednym z wywiadów piosenkarz wyjaśnił, że jego dorosły syn ma poważny problem z używkami.

- Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię - mówił gwiazdor w wywiadzie dla SuperExpressu.

Rodzina Zenona Martyniuka niedawno się powiększyła. Czy drugie urodziny wnuczki krewni spędzą w oddzielnych kątach?

Duży medialny szum powstał również wokół głośnego rozwodu Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską. Choć Daniel i Ewelina oficjalnie nie tworzą już formalnego związku, na zawsze połączyła ich córka Laura. Dziewczynka urodziła się po medialnym zamieszaniu rozwodowym, tym samym wzbudzając nie mniejsze zainteresowanie ze strony mediów samym swoim przyjściem na świat.

Wnuczka Zenona Martyniuka już niebawem będzie 2-latką. Mimo problemów na linii rodzice-syn oraz osobistych zawirowań Daniela Martyniuka król disco polo utrzymuje, że on i jego małżonka spotykają się z Laurą tak często, jak to możliwe. O wspólnym świętowaniu drugich urodzin Laury raczej nie ma co jednak marzyć. Jak wyznaje informator SuperExpressu, przeszkodę stanowi w tym przypadku pandemia, jak i rodzinna, napięta atmosfera.

- Zenek i Danusia chcieliby jeździć do Laury jak najczęściej, ale rodzice Eweliny boją się wizyt gości w czasie pandemii. Doskonale wiedzą, że Zenek spotyka się z ludźmi, grywa koncerty dla telewizji, więc naraża na zakażenie koronawirusem nie tylko siebie, ale i rodzinę. Gromadzić się nie wolno, dlatego o dużym przyjęciu urodzinowym wszyscy muszą zapomnieć - tłumaczy informator.

Dodatkowy potencjalny problem może stanowić odnowiona relacja Daniela Martyniuka, który miał być widywany ze swoją dawną miłością. To miałoby utrudniać podjęcie decyzji o rodzinnym świętowaniu byłej żonie Zenka Martyniuka, Ewelinie.

- Może i by Ewelina przyjechała z Laurą na trochę do Zenka i Danki, ale nie chce konfrontacji z Faustyną. Daniel coraz częściej widywany jest na mieście ze swoją dawną miłością. Niedawno Faustyna była w Białowieży, gdzie Martyniukowie mają drugą posiadłość - mówi informator SuperExpressu.

Państwo Martyniuk

Daniel Martyniuk

Źródło: instagram.com/daniel.martyniuk.89

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Fakt, Plotek, Instagram

Następny artykuł