Zenek Martyniuk z żoną Danutą Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Danuta Martyniuk 20 lat temu wyglądała nieziemsko. Wystąpiła w teledysku Zenka

5 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

20 lat temu żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk, gościnnie pojawiła się w teledysku zespołu Akcent. Widać, że była wówczas bardzo atrakcyjną kobietą. Nic dziwnego, że zawróciła Zenkowi w głowie.

Zenek Martyniuk do niedawna zostawiał swoją żonę, Danutę Martyniuk, w cieniu. Jednak od czasu afery z Danielem kobieta zaczęła stawać się coraz bardziej rozpoznawalną twarzą show biznesu.

Danuta Martyniuk w klipie Zenka Martyniuka

Danuta Martyniuk “zaistniała” w świecie show biznesu po tym, jak stanęła w obronie Daniela. Podczas kłótni na Facebooku kazała przeciwnikom “pozamykać te mordy”, a stwierdzenie to stało się jej znakiem rozpoznawczym.

Żona Zenka Martyniuka dała też o sobie znać podczas sprzeczek z byłą synową. Po tym, jak sprawa na chwilę ucichła, Danuta Martyniuk obwieściła wszystkim, że jej mąż miał “oczy w d*pie”, gdy ją poznał.

Jak możecie zobaczyć na końcu artykułu, wcale nie musi być to prawda.

Maryla Rodowicz żąda od męża fortuny. Kwota alimentów zwala z nógMaryla Rodowicz żąda od męża fortuny. Kwota alimentów zwala z nógCzytaj dalej

Teledysk Zenka

20 lat temu Danuta Martyniuk wystąpiła w teledysku do piosenki “Gwiazda” zespołu Akcent. Przechadza się tam po parku i robi miny, trzymając w rękach bukiet kwiatów.

Klip ukazał się lata temu, a dzięki temu dzisiaj można zobaczyć, jak żona Zenka Martyniuka wówczas wyglądała w wieku 34 lat. Jak widać, była długowłosą, szczupłą brunetką o zgrabnych nogach. Na klipie prezentuje się z metalicznym fioletem na powiekach i różem na ustach.

- Cały świat niech wie, że ja kocham cię, że bez ciebie żyć nie umiem już. Popatrz w oczy me, bo gdzieś na ich dnie, znajdziesz tę ukrytą prawdę - śpiewa Zenek w utworze "Gwiazda".

Zenek i Danuta Martyniuk są małżeństwem od ponad 30 lat. To właśnie miłość z Danusią sprawiła, że discopolowiec nagrał tak wiele hitów. Poznali się, gdy ta wychowywała już Daniela.

Zobaczcie, jak Danusia wyglądała 20 lat temu:

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl / plejada.pl

Następny artykuł