Anna i Robert Lewandowscy przekazali życzenia Wielkanocne Żródło: Piotr Molecki/East News

Anna i Robert Lewandowscy złożyli poruszające życzenia wielkanocne

5 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Anna i Robert Lewandowscy dotrzymali tradycji i jak co roku postanowili złożyć na Instagramie życzenia Wielkanocne wszystkim Polakom. Zawarli w nich bardzo mocny przekaz i proszą rodaków, by pamiętali o swoich bliskich, nawet na odległość, a także dbali o swoje zdrowie.

  • Anna i Robert Lewandowscy złożyli życzenia Wielkanocne
  • Proszą Polaków o to, by dbali o zdrowie własne i bliskich
  • Robert Lewandowski zmaga się z kontuzją kolana

Tegoroczne święta Wielkanocne są już drugimi, które musimy spędzać ze znacznymi ograniczeniami. Pandemia koronawirusa nie jest jedynym problemem, z jakim przychodzi zmagać się Annie i Robertowi Lewandowskiemu. Słynny piłkarz odniósł kontuzję, która wyklucza go na kilka tygodni z życia zawodowego. Razem z małżonką przygotowali dla rodaków specjalne życzenia świąteczne.

Anna i Robert Lewandowscy przekazali Polakom życzenia Wielkanocne

Czas Wielkanocny jest jednym z najszczęśliwszych w roku. Święta zmartwychwstania Jezusa Chrystusa i zwycięstwa życia nad śmiercią jednoczą wszystkie chrześcijańskie rodziny, które wspólnie świętują przy syto zastawionym stole. Podobnie jest w domu Anny i Roberta Lewandowskich.

Popularna para sportowców złożyła za pośrednictwem Instagrama najszczersze życzenia Wielkanocne dla wszystkich Polaków, jednak dodatkowo poprosili, by w tym wyjątkowym czasie dbali o zdrowie własne, oraz bliskich. Zaznaczyli, aby nie zapominać o bliskich, z którymi nie możemy spędzać świąt ze względu na panującą pandemię koronawriusa.

- Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych.Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

Książe William ostrzega przed katastrofą klimatycznąKsiąże William ostrzega przed katastrofą klimatycznąCzytaj dalej

Jak pod każdy opublikowanym przez celebrytkę zdjęciem pojawiło się tysięcy komentarzy od niezawodnych internautów, którzy podziękowali Annie i Robertowi za wspaniałe życzenia, a także odwdzięczyli się tym samym. Uśmiech na ich twarzach mówi wszystko, mimo że Robert sam musi zmagać się z poważnym problemem.

Robert Lewandowski zmaga się z kontuzją kolana

Niestety tegoroczne święta Wielkanocne zapadną w pamięci Roberta Lewandowskiego na bardzo długi czas, nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa. Kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną odniósł kontuzję kolana, która wyklucza go z gry na kilka tygodni.

Miłośnikom talentu piłkarza oraz footballu przypominamy, że jest to znaczne utrudnienie w dążeniu polskiego snajpera po historyczny wyczyn. Napastnik Bayernu Monachium potrzebuje sześciu bramek ligowych do pobicia rekordu legendarnego Gerda Müllera w liczbie strzelonych goli w niemieckiej Bundeslidze podczas jednego sezonu.

Obecnie rekord ten wynosi 40 bramek, a Polak uzbierał ich w tegorocznej kampanii 35. Według prognoz lekarzy specjalistów, badających zdrowie Roberta Lewandowskiego przerwa może potrwać około miesiąca, co znacznie utrudnia możliwość osiągnięcia omawianego czynu.

Lewandowski przegapił już mecz z Anglią na Wembley, który Polacy przegrali 2:1. Bramkę dla Polaków zdobył Jakub Moder. Mamy szczerą nadzieję, że rekonwalescencja naszego napastnika będzie owocna i szybka, a Robert wraz z Anną spędzą święta z nieschodzącym z twarzy uśmiechem.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: instagram.com

Następny artykuł