Swiatgwiazd.pl
Anna i Robert Lewandowscy przekazali życzenia Wielkanocne

Piotr Molecki/East News

Anna i Robert Lewandowscy złożyli poruszające życzenia wielkanocne

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Anna i Robert Lewandowscy dotrzymali tradycji i jak co roku postanowili złożyć na Instagramie życzenia Wielkanocne wszystkim Polakom. Zawarli w nich bardzo mocny przekaz i proszą rodaków, by pamiętali o swoich bliskich, nawet na odległość, a także

  • Anna i Robert Lewandowscy złożyli życzenia Wielkanocne

  • Proszą Polaków o to, by dbali o zdrowie własne i bliskich

  • Robert Lewandowski zmaga się z kontuzją kolana

Tegoroczne święta Wielkanocne są już drugimi, które musimy spędzać ze znacznymi ograniczeniami. Pandemia koronawirusa nie jest jedynym problemem, z jakim przychodzi zmagać się Annie i Robertowi Lewandowskiemu. Słynny piłkarz odniósł kontuzję, która wyklucza go na kilka tygodni z życia zawodowego. Razem z małżonką przygotowali dla rodaków specjalne życzenia świąteczne.

Anna i Robert Lewandowscy przekazali Polakom życzenia Wielkanocne

Czas Wielkanocny jest jednym z najszczęśliwszych w roku. Święta zmartwychwstania Jezusa Chrystusa i zwycięstwa życia nad śmiercią jednoczą wszystkie chrześcijańskie rodziny, które wspólnie świętują przy syto zastawionym stole. Podobnie jest w domu Anny i Roberta Lewandowskich.

Popularna para sportowców złożyła za pośrednictwem Instagrama najszczersze życzenia Wielkanocne dla wszystkich Polaków, jednak dodatkowo poprosili, by w tym wyjątkowym czasie dbali o zdrowie własne, oraz bliskich. Zaznaczyli, aby nie zapominać o bliskich, z którymi nie możemy spędzać świąt ze względu na panującą pandemię koronawriusa.

- Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

Jak pod każdy opublikowanym przez celebrytkę zdjęciem pojawiło się tysięcy komentarzy od niezawodnych internautów, którzy podziękowali Annie i Robertowi za wspaniałe życzenia, a także odwdzięczyli się tym samym. Uśmiech na ich twarzach mówi wszystko, mimo że Robert sam musi zmagać się z poważnym problemem.

Robert Lewandowski zmaga się z kontuzją kolana

Niestety tegoroczne święta Wielkanocne zapadną w pamięci Roberta Lewandowskiego na bardzo długi czas, nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa. Kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną odniósł kontuzję kolana, która wyklucza go z gry na kilka tygodni.

Miłośnikom talentu piłkarza oraz footballu przypominamy, że jest to znaczne utrudnienie w dążeniu polskiego snajpera po historyczny wyczyn. Napastnik Bayernu Monachium potrzebuje sześciu bramek ligowych do pobicia rekordu legendarnego Gerda Müllera w liczbie strzelonych goli w niemieckiej Bundeslidze podczas jednego sezonu.

Obecnie rekord ten wynosi 40 bramek, a Polak uzbierał ich w tegorocznej kampanii 35. Według prognoz lekarzy specjalistów, badających zdrowie Roberta Lewandowskiego przerwa może potrwać około miesiąca, co znacznie utrudnia możliwość osiągnięcia omawianego czynu.

Lewandowski przegapił już mecz z Anglią na Wembley, który Polacy przegrali 2:1. Bramkę dla Polaków zdobył Jakub Moder. Mamy szczerą nadzieję, że rekonwalescencja naszego napastnika będzie owocna i szybka, a Robert wraz z Anną spędzą święta z nieschodzącym z twarzy uśmiechem.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Podłe, jak potraktowali Krzysztofa Krawczyka

  • Lech Wałęsa już zaplanował własny pogrzeb. Ujawnił szczegóły pochówku

  • Dramatyczne słowa Magdy Gessler. Zdradziła, jak traktowali ją w dzieciństwie

Źródło: instagram.com

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >