Swiatgwiazd.pl > Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska – kim jest?

Anna Lewandowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Swoją karierę od początku wiązała ze sportem. Wielokrotna medalistka federacji WFF, aktualnie zajmuje się czynnym zachęcaniem swoich odbiorców do zmiany nawyków żywieniowych.

 • Pełne imię i nazwisko: Anna Maria Lewandowska
 • Data urodzenia: 7 września 1988 roku
 • Miejsce urodzenia: Łódź
 • Wzrost: 168 cm
 • Wykształcenie: wyższe (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie)
 • Rodzice: Bogdan Stachurski i Maria Stachurska
 • Rodzeństwo: młodszy brat Piotr Stachurski (ur. 1990)
 • Stan cywilny: w związku małżeńskim z Robertem Lewandowskim (od 2013)
 • Dzieci: Klara (ur. 4 maja 2017) i Laura (ur. 6 maja 2020)
 • Zawód: sportsmenka, coach, trenerka personalna, dietetyczka, przedsiębiorca
 • Książki: „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”, „Zdrowe gotowanie by Ann”, „Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy”
 • Instagram: @annalewandowska
 • Facebook: @healthyplanbyann

Sportsmenka jest córką Marii oraz Bogdana Stachurskich. Ma młodszego brata, Piotra. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Już w wieku 11 lat zaczęła już swoje pierwsze treningi karate, głównie za sprawą wujka, Pawła Krzywańskiego oraz jego córki, Katarzyny.

Anna Lewandowska – kariera

Anna Lewandowska jest wielokrotną medalistką federacji WFF. Swój pierwszy medal zdobyła w 2005 roku. Łącznie zdobyła 30 medali w mistrzostwach Polski, 6 w mistrzostwach Europy oraz 3 w mistrzostwach świata. Od 2016 roku pełni funkcję prezesa Olimpiad Specjalnych.

W 2013 roku uznana dietetyczka zaczęła prowadzić bloga „Healthy Plan by Ann”, na którym dzieli się poradami żywieniowymi oraz sportowymi. Zaczęła także wydawać książki, m.in. „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”, a także liczne płyty DVD z ćwiczeniami.

Trzy lata później utworzyła markę „Foods by Ann”, która zajmuje się produkcją i sprzedażą takich produktów jak zdrowe przekąski, suplementy czy akcesoria sportowe oraz kuchenne. W 2018 roku jej firma stworzyła aplikację „Diet & Training by Ann”, dostępną na systemy iOS oraz Android. W tym samym roku otworzyła także kawiarnię „Healthy Store Foods By Ann” w Wilanowie.

W 2019 roku prowadziła segment „Sztuki walki” w ramach programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. W tym samym roku stworzyła także markę kosmetyczną „Phlov”, a także wraz z mężem znalazła się na 88. miejscu listy najbogatszych Polaków według magazynu „Wprost”.

Anna Lewandowska – dobroczynność

Małżeństwo Lewandowskich regularnie angażuje się w działalność charytatywną, m.in. w „Szlachetną Paczkę”, oraz walkę z koronawirusem. Dodatkowo Anna Lewandowska w 2016 roku okazała ogromne wsparcie dla „Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi” w Gdańsku.

Anna Lewandowska – życie prywatne

Anna Lewandowska poznała swojego męża, Roberta Lewandowskiego w 2007 roku, podczas sportowego obozu integracyjnego. W 2011 roku zaręczyli się, a ślub wzięli dwa lata później, w Serocku. Para sportowców ma dwie córki, Klarę (ur. 2017) oraz Laurę (ur. 2020). Sportsmenka zerwała kontakt ze swoim ojcem, po tym jak porzucił rodzinę w 2000 roku.

Pokaż więcej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. EastNews
23.11.2023 20:05 Anna Lewandowska w stylizacji za 50 tys. zł podbija zagraniczne salony! Tak ubrała się na hiszpańską galę

Anna Lewandowska rzuciła na kolana stylizacją za 50 tysięcy złotych na gali magazynu “Marca”, gdzie towarzyszyła Robertowi. W Hiszpanii oczarowała wyglądem. Co miała na sobie?

Anna Lewandowska w wysokich butach
18.11.2023 07:39 Anna Lewandowska w ekstremalnie wysokich butach. Jak ona w tym chodzi?

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej ambitnych gwiazd polskiego show-biznesu. Ciągle sięga po więcej i stawia przed sobą nowe wyzwania. W piątek o poranku pojawiła się przed kamerami. My patrzymy na jej buty! 

Anna Lewandowska reaguje na krytykę fanów, fot. instagram.com/annalewandowska
11.11.2023 09:19 Anna Lewandowska reaguje na krytykę fanów. Miała już dość krzywdzących słów

Anna Lewandowska ma już dość. W nagraniu opublikowanym na Instagramie zwróciła się do swoich fanów, przede wszystkim tych, którzy krytykują niektóre z jej aktywności. Tak mocno jeszcze nie było.

Anna Lewandowska straciła pracę, fot. Pawel Wodzynski/East News
10.11.2023 10:23 Anna Lewandowska już nie jest twarzą znanej marki. Po burzy w sieci przedstawiciel firmy zabrał głos

Anna Lewandowska nie będzie mogła zaliczyć końcówki 2023 roku do specjalnie udanych. Na światło dzienne wyszła informacja, że influencerka straciła pracę, której efekty mogliśmy podziwiać jeszcze rok temu. W sieci rozpętała się burza, a jaka jest prawda. 

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
09.11.2023 20:01 "Kryzys jakiego nie było", "Mają jej dość"... Lewandowscy pod lupą. Zebraliśmy najnowsze doniesienia z kraju i zagranicy

Czarne chmury zebrały się nad głowami Anny i Roberta Lewandowskich. Spotkał ich prawdziwy kryzys wizerunkowy. Pod lupę wzięto zarówno dokonania piłkarza, jak i karierę bizneswomen. Co gorsza, o ich problemach mówią już nawet za granicą. Czy to koniec ery najbardziej wpływowego małżeństwa polskiego show-biznesu?

Lista najbogatszych Polek 2023
29.10.2023 22:59 Lista 50 najbogatszych Polek 2023 według tygodnika "Wprost". Lewandowska daleko poza podium

Tygodnik “Wprost” opublikował właśnie ranking 50 najbogatszych Polek 2023. Która z rodaczek zgromadziła największy majątek? Nie brakuje zaskoczeń. 

Przebrania gwiazd na Halloween
27.10.2023 15:16 Najlepsze przebrania polskich gwiazd na Halloween! Niektórych trudno rozpoznać

Halloween, czyli amerykańskie święto duchów kilka lat temu przywędrowało także do Polski. Cieszy się ono coraz większą popularnością, a gwiazdy chętnie pokazują swoje przebrania. Wybraliśmy te najlepsze!

Ania Lewandowska
27.10.2023 14:37 Plotki na temat Lewandowskiej w hiszpańskiej prasie. Co o niej piszą? Temu nie zaprzeczy

Ania Lewandowska wraz z mężem i córkami znalazła swoje miejsce w Barcelonie. Polka wzbudza ogromne zainteresowanie zagranicznej prasy. Niedawno bliżej przyjrzano się jej życiorysowi. Tak w Hiszpanii nazwali celebrytkę. Jest powód do dumy?

Anna Lewandowska
17.10.2023 23:05 Co się dzieje z Anną Lewandowską? Serio tak powiedziała? Najpierw informacje o chorobie, a teraz to!

Anna Lewandowska niedawno przyznała, że choruje na skomplikowaną chorobę. Opowiedziała o objawach i leczeniu. Teraz zaniepokoiła fanów jednym nagraniem na Instagramie. Co takiego powiedziała żona Roberta?

Anna Lewandowska
15.10.2023 14:16 Anna Lewandowska wrzuciła głos do urny w Barcelonie, a po chwili zrobiła coś takiego! Skutki tej decyzji zobaczyli w Polsce

15 października tłum Polaków na całym świecie ruszył do lokali wyborczych, by oddać swój głos w wyborach parlamentarnych. Wśród nich nie zabrakło także Anny Lewandowskiej, która swoją kartę pobrała w Hiszpanii. Zaraz po głosowaniu podjęła zaskakującą decyzję.

Piotr Zieliński
13.10.2023 17:38 Wcześniej Ania i Lewy, a teraz Piotr Zieliński i Laura. Oto nowy kapitan reprezentacji i jego śliczna żona

Piotr Zieliński to nowy kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Dlaczego zastąpił Roberta Lewandowskiego i co o nim wiadomo? Piłkarz jest oddanym ojcem i mężem, czy jego żona ma szansę zdeklasować Anię Lewandowską?

Anna Lewandowska
10.10.2023 12:23 "Jestem w trakcie leczenia". Anna Lewandowska pierwszy raz otworzyła się na temat choroby

Anna Lewandowska jakiś czas temu poinformowała internautów o dolegliwościach, z jakimi mierzy się każdego dnia. Teraz odważyła się opowiedzieć o początkach choroby i jej walce do sprawności. Gwiazda przez wiele tygodni będzie przeciwdziałać skomplikowanemu schorzeniu.

Anna Lewandowska
08.10.2023 23:10 Przesadziła z operacjami plastycznymi? Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Anna Lewandowska wygląda świetnie bez względu na okoliczności. W sieci nie brakuje jednak plotek o tym, że jej nienaganna uroda nawet bez makijażu i po treningu jest efektem zabiegów medycyny estetycznej. Internauci w pewnym momencie zarzucili jej nawet, że przesadza z operacjami.

Anna Lewandowska
03.10.2023 13:09 Anna Lewandowska poinformowała o chorobie. Nikt nie wiedział, z czym musi się zmagać

Anna Lewandowska przez wielu uważana jest za synonim zdrowego trybu życia. Prowadzi własny biznes ze zdrową żywnością, a w mediach społecznościowych dzieli się prostymi ćwiczeniami. Niestety i w przypadku gwiazdy doszło do poważnych kłopotów zdrowotnych. 

Anna i Robert Lewandowsccy, Katarzyna Zielińska
24.09.2023 09:14 Katarzyna Zielińska chce zastąpić Annę Lewandowską u boku Roberta? Zwróciła się bezpośrednio do niej

Robert Lewandowski dzięki zagranicznym popisom na murawie stał się jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Choć prywatnie tworzy szczęśliwe małżeństwo z Anną Lewandowską, nie brak gwiazd, które chętnie zastąpiłyby trenerkę u boku sportowca. Katarzyna Zielińska wyszła z bezpośrednią propozycją. Ma dowody, że też pasowałby do gwiazdora.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF
22.09.2023 09:20 Anna Lewandowska o życiu z Robertem. Dla niego poświęciła karierę. Teraz łamie stereotypy

Anna Lewandowska opowiedziała o życiu w cieniu znanego męża. Podczas przemowy wygłoszonej w czasie 2. Międzynarodowego Kongresu Kobiet w Sporcie wyjawiła, jak wygląda codzienność z jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie.

Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem, fot. instagram.com/annalewandowska
20.09.2023 08:53 Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem. Sprawa jest tak poważna, że zablokowała komentarze

Anna Lewandowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych pilne oświadczenie, w którym wystosowała apel do wszystkich swoich odbiorców. Słowa gwiazdy mogą dać do myślenia.

Co robił Robert Lewandowski, gdy Ania rodziła drugą córkę?, fot. KAPIF
18.09.2023 15:42 Anna Lewandowska rodziła, a Robert w tym czasie… Po latach opowiedziała o porodach. To nie są cukierkowe historie

Anna Lewandowska o porodzie powiedziała już wiele, ale ten fakt ukrywała latami. Dopiero teraz, w katalońskim radiu, zdecydowała się zwierzyć, co robił Robert, gdy ona rodziła drugą córkę.

Anna Lewandowska ogłasza koniec i informuje o zmianach
17.09.2023 19:19 Ogłosiła koniec. Po serii niepokojących doniesień, Anna Lewandowska zabrała głos: "Kilka słów o zmianach, które nadchodzą"

Anna Lewandowska cała w emocjach zwróciła się do swoich fanów w relacji na Instagramie. Poinformowała ich o zmianach, jakie nadchodzą. Co powiedziała?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
17.09.2023 11:13 Gwiazdy gratulują siatkarzom. Show-biznes pęka z dumy. Co na to Lewandowscy?

Po sobotnim zwycięstwie Polaków w Mistrzostwach Europy w siatkówce, media społecznościowe ogarnęła fala euforii. Gwiazdy składają gratulacje reprezentacji. Głos zabrała nawet Anna Lewandowska wraz z mężem. Ostatnio w "sporcie narodowym" nie mogliśmy liczyć na takie sukcesy.

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
16.09.2023 15:48 Po doniesieniach o kryzysie Anna Lewandowska odwiedziła "DDTVN". Wzruszające słowa o "pięknych momentach i przykrych chwilach"

Anna Lewandowska w “Dzień Dobry TVN” otworzyła się przed Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim. Dla fanów królowej fitnessu to garść informacji na temat jej małżeństwa z Robertem.

Anna Lewandowska / Robert Lewandowski
16.09.2023 12:17 Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" o meczach reprezentacji. Wyjaśniła, co dzieje się z Robertem

Anna Lewandowska pojawiła się dziś w studiu „Dzień dobry TVN”. Podczas rozmowy jednym z tematów był Robert Lewandowski. Żona piłkarza ujawniła, co teraz dzieje się z kapitanem kadry narodowej. Okazuje się, że wiele ostatnich wydarzeń ma na niego ogromny wpływ.

Anna Lewandowska
14.09.2023 20:57 Gwiazdy na urodzinach "Vogue Polska". Kreacja Gessler przejdzie do historii, nawet Lewandowską i Rubik zostawiła w tyle

Wydarzenie „5 lat Vogue Polska” przyciągnęło dziś plejadę gwiazd. Piąte urodziny magazynu „Vogue Polska”, jakie odbyły się w Warszawie, ściągnęły na czerwony dywan największe sławy. Stylizacje Anny Lewandowskiej i Anji Rubik robią gigantyczne wrażenie, ale to Lara Gessler sprawiła, że reporterzy zapomnieli o wszystkich innych gościach. Zobaczcie sami.

Anna Lewandowska
14.09.2023 17:50 Najpierw plotki o kryzysie, a teraz TO! Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Odważna zmiana wizerunku

Anna Lewandowska zaskoczyła internautów sporą metamorfozą. Takiej fryzury jeszcze nie miała. Z nowym wizerunkiem z łatwością wpasuje się w klimat słonecznej Barcelony. Po wielu spekulacjach na temat własnego wyglądu postawiła odważnie zaszaleć.

Anna Lewandowska korzysta z chirurgii estetycznej?
13.09.2023 17:49 "Na żywo wygląda lepiej". Chirurg gwiazd o operacjach plastycznych Anny Lewandowskiej. Co poprawiła?

Anna Lewandowska w sieci promuje naturalność, ale już niejednokrotnie była oskarżana o korzystanie z dobrodziejstw współczesnej medycyny estetycznej. Cała prawdę o jej zabiegach zdradził Krzysztof Gojdź. Co powiedział chirurg gwiazd? 

Lewandowscy odpowiadają na plotki o kryzysie, fot. KAPiF
12.09.2023 14:10 Lewandowscy odpowiadają na plotki o kryzysie. To już koniec wszelkich spekulacji

Robert i Anna Lewandowscy stali się w ostatnich dniach bohaterami zadziwiających plotek. W mediach rozpisywano się na temat rzekomego kryzysu w ich związku. Jak jest naprawdę? Nowe zdjęcie nie pozostawia wątpliwości.

 Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
07.09.2023 11:12 Anna Lewandowska świętuje 35. urodziny, Robert ruszył z życzeniami. TAK o niej napisał!

Robert Lewandowski uczcił 35. urodziny Anny Lewandowskiej uroczym zdjęciem w mediach społecznościowych. Aż serce rośnie na widok życzeń, jakie złożył żonie. Internauci masowo zaczęli komplementować małżeństwo.

Anna Lewandowska
03.09.2023 12:10 Anna Lewandowska zaliczyła koszmarną wpadkę na pokazie Armaniego. Jedno zdjęcie wywołało skandal

Anna Lewandowska od kilku dni przebywa w Wenecji na prestiżowym festiwalu filmowym. Za każdym razem, gdy zjawia się na czerwonym dywanie, wzbudza ogromne zainteresowanie. Pokaz Armaniego okazał się jednak niewypałem z powodu drobnego skandalu.