Swiatgwiazd.pl
Ewelina Ruckgaber

Pawel Wodzynski/East News

"10 minut z...": Ewelina Ruckgaber o karierze, przyjaźni w show-biznesie i kulisach "TTBZ"

20 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

W najnowszym odcinku naszego formatu wideo "10 minut z..." mieliśmy okazję poznać bliżej Ewelinę Ruckgaber. Aktorka opowiedziała nam o łączeniu życia prywatnego z pracą, ocenianiu przez innych i nieznanych kulisach tego zawodu.

Większość z pewnością kojarzy graną przez nią postać policjantki w serialu "Gliniarze", jednak swoją przygodę z branżą aktorską rozpoczęła już wiele lat temu. W rozmowie z nami zdradziła szczegóły zawodu, o którym wielu nie ma pojęcia. Sława i rozpoznawalność nie raz dały jej w kość.

"10 minut z...": Ewelina Ruckgaber o kulisach kariery

Aktorka oprócz stałej współpracy z serialem stacji Polsat wystąpiła w wielu produkcjach filmowych. W tym roku mogliśmy oglądać ją w dramacie "Mój dług", a także poznać jej wokalne umiejętności w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Choć poświęciła wiele lat na naukę zawodu i przygotowanie do świata show-biznesu, nie mogła liczyć na same komplementy. Wielokrotnie mierzyła się z ludźmi, którzy próbowali umniejszyć jej pracy.

Czasem spotykam kogoś i ktoś mówi: "Wykonujesz zawód aktorki, bo nic innego nie potrafisz. To jest proste. Stanąć przed kamerą i po prostu dukać tekst". Usłyszałam takie słowa! [...] Strasznie mnie drażni, jak w ogóle ktoś ocenia ten zawód, nie mając pojęcia, jaki on jest trudny — wyznała Ewelina Ruckgaber.

Obecnie aktorka dzieli swoje życie na projekty filmowe, serialowe oraz teatralne. Choć każdy z nich satysfakcjonuje ją w inny sposób, nie ukrywa, że obecne czasy uniemożliwiają jej rezygnację, z któregoś z podjętych już angaży. W rozmowie z nami zdradziła, że gdyby mogła wybrać swoją przyszłość, zajęłaby się produkcją filmów.

Po prostu dzisiejsze czasy nie pozwalają mi na odejście z serialu i pracę w teatrze, bo finansowo to jest nieporównywalne — wyznała.

Psychotest

Na zdjęciu widzisz psa czy mężczyznę? Psycholog tłumaczy, jak wiele o tobie mówi wynik testu

CZYTAJ DALEJ

Nie tylko pasja aktorska

Choć Ewelina Ruckgaber znana jest przede wszystkim ze swoich filmowych produkcji, by w ogóle rozpocząć swoją przygodę w szkole aktorskiej, musiała wykazać się innymi talentami. Podczas egzaminu jednym z etapów jest przedstawienie przygotowanego układu tanecznego. Na szczęście dla kandydatki nie stanowiło to żadnego problemu.

Ewelina Ruckgaber zabrała nas na salę taneczną, na której swego czasu spędziła ponad dekadę. To właśnie regularne treningi pomogły jej nauczyć się kontroli nad ciałem i poznać jego wszelkie możliwości.

Nie jestem z zawodu tancerką, natomiast pracowałam z zawodowcami, więc myślę, że to całkiem fajnie wychodziło, tym bardziej że dostaliśmy Mistrzostwo Świata w San Remo — zdradziła nam aktorka.

O tym, jak taneczne umiejętności pomogły jej podczas udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz o dalszych kulisach aktorskiego zawodu dowiedzie się z całego wywiadu zamieszczonego poniżej. Zaobserwujcie nasze media społecznościowe, by poznać kolejne ciekawe historie bohaterów cyklu "10 minut z...".

Zobacz cały wywiad:

Ewelina Ruckgaber

fot. KAPiF

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Ukraiński żołnierz

    Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych

    CZYTAJ DALEJ

  3. Agnieszka Kotlarska osierociła dwoje dzieci, w pomoc zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska. Na co zmarła aktorka?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Artur Barciś, Natali Kukulska, Zofia Zborowska, Agnieszka Sienkiewicz, fot. KAPiF

Polskie gwiazdy, które odeszły od kościoła. Dla nich te święta będą inne. "Bajka jak Halloween"

Święta można obchodzić w bardzo różny sposób. Okres ten ważny jest nie tylko dla katolików, ale wszystkich chrześcijan, a nawet osób niewierzących. Wiele polskich gwiazd, choć odeszło od kościoła, uwielbia niektóre świąteczne tradycje. Inne obchodzą Boże Narodzenie w całkiem odmienny sposób. Jaki? Dowiecie się tego z naszej galerii.

Zobacz galerię >

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Paulina Smaszcz

Wywiady

Paulina Smaszcz: "Miałam odwagę powiedzieć prawdę, zamiast milczeć". Szczera rozmowa o konsekwencjach głośnej decyzji

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Wywiady

Paulina Smaszcz o rodzicielstwie i pytaniach przekraczających granicę. Jej droga do macierzyństwa była trudna

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Wywiady

Świat Gwiazd Exclusive: Przesłanie Pauliny Smaszcz. Ekspertka zdradza kobietom, co pomoże im przetrwać

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Wywiady

Taka jest prawda o rzekomej przeprowadzce Pauliny Smaszcz. Ekspertka osobiście komentuje plotki w rozmowie ze Światem Gwiazd

Czytaj więcej >
fot. kadr z serialu "Harry i Meghan" / Netflix

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Harry'ego i Meghan w dokumencie Netflixa. "To popularny trick"

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Wywiady

Od lat pracuje na rzecz kobiet. Paulina Smaszcz zdradza: "Jestem w trakcie budowania platformy edukacyjnej"

Czytaj więcej >