Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 77-letni Karol Strasburger rozgadał się o drugim dziecku. Jeszcze niedawno mówił o problemach późnego ojcostwa...
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 19:06

77-letni Karol Strasburger rozgadał się o drugim dziecku. Jeszcze niedawno mówił o problemach późnego ojcostwa...

Karol Strasburger, fot. KAPiF
Karol Strasburger, fot. KAPiF

Karol Strasburger bardzo późno zdecydował się na ojcostwo. Dziecko gwiazdora przyszło na świat, gdy miał już 72 lata. Prezenter świetnie sprawdza się jednak w roli taty. Czy to oznacza, że zdecyduje się na kolejnego potomka? Głos zabrał sam zainteresowany.

Karol Strasburger tatą

Karol Strasburger w sierpniu 2019 r. stanął na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Weremczuk. Związek budził niemałe kontrowersje, ze względu na dość sporą różnicę wieku pomiędzy zakochanymi.

Małżonków dzieli 37 lat różnicy, jednak w ich przypadku nie wydaje się mieć to dużego znaczenia. Oboje zarażają młodzieńczą werwą i widać wyraźnie, że naprawdę bardzo się kochają.

Zaledwie kilka miesięcy po ceremonii ślubnej w ich życiu pojawił się ktoś nowy - świat wzbogacił się o ich córeczkę, Laurę, która jest istnym oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców.

Miał 72 lata, gdy urodziła się jego córka. Karol Strasburger teraz żałuje tylko jednego. Nie tak to sobie wyobrażał Karol Strasburger odbił żonę synowi premiera Polski. Ich szczęście przerwała wielka tragedia

Karol Strasburger ponownie zostanie ojcem?

Gdy mała Laurka pojawiła się na świecie, Karol Strasburger miał 72 lata. Gwiazdor miał świadomość swojego zaangażowanego wieku, postanowił więc zadbać o formę i zdrowie, by jak najdłużej być aktywnym dla swojego dziecka.

W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że córeczka jest jego wielką motywacją. Prowadzący “Familiady” świetnie sprawdza się w roli ojca, co rodzi naturalnie pytania o ewentualne rodzeństwo dla jego dziecka.

Teraz Karol Strasburger postanowił ostatecznie zabrać głos. Czy możemy się spodziewać, że 76-letni showman ponownie zostanie tatą? W rozmowie z portalem Jastrząb Post nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Czy Karol Strasburger ponownie zostanie ojcem?

Karol Strasburger wyjawił, że nie zamierza już starać się o kolejne dziecko. Gwiazdor stwierdził, że ciężko byłoby mu wykrzesać energię na to, by poświęcić się kolejnej pociesze.

Na to jestem już za dorosły, a poza tym, ten olbrzymi proces wychowania dziecka, bierzemy na siebie, nie posiłkujemy się nikim obcym, nianią czy ludźmi, którzy nam pomagają, poza przedszkolem, do którego dziecko chodzi, że nie wyobrażam sobie, że mógłbym tą samą energię, te same nieprzespane noce poświęcać jeszcze raz na kolejne dziecko - zdradził.

Prezenter “Familiady” orzekł, że być może zdecydowałby się po raz kolejny zostać ojcem, gdyby był młodszy. W obecnej sytuacji chce skupić się jednak przede wszystkim na swojej ukochanej Laurze.

Może gdybym miał mniej lat. Chcę wystarczająco poświęcić ten czas jednemu dziecku, które jest fantastyczne, które uwielbiam, kocham, z miesiąca na miesiąc ta miłość ojcowska się potęguje, a nie myśleć np. że ja nie mam swojego życia. Ja chcę mieć życie dla tego dziecka, ale na razie wystarczy - mówił Karol Strasburger w rozmowie z Jastrząb Post.

Karol Strasburger
Karol Strasburger, fot. KAPiF
Karol Strasburger
Karol Strasburger, fot. KAPiF
Karol Strasburger
Karol Strasburger, fot. KAPiF

Źródło: jastrzabpost.pl