Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Karol Strasburger

Karol Strasburger

__Karol Strasburger__ jest aktorem i prezenterem. Od 1994 prowadzi teleturniej "Familiada" na antenie TVP2. Uczęszczał do Ogólnokształcącego Liceum w Warszawie, a następnie rozpoczął studia Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Ostatecznie postanowił został aktorem i ukończył warszawską szkołę filmową. Oprócz pracy prowadzącego teleturnieju rozwija się również w produkcjach filmowych. Jego umiejętności można zobaczyć w takich tytułach jak m.in.: "Kolumbowie", "Noce i dnie", "Klan", "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość" czy "M jak miłość". Prywatnie był trzykrotnie żonaty. Związek z Barbarą Burską zakończył się rozwodem, a z Ireną Morcińczyk był małżeństwem przez ponad trzydzieści lat, aż do śmierci kobiety. Obecnie jego żoną jest Małgorzata Weremczuk. Para doczekała się w 2019 roku córki, Laury. Karol Strasburger ma około 180 cm wzrostu, siwe włosy oraz błękitny kolor oczu.

Karol Strasburger, fot. KAPiF
15.02.2024 19:06 77-letni Karol Strasburger rozgadał się o drugim dziecku. Jeszcze niedawno mówił o problemach późnego ojcostwa...

Karol Strasburger bardzo późno zdecydował się na ojcostwo. Dziecko gwiazdora przyszło na świat, gdy miał już 72 lata. Prezenter świetnie sprawdza się jednak w roli taty. Czy to oznacza, że zdecyduje się na kolejnego potomka? Głos zabrał sam zainteresowany.

Karol Strasburger
10.02.2024 10:26 Miał 72 lata, gdy urodziła się jego córka. Karol Strasburger teraz żałuje tylko jednego. Nie tak to sobie wyobrażał

Karol Strasburger należy do gwiazd, które rozpoczęły przygodę z rodzicielstwem w podeszłym wieku. Prowadzących teleturnieju "Familiada" powitał na świecie córkę, mając 72 lata. Obecnie żałuje jednej sprawy w związku z jej wychowywaniem. Serce ściska po jego słowach.

Karol Strasburger
08.02.2024 15:37 Karol Strasburger odbił żonę synowi premiera Polski. Ich szczęście przerwała wielka tragedia

Karol Strasburger to postać znana każdemu. Aktor i prezenter telewizyjny jest aktualnie w trzecim związku małżeńskim. Nie każdy wie jednak, jak zaczęła się miłość prowadzącego “Familiady” i jego drugiej żony Ireny Morcińczyk. To gotowy materiał na film.

Karol Strasburger opublikował poruszający wpis, fot. KAPiF
30.08.2023 14:53 Koszmarna wiadomość, postawiony na równe nogi Karol Strasburger wspiera rodzinę gwiazdy. "Moje myśli są przy Was"

Karol Strasburger opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis skierowany do jednego z największych polskich reżyserów oraz aktorki, z którą niegdyś miał przyjemność pracować przy nieśmiertelnych “Nocach i dniach”.

Marek Kondrat, Apoloniusz Tajner, Krzysztof Kowalewski
23.06.2023 18:37 Polscy gwiazdorzy, którzy zostali ojcami w późnym wieku. Jeden z nich doczekał się pociechy po 70-tce

Choć całkiem niedawno ogromne emocje w mediach budziła informacja o Alu Pacino, który ma wkrótce zostać tatą, mając 83 lata, również w Polsce nie brakuje gwiazd, które decydują się na ojcostwo w zaawansowanym wieku. Przyglądamy się najsłynniejszym z nich.

Karol Strasburger
17.06.2023 17:39 Żona Karola Strasburgera wydała emocjonalne oświadczenie, chodzi o córkę. "Nie ma zgody"

Karol Strasburger, korzystając z pięknej pogody, wybrał się z żoną oraz córką nad morze. Wczasy szybko jednak zmieniły się w katastrofę z powodu zainteresowania życiem prywatnym prowadzącego "Familiady". Jego żona wydała oświadczenie w sprawie działań paparazzi. Konsekwencje mogą doprowadzić ich przed sąd.

Karol Strasburger
25.02.2023 13:11 Karol Strasburger z żoną wyjawili sekret udanego związku. "Bardzo dbamy o nasze małżeństwo"

Karol Strasburger z młodszą żoną tworzą jeden ze zgodniejszych związków w polskim show-biznesie. Pomimo sporej różnicy wieku duet doskonale się dogaduje. Żona gwiazdora zdradziła, jak potrafi zaskoczyć ją partner.Prowadzący "Familiady" związał się z młodszą prawie o 40 lat Małgorzatą. Choć różnica wieku wielu szokuje, para pozostaje jednym z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Jak się dogadują prywatnie?

Karol Strasburger z żoną
14.02.2023 15:06 Karol Straburger z żoną na "Gwiazdorskich Walentynkach". W takich stylizacjach zrobili furorę

12 lutego odbyło się wyjątkowe wydarzenie charytatywne o nazwie "Gwiazdorskie Walentynki". Tego dnia miał miejsce pokaz mody, a także licytacje, z których zebrane pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel. Karol Strasburger wraz z żoną pojawili się na evencie i oczarowali wspólnym wyjściem na wybieg.Karol Strasburger wraz z żoną kilkukrotnie przemierzyli wybieg podczas "Gwiazdorskich Walentynek". Zaprezentowali się w różnych stylizacjach, a niektóre z nich zwróciły szczególną uwagę. W takich wersjach jeszcze ich nie widzieliśmy.

Karol Strasburger EA
08.11.2022 17:08 Karol Strasburger z żoną reagują na słowa Jarosława Kaczyńskiego. "Zabiera Pan tak trudny do zaakceptowania głos"

Karol Strasburger jest jednym z mężczyzn, którzy w dojrzałym wieku po raz pierwszy usłyszeli z ust dziecka słowa "tato". Niedawno zdradził, czym jest dla niego rodzicielstwo oraz jak bardzo niedawne słowa polityka krzywdzą pary starające się o potomstwo.Związek prezentera "Familiady" i o prawie 40 lat młodszej partnerki głośno komentowany był medialnie, tym bardziej, gdy oboje trzy lata temu zostali rodzicami malutkiej Laury. Mężczyzna po raz pierwszy został ojcem, co przykuło uwagę z powodu jego dojrzałego wieku. Niedawno para wyjawiła, jak wyglądała ich walka o dziecko.

Karol Strasburger
28.09.2022 09:53 Karol Strasburger wyznał, czy planują z żoną drugie dziecko. Stanowcza odpowiedź

Karol Strasburger nie ukrywa, że to właśnie rodzina jest dla niego najważniejsza. Prowadzący program "Familiada" jest w szczęśliwym związku małżeńskim z ukochaną Małgorzatą Waremczuk, z którą doczekał się wymarzonej córeczki Laury. Teraz gwiazdor zdradza, czy razem z żoną planują kolejne dziecko.75-letni prezenter został ojcem w późnym wieku. Mimo to nigdy nie brakuje mi siły i werwy do opieki nad jego długo wyczekiwaną pociechą. Teraz jednak dziennikarz otworzył się i w najnowszym wywiadzie zdradził, czy chciałby po raz drugi zostać tatą.

Karol Strasburger EA
20.08.2022 14:07 Karol Strasburger odpowiedział internaucie na zarzuty w ws. małżeństwa. Mocne słowa

Karol Strasburger w ostatnim czasie obchodził 3. rocznicę ślubu ze swoją żoną. W sieci pojawiło się wiele gratulacji i życzeń, jednak nie zabrakło również niepochlebnych komentarzy. Jeden z internautów zasugerował, że partnerka Karola jest z nim dla pieniędzy. Aktor i prezenter nie czekał długo z odpowiedzią.10 sierpnia 2019 toku Karol Strasburger po raz trzeci wziął ślub. Ożenił się z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk, która tego samego roku urodziła Karolowi córeczkę. Gwiazdor dba o swoją rodzinę i nie pozwala sobie na mocne słowa skierowane w stronę najbliższych.

Karol Strasburger
03.08.2022 09:37 Karol Strasburger zwrócił się do internautów. Prosi o pomoc w zbiórce dla małej Zosi

Karol Strasburger trzy lata temu został ojcem. Wraz z żoną Małgorzatą Weremczuk doczekali się narodzin córki Laury. Teraz prezenter wydał pilny, smutny apel, dotyczący zdrowia innej dziewczynki. Mała Zosia ma dopiero 16 miesięcy, a już musi mierzyć się z poważną chorobą, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni.Gwiazdor teleturnieju "Familiada", odkąd został ojcem, stał się wyjątkowo wrażliwy na los dzieci. Wielokrotnie udzielał wywiadu na temat zalet późnego rodzicielstwa, opowiadał też, jak radzi sobie w roli taty i jakie sprawy szczególnie go martwią. Teraz walczy o dobro innego dziecka.

Karol Strasburger EA
19.07.2022 14:08 Karol Strasburger rozwiał plotki ws. przejścia na emeryturę. Wyznał, jaka jest prawda

Karol Strasburger pomimo sędziwego wieku nadal pozostaje aktywny zawodowo, co szokuje wielu jego widzów. W mediach społecznościowych postanowił wypowiedzieć się na temat emerytury. Choć media donosiły o jego odpoczynku, on sam zapewnia, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.Widzowie Telewizji Polskiej od ponad dwudziestu lat przyzwyczaili się do prezentera w roli prowadzącego popularnego teleturnieju "Familiada". Program do dziś cieszy się ogromną oglądalnością, a początkowe żarty otrzymały tytuł legendarnych.Karol Strasburger przez długi czas współtworzył nie tylko telewizyjny program, ale również wiele filmowych produkcji. Media zaczęły więc zastanawiać się, kiedy gwiazdor planuje udać się na zasłużoną emeryturę. Okazuje się, że ten termin może być bardzo odległy.

Karol Strasburger EA
17.07.2022 11:58 Karol Strasburger nie może przestać pracować. Wszystko dla żony i córki

75-letni Karol Strasburger nie chce odejść na emeryturę. Wciąż prężnie działa w branży i ani myśli zrezygnować z pracy. Aktor i prezenter wyjawił, że wysokość jego emerytury to zdecydowanie za mało, by utrzymać żonę i 2-letnie dziecko. Karol Strasburger spełnia się nie tylko w branży telewizyjnej. Jest również szczęśliwym ojcem i mężem. Artysta dba o siebie i pracuje, by zapewnić jak najlepszy byt swojej rodzinie. Słowa Karola mogą was poruszyć.

Karol Strasburger
22.06.2022 08:15 Karol Strasburger otworzył się w temacie ojcostwa. Jak radzi sobie z wychowaniem córki?

Pomimo późnego ojcostwa Karol Strasburger w pełni oddaje się domowym obowiązkom. Czas spędzony z małoletnią córką jest priorytetowy w jego harmonogramie.Sukces medialny zapewnił sobie za pomocą ról w kultowych produkcjach takich jak m.in.: "Noce i dnie", "Klan", "Czterdziestolatek", "Czarne chmury" czy "W labiryncie". Do dnia dzisiejszego świetnie radzi sobie w telewizji jako prowadzący teleturnieju "Familiada".W życiu prywatnym Karol Strasburger mierzy się z wyzwaniami późnego ojcostwa. Jego żona jest od niego o 37 lat młodsza, a córka skończyła nie tak dawno 3 lata. Każdy dzień gwiazdora podporządkowany jest pod potrzeby dziecka.

Karol Strasburger
18.04.2022 13:26 Karol Strasburger opowiedział o kulisach "Familiady". Dlaczego każdy odcinek zaczyna żartem?

Karol Strasburger po latach zdradził szczegóły powstawania uwielbianego przez miliony programu "Familiada". Widzowie mogą być zaskoczeni, jak wygląda produkcja za kulisami oraz kto wymyśla słynne żarty na powitaniu.Teleturniej emitowany jest na ekranach Telewizji Polskiej od prawie trzydziestu lat, przyciągając grono stałych widzów, którzy wraz z uczestnikami odpowiadają na pytania oparte na skojarzeniach Polaków. Niezmiennie prowadzącym program jest Karol Strasburger, który dla odbiorców stał się niezastąpioną częścią "Familiady".Aktor rozpoczyna każdy odcinek od krótkiego żartu, który często rozbawia publiczność w studiu oraz widzów przed telewizorami. Niedawno mężczyzna wyznał, skąd biorą się śmieszne anegdoty prezentowane na wizji.

Karol Strasburger
08.02.2022 01:00 Widzowie "Familiady" oburzeni finałem. Zwracają uwagę na ważny problem

W ostatnim odcinku "Familiady" finalistom zabrakło zaledwie dwóch punktów do zwycięstwa. Nie uznana odpowiedź wywołała wiele emocji wśród internatów.Telewizyjny teleturniej Familiada jest jednym z najdłużej transmitowanych programów w Telewizji Polskiej. Wraz z Jeden z dziecięciu od lat zapewnia masę rozrywki widzom przed ekranami. Prowadzący teleturniej, Karol Strasburger, jak co odcinek zaskakuje wielbicieli ciekawymi żartami. Od dawna Familiada kojarzona jest bardziej z programem rozrywkowym, niż intelektualnym wyścigiem o nagrodę pieniężną. Wpadki uczestników, którzy starają się odgadnąć najwyżej punktowane odpowiedzi na pytania, bardzo często cieszą się większą popularnością niż rzeczywiste zwycięstwo.

strasburger
18.11.2021 01:00 Przykre informacje nt. zdrowia Karola Strasburgera

Karol Strasburger zaskarbił sobie sympatię tysięcy, a może nawet milionów Polaków swoimi występami w Familiadzie oraz w kilku popularnych serialach. Nic więc dziwnego, że fani są zaniepokojeni jego stanem zdrowia.Co dolega prezenterowi? Tego na tę chwilę dokładnie jeszcze nie wiadomo. Nie ma jednak powodów do większych obaw, nic nie wskazuje na to, by sytuacja była poważna.

Strasburgerowie
29.08.2021 02:00 Wyszło na jaw, dlaczego Karol i Małgorzata Strasburgerowie pilnie strzegą swojej prywatności

Karol Strasburger wraz z żoną udzielili szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli o szczegółach ich związku. Podzielili się także tym jak radzą sobie z nieprzychylnymi komentarzami.Karol Strasburger dwa lata temu wziął ślubWraz z ukochaną często spotykają się z krytycznymi komentarzami, między innymi przez różnicę wiekuSzczerze opowiedzieli co myślą o aktywności w social mediachKarol Strasburger po raz pierwszy opowiedział jak czuje się z krytycznymi komentarzami w sieci. Wraz z żoną opowiedzieli jak radzą sobie z hejtem, jaki na nich spada.

pjimage (30)
10.08.2021 02:00 Karol Strasburger miał poważny wypadek, gdy pracował w cyrku. "Rwały się liny i to się źle dla mnie skończyło"

Niewiele osób wie, że Karol Strasburger zanim stał się sławny, miał swój epizod w cyrku. Jak zdradził obecny gospodarz "Familiady", podczas jednego z występów doszło do dramatycznego wypadku. Prezenter po niefortunnym wykonaniu "skoku śmierci", trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.Karol Strasburger zanim stał się popularny, pracował w cyrkuPodczas wykonywania akrobacji, trafił do szpitalaJak zdradził gospodarz "Familiady", miał połamane kości i wstrząs mózguKarola Strasburgera najmłodsze pokolenie kojarzy już tylko z "Familiady". Jednak nawet ci, którzy znają go z wielkiego ekranu, nie wiedzą o jego cyrkowym epizodzie.

karol-strasburger
04.08.2021 02:00 Karol Strasburger jest dumny z córki. „Całą sobą chłonie świat”

Niespełna dwa lata temu Karol Strasburger i jego młodsza o trzydzieści siedem lat żona zostali rodzicami Laury. Dziewczynka sprawiła, że życie małżonków nabrało zupełnie innych kolorów, a każdy dzień przepełniony jest radością. Szczególnie kiedy Laura prezentuje nowo nabyte umiejętności. Prezenter „Familiady” zdradził, czym interesuje się jego córka. Ma powód do dumy.Małgorzata i Karol Strasburgerowie doczekali się córki, która przyszła na świat w 2019 rokuLaura nie ma jeszcze dwóch lat, a już odkrywa przed rodzicami przeróżne zdolności„Całą sobą chłonie świat” – zdradził prezenter w rozmowie dla „Twojego Imperium”Karol Strasburger trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, drugie przerwała nagła śmierć żony prezentera. Od sierpnia 2019 roku gwiazdor „Familiady” ponownie jest szczęśliwym mężem. Jego żona, Małgorzata Strasburger, jest od niego młodsza o trzydzieści siedem lat.

Strasburger_dziecko
02.07.2021 02:00 Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Jak wyglądało jako dzieciństwo?

Karol Strasburger należy do najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy. Prowadzący ,,Familiady" dziś obchodzi 74 urodziny, niedawno opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa. Dziennikarz także wspomina dzieciństwo w rodzinnym Konstancinie.Karol Strasburger obchodzi dzisiaj 74 urodzinyNiedawno w szczerym wywiadzie opowiedział jak wyglądało jego dzieciństwoDziennikarz wrócił do rodzinnego Konstancina, skąd pochodzi wielu członków jego rodzinyNiewielu widzów ,,Familiady" wie o tym, że prowadzący wywodzi się z bardzo starej rodziny z tradycji. Z okazji urodzin wspominamy korzenie Karola Strasburgera, do których ten niedawno zdecydował się powrócić. Przeprowadził się do Konstancina-Jeziorny, gdzie pracuje nad kolejnym projektem.

Karol Strasburger - ea
04.06.2021 02:00 Przed laty Karol Strasburger stracił żonę. „Pozostała wielka pustka”

Karol Strasburger kojarzony jest przede wszystkim ze słynnym programem „Familiada”. Niewielu ludzi wie, że wieloletni prowadzący teleturniej TVP ma za sobą wielką tragedię. Jego żona, Irena, z którą był przez 32 lata, zmarła na białaczkę, o czym opowiedział w programie Wojciecha Jagielskiego - „Pozostała wielka pustka” - słuchamy.Karol Strasburger był trzykrotnie żonatyJego druga żona, Irena zmarła na białaczkęDziecka doczekał się po ukończeniu 70. roku życiaŚmierć ukochanej osoby to wielki cios dla każdego człowieka. Karol Strasburger miał nieprzyjemność tego doświadczyć. Jeszcze przed związkiem z ukochaną Ireną przeżył nieudane małżeństwo.

Karol Strasburger
25.02.2021 01:00 Karol Strasburger zdradził wysokość swojej emerytury. Mimo podwyżki to bardzo niska kwota

Karol Strasburger podał wysokość swojej emeryturyNa niskie świadczenia emerytalne skarży się wiele gwiazd polskiego show-biznesuJak tłumaczy prezes ZUS, “to kwestia opłacania składek”Karol Strasburger postanowił dołączyć do grona tych postaci polskiego show-biznesu, które otwarcie deklarują wysokość swojej emerytury. W większości opisanych w mediach przypadków podana kwota jest niemal głodowa. Mierne świadczenia emerytalne w zawodowej grupie artystów wynikają między innymi z zawieranych form zatrudnienia (z reguły są to umowy cywilnoprawne i o prawa autorskie), co jednocześnie wiąże się z odprowadzeniem niskich składek do ZUS.

Karol Strasburger - wpadka w Familiadzie
21.02.2021 01:00 Zabawna wpadka w Familiadzie. Karol Strasburger nie mógł powstrzymać śmiechu

„Familiada” od ponad 26 lat gości na antenie TVP2W teleturnieju często dochodzi do zabawnych pomyłekW najnowszym odcinku jeden z uczestników rozbawił nawet Karola StrasburgeraKarol Strasburger od ponad 26 lat prowadzi „Familiadę” – teleturniej polegający na starciu dwóch pięcioosobowych drużyn. W każdym odcinku obie ekipy próbują udzielić odpowiedzi na pytania zadane wcześniej ankietowanym. W związku z tym, że czasu na reakcję jest niewiele, na antenie bardzo często dochodzi do nieoczekiwanych wpadek.

Familiada
14.02.2021 01:00 Rozbrajająca wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger zapytał o "stworzenie ze szczypcami" [WIDEO]

“Familiada” utrzymuje się na antenie TVP od przeszło 20 latW towarzystwie kamer uczestnikom niekiedy trudno zachować zimną krewPresja czasu robi swoje - uczestnicy nierzadko udzielają nieprawidłowych odpowiedziMimo upływu lat “Familiada” cieszy się niesłabnącą popularnością. Oparty na zagranicznym formacie “Family Feud” teleturniej utrzymuje się na antenie TVP2 od 1994 roku. W każdym odcinku telewidzowie obserwują zmagania dwóch drużyn, starających się podążać tropem skojarzeń, na jakie wpadli wcześniej ankietowani. By zdobyć upragnioną nagrodę, najpierw nierzadko muszą stoczyć zaciętą batalię ze stresem.

Familiada odpowiedź
26.01.2021 01:00 Karol Strasburger zadał z pozoru banalne pytanie. Uczestniczka "Familiady" zaliczyła niezłą wpadkę

Emisja popularnej “Familiady” na antenie TVP rozpoczęła się we wrześniu 1994 roku. Choć w świadomości wielu teleturniej istnieje nierozerwalnie z Karolem Strasburgerem, nie był on pierwszym wyborem na prowadzącego - pieczę nad uczestnikami miał bowiem pierwotnie sprawować aktor Paweł Wawrzecki. Ostatecznie jednak to Karol Strasburger od lat czynnie obserwuje zmagania uczestników “Familiady” z pytaniami i stresem.