Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata i Piotr Rubikowie spełnili największe marzenie. Starali się od kilku miesięcy. Lawina gratulacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.02.2024 21:11

Agata i Piotr Rubikowie spełnili największe marzenie. Starali się od kilku miesięcy. Lawina gratulacji

Agata Rubik
Agata Rubik przekazała radosne wieści, fot. KAPiF; Instagram

Agata Rubik, jej mąż Piotr oraz dwie córki od siedmiu miesięcy mieszkają w USA. Ich życie bardzo się zmieniło, ale teraz nadejdą jeszcze większe zmiany. To prawdziwa rewolucja dla rodziny i spełnienie marzeń.

Agata Rubik i Piotr Rubik: historia związku

Agata Rubik poznała swojego przyszłego męża, kiedy miała zaledwie 18 lat. Po raz pierwszy spotkali się na konkursie Miss Polonia. Piotr Rubik był w jury zawodów, a Agata (wówczas jeszcze nosząca panieńskie nazwisko Paskudzka) była jedną z kandydatek. Różnica wieku między nimi to aż 19 lat, co od początku wywołało wiele niepochlebnych komentarzy w mediach.

Pomimo niesprzyjającej im opinii publicznej Agata i Piotr Rubikowie pobrali się w 2008 roku, po dwóch latach związku. Są razem do dzisiaj, doczekali się też dwóch córek. Helena przyszła na świat w 2009 roku, a Alicja urodziła się w 2013. W lipcu zeszłego roku zdecydowali się przeprowadzić do USA. Jak wygląda ich życie za oceanem? Teraz zmieni się w nim bardzo wiele, radosne szczegóły poniżej.

Agata Rubik tłumaczy się fance i wspomina o kochanku. Słowa, jakich nikt się nie spodziewał "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy

Jak Agata Rubik i jej rodzina radzą sobie w Miami?

Agata i Piotr Rubikowie mieszkają w Miami od lipca 2023 roku. Nie pojechali tam bez planu na życie. Pracują nad otworzeniem muzycznego przedszkola. Podobne placówki działają już w Warszawie. Teraz rodzina chce powtórzyć sukces tego biznesu na Florydzie. Już wkrótce po przeprowadzce nie kryli radości z nowego miejsca.

Zadomowiliśmy się, jednak bardzo ciężko powiedzieć, że pokochaliśmy Miami, to jest na razie gorące zauroczenie – ujawnił Piotr Rubik w „Dzień Dobry TVN”.

Teraz Agata i Piotr podzielili się z fanami radosnymi wieściami, które dotyczą sfery prywatnej. Po tym, co ogłosili zupełnie niespodziewanie, posypała się lawina komentarzy. Co ujawnili? O tym przeczytacie poniżej.

Agata Rubik, Piotr Rubik, kupili mieszkanie w Miami
Agata Rubik, Piotr i ich córki wyjechali do Miami, fot. instagram.com/agata_rubik

Agata Rubik ogłosiła radosne wieści

Agata Rubik i Piotr opublikowali dziś na Instagramie wspólny wpis. Małżonkowie pozują do zdjęcia z radosnymi minami. Wyjaśnili, co udało im się osiągnąć po siedmiu miesiącach mieszkania w Stanach. Okazuje się, że udało im się kupić ich ukochane mieszkanie. Jest to dokładnie ten sam lokal, który wcześniej wynajmowali. Teraz to oni są właścicielami i nie posiadają się z radości.

Od początku bardzo chcieliśmy kupić ten apartament, który udało nam się wynająć w lipcu. Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to. Jednak, co wcale nas nie dziwiło, właściciel nieruchomości powiedział nam od razu, że ono nie jest na sprzedaż i nie interesuje go żadna nasza propozycja – rozpoczęli swoją opowieść Rubikowie.

Na szczęście sytuacja szybko przybrała niespodziewany obrót, pomyślny dla Agaty i Piotra.

Po pół roku mieszkania na wyspie utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to jest nasze miejsce i tu chcemy zostać. Zaczęliśmy przeglądać oferty, oglądać inne budynki i domy, ale nigdzie nie czuliśmy tej samej energii, którą czuliśmy w naszym mieszkanku z przepięknym widokiem na ocean, park, Miami i na wschody i zachody słońca. Niespodziewanie miesiąc temu dostaliśmy telefon, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać „nasz” apartament jak najszybciej. Albo nam, albo z nami. W życiu nie ma przypadków, dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili – brzmi komunikat Rubików.

Agata i jej mąż prowadzili dziś wieczorem transmisję na żywo, w której szczegółowo opowiedzieli, jaka jest historia ich mieszkania. Mówili o dobrej energii, jaka w nim panuje, świetnej lokalizacji i nieziemskich widokach. Wszystkie inne miejsca, jakie oglądali, był w porównaniu z nim beznadziejne i drogie. Cena, jaką musieli zapłacić była „atrakcyjna jak na tę lokalizację” (nie zdradzili jednak dokładnej kwoty). Ujawnili też, że powierzchnia ich mieszkania to około 150 metrów kwadratowych.

  • Widoki z okien warte milionów.
  • Nie ma przypadków! Przyciągnęliście to miejsce! Gratulacje!
  • Trzymałam mocno kciuki, musiało się udać.
  • Mega mega gratuluję! Super jest znaleźć swoje miejsce na ziemi.
  • Super! Widać po Was, ze to jest to.
  • Wszystko dzieje się po coś. Los wam sprzyja, widocznie tak miało być. Życzę samych cudownych chwil starym nowym mieszkaniu.
  • Super wyszła z tego historia, tak po prostu miało być. Gratuluję.
  • Ekstra! Bądźcie tam szczęśliwi – piszą fani.

W transmisji na żywo Rubikowie przyznali, że dopiero teraz będą mogli przemeblowywać lokal i wprowadzać w nim takie zmiany, jakie się im tylko zamarzą. Nie będą robić dużego remontu, ale szukają już projektantki wnętrz.

Agata Rubik, Piotr Rubik, kupili mieszkanie w Miami
Agata i Piotr Rubikowie kupili mieszkanie w Miami, fot. instagram.com/piotr_rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik, kupili mieszkanie w Miami
Agata Rubik i Piotr kupili mieszkanie w Miami, fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik, kupili mieszkanie w Miami
Widok z mieszkania Rubików w Miami, fot. instagram.com/piotr_rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik, kupili mieszkanie w Miami
Agata Rubik i Piotr kupili mieszkanie w Miami, fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik, kupili mieszkanie w Miami
Agata Rubik i Piotr kupili mieszkanie w Miami, fot. instagram.com/agata_rubik