Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Agata Rubik

Agata Rubik

__Agata Rubik__ - modelka, osobowość medialna. Zdobywczyni tytułu Miss Dolnego Śląska w roku 2004. Ukończyła Dolnośląską Szkołę Wyższą. Aktywnie działa w sieci, gdzie rozwija się jako influencerka. W 2008 roku wzięła ślub z muzykiem Piotrem Rubikiem. Para doczekała się dwóch córek: Heleny i Alicji. Razem z mężem wystąpiła wprogramie "Power Couple". Data urodzenia: 12 grudnia 1986. Miejsce urodzenia: Wrocław. Wzrost: 175 cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Agata Rubik/Piotr Rubik
20.05.2024 14:53 Starsza córka Rubików skończyła 15 lat. Helena zachwyca urodą. To istna kopia Agaty

Agata i Piotr Rubik świętują 15. urodziny córki, Heleny. Dumna mama podzieliła się pięknym zdjęciem nastolatki. Cóż za piękność!

Agata Piotr Rubik
24.04.2024 16:36 Tak 15-letnia córka Rubików imprezuje w Stanach! Rodzice o wszystkim wiedzą?

Córka Agaty i Piotra Rubików pochwaliła się w sieci zdjęciami z imprezy w towarzystwie amerykańskich koleżanek. Te kadry robią wrażenie, a co na to rodzice?

Piotr Rubik i Agata Rubik, fot. KAPiF; canva.com
06.04.2024 11:25 "Kupiliśmy bilety do Polski". Agata Rubik długo nie wytrzymała bez ojczyzny. Wiadomo, kiedy przylatują

Stęskniliście się za Piotrem i Agatą Rubikami? Wygląda na to, że oni za wami też. Żona muzyka właśnie ogłosiła, że już wkrótce wraz z mężem powróci na łono ojczyzny. Wiemy, kiedy się to stanie.

Caroline Derpienski, Piotr Rubik, Agata Rubik
05.03.2024 10:23 Caroline Derpienski bezlitośnie drwi z nowego mieszkania Rubików w Miami. "To jest nic"

Nie od dziś wiadomo, że Caroline Derpienski lubi wyrażać ostre zdanie na temat innych gwiazd show-biznesu. Jej relacje z Piotrem i Agatą Rubik od dawna nie są najlepsze. Choć łączy ich wspólne życie w Miami, "dolarsowa królowa" nie omieszkała zadrwić z ich ostatniego wydatku. Dla niektórych takie posunięcie byłoby nie do pomyślenia.

Agata Rubik
26.02.2024 21:11 Agata i Piotr Rubikowie spełnili największe marzenie. Starali się od kilku miesięcy. Lawina gratulacji

Agata Rubik, jej mąż Piotr oraz dwie córki od siedmiu miesięcy mieszkają w USA. Ich życie bardzo się zmieniło, ale teraz nadejdą jeszcze większe zmiany. To prawdziwa rewolucja dla rodziny i spełnienie marzeń.

Agata Rubik
24.02.2024 11:53 "Moje dzieci się mnie wstydzą". Córka nieźle dopiekła Agacie Rubik. Tak zachowała się na ulicy

Agata Rubik i jej mąż Piotr wraz z córkami od kilku miesięcy mieszkają w Miami. Para postanowiła spełnić “amerykański sen”. Jednak nie wszystko układa się po ich myśli. Z nowej relacji żony muzyka wynika, iż dzieci sprawiają jej kłopoty.

Agata Piotr Rubik
20.02.2024 18:15 Agata Rubik pisze o śmiertelnym wypadku! To zmieni życie jej rodziny w Miami. Przygnębiające wieści

Agata Rubik, która na stałe mieszka na stałe w Miami, a Piotr Rubik lata do Polski, by zarabiać pieniądze, teraz poinformowała o strasznym wypadku. Jak bardzo zmieni to jej codzienność?

Agata Rubik
18.01.2024 17:45 Agata Rubik tłumaczy się fance i wspomina o kochanku. Słowa, jakich nikt się nie spodziewał

Agata Rubik i Piotr Rubik kilka miesięcy temu przeprowadzili się do USA. Czy za przenosinami za ocean kryje się zaskakująco przykra historia? Żona muzyka zaczęła się tłumaczyć w sieci, tego nie spodziewał się chyba nikt.

Piotr rubik i Agata Rubik
27.12.2023 13:19 Przykre doniesienia o młodszej córce Rubików. Agata zdradziła, jak dziewczynka czuje się w Miami

Piotr i Agata Rubikowie wraz z córkami kilka miesięcy temu przeprowadzili się do Miami. Muzyk często wraca do ojczyzny, a jego żona na co dzień zajmuje się domem i dziećmi. Z najnowszego materiału można jednak wywnioskować, że młodsza córka nieco gorzej znosi emigrację. 

Agata Rubik
17.12.2023 08:25 Córki Agaty Rubik w związkach ze starszymi milionerami? Odpowiedź ich mamy jednoznaczna

Agata Rubik wraz z mężem i córkami w lipcu rozpoczęli przygodę swojego życia w słonecznym Miami. W mediach społecznościowych żona kompozytora co rusz dzieli się kolejnymi przemyśleniami z obserwatorami, a także odpowiada na ich dociekliwe pytania. Jedno z nich dotyczyło przyszłości jej dzieci.

Piotr Rubik i Agata Rubik zaskoczyli dobrą nowiną, fot. KAPiF
01.12.2023 14:59 Piotr Rubik i Agata Rubik zaskoczyli dobrą nowiną. Zaczęli odliczanie i nie chodzi tu o święta!

Piotr Rubik i Agata Rubik cieszą się świeżo rozpoczętym życiem w gorącym Miami. Tymczasem żona kompozytora postanowiła podzielić się dobrą wiadomością. Rozpoczęlo się wielkie odliczanie!

Agata Rubik na ostrym dyżurze w USA
16.11.2023 10:15 Agata Rubik na ostrym dyżurze w USA. Nie była świadomo tego, co ją czeka

Agata Rubik od kilku miesięcy mieszka z rodziną w Miami. Chociaż odkryli prawdziwy raj na ziemi, to wydarzyła się tez przykra sytuacja. Żona Piotra Rubika wylądowała w szpitalu. Co się stało?

Agata Rubik
07.10.2023 16:03 "Czekam na zęby". Zaskakujący komunikat Agaty Rubik. Jest i zdjęcie

Agata Rubik przeprowadziła się do Miami z córkami i mężem. Żona Piotra Rubika przeżywa w Stanach nie tylko miłe chwile. Okazuje się, że musiała udać się do lekarza. Co dzieje się z jej zębami?

Ola Żebrowska ripostuje Agatę Rubik
23.09.2023 17:44 Żebrowscy TO robią w łóżku, kiedy dzieci już śpią. W komentarzu odpaliła się Rubik i doczekała się mistrzowskiej riposty

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z łóżka. Widać na nim Michała Żebrowskiego i pewna nocną przyjemność, której oddają się małżonkowie. Komentarz zostawiła Agata Rubik. Co napisała?

Agata Rubik
23.09.2023 11:10 Agata Rubik oszukana w USA! "Dałam się nabrać". Straciła pieniądze i wszelką nadzieję. To jakiś ABSURD!

Agata Rubik i jej mąż Piotr kilka tygodni temu spakowali walizki i przeprowadzili się do USA. Małżonkowie wraz z dwiema córkami zamieszkali w słonecznym Miami. Niestety pojawił się pewien problem. Celebrytka została oszukana! Co się stało?

Agata Rubik/Piotr Rubik
21.09.2023 15:54 "W Warszawie pojawiały się niefajne emocje". Agata Rubik chwilę mieszka w USA i już wie, gdzie jest lepiej

Agata Rubik już od kilku miesięcy mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jakie Piotr Rubik i jego żona mają wrażenia po zmianie nie tylko kraju, ale całego kontynentu? Małżonka muzyka właśnie podzieliła się gorzką refleksją. Piotr też dorzucił nieco od siebie.

Agata Rubik
11.09.2023 13:33 Agata Rubik ma kolejne problemy w USA. W Polsce to byłoby nie do pomyślenia

Agata Rubik po raz kolejny obdarła z telewizyjnej doskonałości realia życia w Stanach Zjednoczonych. Tym razem celebrytka stanęła przed niemałym wyzwaniem. Musiała nieźle się natrudzić by choć trochę poczuć się jak w domu. Rodzina tęskni za Polską?

Piotr Rubik
07.09.2023 21:15 Spięcie Piotra i Agaty Rubików w czasie transmisji na żywo. "Nie mów na TAKIE tematy"

Piotr Rubik z rodziną wyjechali do Stanów Zjednoczonych i tam usiłują realizować amerykański sen. Agata z lubością opowiada w mediach społecznościowych o ich życiu w USA. Niestety, podczas jednej z transmisji na żywo między małżonkami doszło nie bardzo niewłaściwej sytuacji. Muzyk gwałtownie przerwał żonie i zabronił jej mówić na jeden z tematów.

Piotr Rubik
03.09.2023 11:13 Piotr Rubik otwiera własny biznes w USA! Pracują też jego córki. Tak spełniają marzenia

Jeszcze niedawno Agata Rubik i Piotr Rubik nie byli zadowoleni ze swojego życia po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Los się jednak do nich uśmiechnął, a na horyzoncie widać możliwość otworzenia ciekawego biznesu. W poprawę bytu rodziny zaangażowane są nawet córki.

Agata Rubik, Piotr Rubik
02.09.2023 14:59 "Była przerażona". Rubikowie obnażyli prawdę o życiu w Miami. Ich starsza córka już wiele zniosła

Agata Rubik i Piotr Rubik od miesiąca relacjonują swoje życie w Stanach Zjednoczonych. Choć internauci mogą zobaczyć, że rodzina spełnia swój "amerykański sen" rzeczywistość zdążyła ich kilkukrotnie zaskoczyć. W "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o planach i dawnych obawach.

Agata Rubik, Piotr Rubik
31.08.2023 10:22 Starsza córka Rubików nie daje rodzicom wyboru. Chodzi o powrót do Polski. Już podjęła decyzję

Agata Rubik i Piotr Rubik muszą przygotować się na nowe wyzwania. Ich najstarsza córka postawiła sprawę jasno. Duet może nie mieć wyjścia co do pobytu w Stanach Zjednoczonych, niezależnie od trudności. 

Agata Rubik
28.08.2023 21:05 Tak Agata Rubik będzie zarabiać na życie w USA. "Biznes" rozkręca z amerykańską celebrytką

Agata Rubik wraz z mężem i córkami rozpoczęła już życie w Miami. Zanim jednak cała rodzina zupełnie zanurzy się w amerykański styl życia, musi zadbać o stabilną sytuację finansową. Influencerka ma na to ambitny plan.

Agata Rubik pokazała paragony w USA
25.08.2023 20:16 Agata Rubik pokazała paragon grozy! Zakupy w USA to jakiś koszmar

Informacja o nagłej wyprowadzce Agaty i Piotra Rubików do Stanów Zjednoczonych zaskoczyła wszystkich internautów. Od tej pory żona muzyka regularnie dzieli się z fanami wieściami zza oceanu i pokazuje im kulisy nowego życia. Tym razem zamieściła w sieci swoje paragony i zdradziła, ile kosztowały ją podstawowe produkty spożywcze. Takich cen nikt się nie spodziewał!

Agata Rubik
24.08.2023 19:19 Oto co przechodzi starsza córka Rubików w USA. Nawet nie może wyjść z domu

Agata Rubik wraz z bliskimi wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Szybko jednak okazało się, że dla niektórych członków rodziny wyobrażenie amerykańskiego stylu życia nie przełożyło się na rzeczywistość. Starsza córka gwiazdy przez tydzień nie wychodziła z domu.

Piotr i Agata Rubikowie mieszkają w USA, fot. instagram.com/piotr_rubik
16.08.2023 10:25 Szybko wyszło na jaw, jak Rubikowie żyją w USA. Do sieci trafiło zdjęcie prosto z ich bagażnika

Agata i Piotr Rubikowie postanowili wyprowadzić się z Polski do Stanów Zjednoczonych. Rodzina, która od niedawna cieszy się gorącym słońcem Florydy, pokazała, co trafiło do jej bagażnika.

Agata Rubik
08.06.2023 20:18 Agata Rubik pokazała mamę, wygląda jak jej siostra. Fani pieją z zachwytu, "macie dobre geny"

Agata Rubik zapewne nie przypuszczała, że jej rodzinne zdjęcie znad basenu zrobi taką furorę. Pokazała trzy pokolenia, a internauci nie szczędzili zachwytów. Żona Piotra Rubika zebrała wiele komplementów, ale jeszcze więcej zdobyła jej 61-letnia mama.Mama Agaty rok temu obchodziła 60. urodziny. Już wtedy internauci zachwycali się jej urodą. Teraz jednak mogli zobaczyć matkę i córkę w bikini: okrzyków podziwu dla urody obu kobiet nie było końca.

Piotr Rubik, Agata Rubik
05.05.2023 10:34 Piotr Rubik w ogniu krytyki. Widzowie nie popierają zachowania muzyka względem własnej żony

Piotr Rubik wraz z żoną i córkami już niedługo przeprowadzi się do Stanów Zjednoczonych. O szczegółach podróży małżeństwo opowiedziało w "Dzień Dobry TVN". Internauci zwrócili jednak uwagę na inny szczegół.Już niedługo rodzina muzyka zazna "amerykańskiego snu", do którego długo się przygotowywała. W śniadaniówce TVN para opowiedziała o ostatnich szczegółach przed wylotem. Nie to jednak przyciągnęło uwagę widzów.

Agata Rubik, Piotr Rubik
18.04.2023 16:46 Piotr Rubik z rodziną wrócili z USA. W domu na Agatę czekało wielkie rozczarowanie. Została ze wszystkim sama

Agata Rubik i Piotr Rubik jeszcze jakiś czas temu deklarowali swoją przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Teraz jednak rodzina wróciła do Polski. W mediach społecznościowych żona kompozytora poskarżyła się internautom na to, co ją czeka.Duet świetnie radzi sobie w internecie i z chęcią ukazuje tam szczegóły prywatnych przygód. Tym razem zaczął się dla nich intensywny czas przeprowadzki. Na głowie Agaty Rubik pojawiło się mnóstwo obowiązków.

  • 1
  • 2