Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska dodała poruszający wpis. Wspomina o ukochanej agentce

12 Lutego 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Agnieszka Chylińska została doceniona przez swoich wiernych fanów. Najnowszy krążek o tytule "Never Ending Sorry" pokrył się platyną, co dla wokalistki jest ogromnym wyróżnieniem. Z tej okazji artystka zdobyła się na obszerny i wylewny post, w którym opowiedziała poruszające kulisy powstania płyty. Wspomniała również o tragedii, która spotkała jej ukochaną agentkę.

Chylińska od wielu lat współpracuje ze swoją agentką Joanną, o której wielokrotnie wspominała. Kobiety są bardzo ze sobą zżyte i wspierają się na wielu płaszczyznach. Jakiś czas temu przyszło im się zmierzyć z ogromną tragedią i stratą.

Agnieszka Chylińska w poruszającym wpisie

Agnieszka Chylińska nie kryje swojej wrażliwości . Otwarcie mówi o emocjach, które jej towarzyszą, nie szczędząc szczegółów dotyczących przeżywania trudnych chwil. Podobnie stało i teraz kiedy twórczość artystki została nagrodzona platynową płytą.

To nie pierwszy raz, kiedy krążek Agnieszki pokrył się platyną, jednak kulisy powstania płyty sprawiły, że jest ona na swój sposób wyjątkowa. O wszystkim opowiedziała sama zainteresowana za pośrednictwem Instagrama.

Na profilu Agnieszki pojawiło się zdjęcie z Joasią. Panie pozują na sofie, trzymając nagrodę. Okazuje się, że agentka artystki namówiła Agę, aby ta ostatecznie zdecydowała się na stworzenie płyty. Kulisy wyciskają łzy.

Agnieszka Chylińska: "Powrót po latach trudnych"

Agnieszka Chylińsk a zdecydowała się opowiedzieć więcej o swojej płycie "Never Ending Sorry". Wyjawiła, że jest to efekt nie tylko ciężkiej pracy, ale również trudnych doświadczeń, z którymi przyszło jej się zmierzyć.

Sukces NES to powrót po latach trudnych i znojnych. To owoc bezsennych lat i samotności w towarzyszeniu czujnym i nadziejnym moim Najbliższym. To próby podnoszenia się po kolejnej niekończącej się batalii z człowiekiem, który OKRADŁ mnie i moją ukochaną agentkę Joasię — czytamy w poście.

Artystka podzieliła się z fanami tragiczną informacją. Okazuje się, że 2 lata temu zmarł mąż Joasi. Kobieta musiała stawić czoła samotnemu macierzyństwu. — To trud nieudolnego towarzyszenia Jej, gdy zostaje 2 lata temu nagle sama z dziećmi, po nagłej śmierci męża… a ja staram się nucić pod nosem w jakimś nerwowym letargu, bo nie wiem, czy Ona będzie przy mnie po tym, co się stało — wspomina wyraźnie poruszona Agnieszka. Nie zapomniała również podziękować swoim wiernym fanom, dzięki którym jej płyta została wyróżniona i doceniona, zaś internauci zasypali gwiazdę mnóstwem słów wsparcia i gratulacji. Cały post Agnieszki przeczytacie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła prawdę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]