Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

__Agnieszka Chylińska__ to polska piosenkarka, autorka tekstów, felietonistka, osobowość telewizyjna oraz autorka książek dla dzieci. W latach 1994–2003 była wokalistką zespołu O.N.A., a następnie zespołu o nazwie Chylińska. Od 2009 roku rozwija karierę solową. Laureatka licznych nagród muzycznych. Dodatkową popularność przyniosła jej rola jurorki w programie "Mam talent". W 2010 roku wzięła ślub z Markiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Data urodzenia: 23 maja 1976. Miejsce urodzenia: Gdańsk. Wzrost: 175 cm. Kolor oczu: brązowy. Kolor włosów: blond.

Chylińska otworzyła się na temat męża
21.04.2024 11:35 Chylińska otworzyła się na temat męża. "Znam ten ból". Po 22 latach małżeństwa takie wyznanie

Agnieszka Chylińska rzadko mówi o rodzinie. Tożsamość swojego ukochanego woli zachować dla siebie. Zdziwiła, więc wszystkich gdy nagle publicznie wypowiedziała się na temat męża. 

Zdjęcie Chylińskiej ze szpitala
11.04.2024 15:37 Zdjęcie Agnieszki Chylińskiej ze szpitala trafiło do sieci. Przykry widok. Kto jej to zrobił?

Agnieszka Chylińska trafiła do szpitala? Zdjęcie aktorki przykutej do łóżka krąży po internecie, a o sprawie rzekomo ma pisać wyborcza.pl. Ktoś perfidnie zakpił z wokalistki, by czerpać korzyści finansowe.

Agnieszka Chylińska
10.04.2024 10:40 Wydało się, ile Agnieszka Chylińska zarobi na koncertach w USA. Przy okazji ujawniono jej gwiazdorskie wymagania

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jak przystało na rozchwytywaną gwiazdę, regularnie występuje także dla rodaków za granicą. Wiemy, ile artystka zarobi na nadchodzących koncertach w Stanach Zjednoczonych. Podano również, jakie wymagania ma Chylińska. 

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
07.04.2024 11:40 Agnieszka Chylińska nagle zaczęła mówić o swoich córkach. Pierwsze tak szczere słowa

Agnieszka Chylińska, która zdecydowanie unika w wywiadach opowiadania o swojej rodzinie i życiu prywatnym, zdecydowała się na ujawnienie kilku szczegółów z życia córek. Fani wokalistki mogą być w szoku.

Agnieszka Chylińska o mężu
06.04.2024 23:05 Do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda mąż Chylińskiej. Gwiazda w końcu uchyliła rąbka tajemnicy

Agnieszka Chylińska zalicza się do grona gwiazd, które mocno strzegą swojego życia prywatnego i rzadko opowiadają publicznie o członkach swojej najbliższej rodziny. Tym bardziej zaskakuje to, co właśnie zrobiła charyzmatyczna wokalistka.

Agnieszka Chylińska
28.03.2024 19:13 Gwiazda "DDTVN" zepsuła niespodziankę Chylińskiej! W odpowiedzi ta ją wypunktowała. Wszystko na oczach widzów

Agnieszka Chylińska mimo tylu lat działalności na scenie muzycznej dalej zachwyca słuchaczy. Jednak podczas ostatniego wywiadu zdarzyła się wpadka. Otóż dziennikarka zrujnowała niespodziankę artystce! Czy Chylińska miała powód do złości?

Agnieszka Chylińska
29.02.2024 13:49 Chylińska do końca trzymała w tajemnicy, że jej małżeństwo się rozpadło. Smutne kulisy rozstania

Agnieszka Chylińska to osoba, która bardzo chroni swojej prywatności. Fani artystki nie mieli nawet pojęcia, że rozwiodła się z ukochanym aż do ostatniej chwili. Czy zdradziła powód rozstania?

Agnieszka Chylińska
12.02.2024 15:21 Agnieszka Chylińska przez długie lata nie myślała o konsekwencjach swoich decyzji. Wkrótce może tego gorzko pożałować

Agnieszka Chylińska od lat występuje na scenie i przed kamerami pozostawiając po sobie piorunujące wrażenie. Być może nie zdaje jednak sobie sprawy, że niektóre z jej decyzji mogą mieć poważne konsekwencje. Specjalista gwiazd zdradził, co może przydarzyć się piosenkarce. Nikt z pewnością nie chciałby widzieć jej w tak opłakanym stanie.

Agnieszka Chylińska
30.01.2024 12:46 Agnieszka Chylińska otworzyła się na temat rodziny. Smutne wyznanie gwiazdy. Przez lata musiała mierzyć się z problemami

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd show-biznesu. Charakterystyczny głos i wizerunek to wręcz wyznaczniki wokalistki. Niewiele osób wie, że przez lata mierzyła się z poważnymi problemami. Prywatne kłopoty zwykle pozostawiała tylko dla siebie.

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
21.12.2023 18:18 Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest

Agnieszka Chylińska rozstała się z mężem? Piosenkarka, która wyszła za mąż przed trzynastoma laty zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, która raz na zawsze rozwiała wszelkie wątpliwości.

Agnieszka Chylińska
21.11.2023 16:12 Projektant Cichopek ocenił dom Chylińskiej. Ostro podsumował wnętrza domu artystki

Agnieszka Chylińska jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. Zdecydowanie mniej gwiazdorsko wygląda jej dom, o którym sama mówi, że panuje tam “syf”. Jak wnętrza ocenia projektant współpracujący z Kasią Cichopek? Ekspert użył mocnych słów.

Agnieszka Chylińska
11.11.2023 22:35 Agnieszka Chylińska zaskoczyła wyglądem. Gwiazda bez tatuaży i w blond włosach. Jednak nie to najbardziej szokuje

Agnieszka Chylińska znowu szokuje. Po licznych metamorfozach, zmianach fryzur i rockowych stylizacjach ta przemiana jest chyba najbardziej zaskakująca. Piosenkarka pokazała się bez tatuaży i w delikatnym blond bobie. A to dopiero początek niespodzianek. 

Agnieszka Chylińska
10.11.2023 16:10 Agnieszka Chylińska rozwiodła się z mężem i... trzymała wszystko w tajemnicy! "Trudny, bolesny, toksyczny czas"

Agnieszka Chylińska ma na koncie wiele pechowych relacji. Kiedy już wydawało się jej, że znalazła miłość i spokój, wszystko się rozpadło. Piosenkarka z trudem mówi o rozpadzie jej małżeństwa.

Agnieszka Chylińska świętuje Hallloween?, fot. KAPIF
30.10.2023 14:11 TYLKO U NAS: Wiemy, co się dzieje w małżeństwie Chylińskiej! Co na to dzieci?

Czy Agnieszka Chylińska z rodziną świętują Halloween? Znajomy piosenkarki zdradził nam kilka ciekawych informacji na temat jej małżeństwa. Opowiedział nie tylko o upiornym święcie.

Agnieszka Chylińska
29.10.2023 12:23 Agnieszka Chylińska rozwiała wątpliwości dotyczące romansu. Wyznała, co naprawdę czuje do swojej managerki. "Bardzo kocham"

Agnieszka Chylińska ma już dość pomówień na temat swojej relacji z wieloletnią menagerką. O związku z Joanną Ziędalską-Komosińską opowiedziała publicznie podczas programu radiowego. Czy tym stwierdzeniem zamknie usta wszystkim niedowiarkom?

Agnieszka Chylińska
26.10.2023 21:05 Menadżerka Agnieszki Chylińskiej przerywa milczenie ws. rozstania. Wydała oświadczenie

Agnieszka Chylińska jeszcze niedawno musiała mierzyć się z plotkami na temat jej rzekomego romansu z menadżerką. Joanna Ziędalska-Komosińska odpowiadała na te zarzuty. Teraz wydała kolejne oświadczenie, tym razem już w kontekście rozstania, o jakim wrze w mediach.

Agnieszka Chylińska
24.10.2023 12:20 Rozstanie u Chylińskiej i to po tylu latach?! A wszystko po głośnych plotkach o romansie

Agnieszka Chylińska przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Jej bliska relacja z menadżerką została prześwietlona przez media, a teraz dochodzą ją nieprzyjemne wiadomości. Tego piosenkarka się nie spodziewała po ponad 20-latach razem. 

Wykształcenie Agnieszki Chylińskiej, fot. KAPIF
18.10.2023 15:14 Takie wykształcenie ma Agnieszka Chylińska. "Ojca bardzo rozczarowałam". Wyszło na jaw, jaką szkołę skończyła

Jakie wykształcenie ma Agnieszka Chylińska? Jaką szkołę skończyła? Dlaczego jej rodzice byli rozczarowani?

Katarzyna Bujakiewicz wyznała, co Agnieszka Chylińska zrobiła jej przed laty, fot. KAPiF
14.10.2023 14:17 Katarzyna Bujakiewicz wyznała, co Agnieszka Chylińska zrobiła jej przed laty. Taka staje się, gdy wyłączają kamery!

Katarzyna Bujakiewicz współprowadziła niegdyś z Agnieszką Chylińską i Kubą Wojewódzkim program “Mali giganci”. Dziś aktorka nie wspomina pracy nad show zbyt pozytywnie. W mocnych słowach podsumowała relacje na planie.

Kasia Bujakiewicz, Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska
12.10.2023 11:39 Kasia Bujakiewicz uderza w Wojewódzkiego i Chylińską. Tak mieli traktować ją w pracy

Jednym z popularnych programów TVN był talent show z charyzmatycznymi dziećmi. "Mali giganci" podbili serca widzów na trzy sezony. W gronie jurorów mogliśmy zobaczyć Kasię Bujakiewicz, Kubę Wojewódzkiego oraz Agnieszkę Chylińską. Dopiero po latach aktorka zdradziła, jak traktowano ją na planie.

Agnieszka Chylińska
10.10.2023 11:15 Tak Agnieszka Chylińska zachowywała się w kościele. Jest relacja naocznego świadka. Wierni się nie spodziewali

Agnieszka Chylińska jest w trakcie swojej trasy koncertowej, która wybiegła poza granice Polski. Artystka swoimi występami zachwyca także Polonię w Stanach Zjednoczonych. Podczas jednej z wypraw odwiedziła kościół. Zaskakujące co robiła gwiazda po mszy i kto jej towarzyszył.

Agnieszka Chylińska
04.10.2023 13:22 Tak mieszka Agnieszka Chylińska. "Totalny syf". Zdjęcia tylko to potwierdzają

Agnieszka Chylińska przez lata zgromadziła wokół siebie ogrom fanów, a od czasu do czasu ujawnia kulisy z życia prywatnego. Jest aktywna na Instagramie i od czasu do czasu pokazuje tam kulisy swojej codzienności. Uwagę zwraca to, jak mieszka.

Doda
20.09.2023 15:56 Doda nie wytrzymała! Musiała zareagować na doniesienia o romansie Chylińskiej i jej managerki. "I dobrze"

Doda reaguje na doniesienia na temat rzekomego romansu Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Komentarz wokalistki jest tak bardzo w jej stylu. Co napisała?

Agnieszka Chylińska o relacjach intymnych
19.09.2023 20:45 Agnieszka Chylińska opowiedziała o swojej intymnej relacji! "Popełniłam wielki błąd"

Agnieszka Chylińska ponownie stała się bohaterką kolorowej prasy po tym, jak media obiegły informacje o jej rzekomym romansie z menadżerką. Nastąpiło dementi, ale jest relacja, której wokalistka bardzo żałuje… Z kim?

Mąż Agnieszki Chylińskiej o romansie gwiazdy, fot. KAPIF
19.09.2023 00:13 Screen SMS-a męża Chylińskiej wylądował w sieci. Pisze w nim o romansie gwiazdy

Czy Agnieszka Chylińska ma romans ze swoją menadżerką? W sieci nie brakuje ostatnio teorii na ten temat. Joanna Ziędalska-Komosińska wydała aż dwa oświadczenia w tej sprawie, ale teraz głos zabrał Marek, mąż piosenkarki.

Agnieszka Chylińska
18.09.2023 12:13 Managerka Agnieszki Chylińskiej w końcu zabrała głos ws. bliskiej relacji z artystką! Wyszło, co łączy je naprawdę

Agnieszka Chylińska od lat w sprawie zawodowej kariery ufa tej samej managerce. Bliskie relacje pań coraz bardziej zaskakują internautów. Joanna Ziędalska-Komosińska zabrała głos w sprawie i wyjaśniła, co tak naprawdę znaczy dla niej piosenkarka.

 Agnieszka Chylińska
11.09.2023 12:42 Agnieszka Chylińska zażenowana zachowaniem fanów. Oto co wyprawiali po koncercie

Agnieszka Chylińska podzieliła się zaskakującą sytuacją przed występem w Opolu. Spontaniczne spotkanie z fanami zakończyło się niemiłym wspomnieniem. Niektórzy wydają się zapominać, że gwiazdy show-biznesu są także ludźmi. Piosenkarka została przyszpilona w niekomfortowej sytuacji.

Agnieszka Chylińska
31.08.2023 22:07 Kim jest pierwszy mąż Agnieszki Chylińskiej? Mężczyzna obrał nietypową ścieżkę rozwoju

Agnieszka Chylińska od kilkunastu lat układa sobie życie u boku Marka. Mało kto już pamięta, że jej pierwszym mężem był jednak mężczyzna z branży muzycznej. Ich małżeństwo trwało tylko 16 miesięcy. Nie do uwierzenia, czym obecnie zajmuje się Krzysztof. Jego działalność jest dosyć kontrowersyjna.