Agnieszka Dygant świętuje urodziny syna Żródło: TRICOLORS/East News

Agnieszka Dygant świętuje urodziny syna

10 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Syn Agnieszki Dygant obchodzi dziś jedenaste urodziny. Z tej okazji jego mama zdecydowała się na uroczy gest. Aktorka opublikowała zdjęcie, do którego pozuje z ciążowym brzuszkiem. W komentarzach posypały się życzenia.

  • Agnieszka Dygant i Patrick Yoka są rodzicami Xawerego
  • Syn aktorki i reżysera kończy dziś 11 lat
  • Wzruszona Agnieszka Dygant opublikowała zdjęcie z okresu ciąży

Agnieszka Dygant ma za sobą kilka nieudanych związków. Po rozwodzie z aktorem Marcinem Władyniakiem na jej drodze stanął jednak reżyser i scenarzysta, Patrick Yoka. W 2010 roku para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka. Na świat przyszedł chłopiec o imieniu Xawery.

Syn Agnieszki Dygant i Patricka Yoki kończy 11 lat

Choć Agnieszka Dygant strzeże prywatności syna, dziś nie mogła się powstrzymać i podzieliła się z fanami radosną informacją. Za pomocą krótkiego komentarza pochwaliła się, że Xawery stał się właśnie nastolatkiem. Dziś cała rodzina będzie świętowała jego jedenaste urodziny.

- 11 lat minęło:) Xawery #nastolatek #urodziny #happybirthday #memories – napisała aktorka na Instagramie.

Oprócz wpisu Agnieszki Dygant uwagę internautów zwróciło także jej zdjęcie. Aktorka, która stara się nie pokazywać publicznie twarzy swojego dziecka, postanowiła wrócić pamięcią do okresu ciąży. Trzeba przyznać, że na zdjęciu sprzed niemal dwunastu lat wygląda olśniewająco!

Dawid Narożny pokazał rodzinną sesjęDawid Narożny pokazał rodzinną sesjęCzytaj dalej

Sympatycy Agnieszki Dygant zostawili pod jej zdjęciem tysiące reakcji. W komentarzach skupili się jednak na jej synu, któremu złożyli urodzinowe życzenia. Jedna z fanek nie umiała nadziwić się temu, że pociecha aktorki ma już jedenaście lat.

- Wszystkiego dobrego dla synka! Niemożliwe, jak te dzieci nam rosną tak szybko – napisała.

- 100 lat dla synka, dużo zdrowia szczęścia pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń – złożyła życzenia kolejna.

Jaką mamą jest Agnieszka Dygant?

W marcu 2010 roku Agnieszka Dygant i Patrick Yoka doczekali się upragnionego syna, któremu dali na imię Xawery. Choć oboje rzadko mówią o swoim życiu prywatnym, dwa lata temu aktorka postanowiła zrobić mały wyjątek. W wywiadzie dla Gali przyznała, że jest nieco nadopiekuńcza. Wynika to oczywiście z ogromnej miłości do swojego dziecka.

- Nadopiekuńczą, mimo że staram się, żeby tak nie było. Mama ostatnio opowiedziała mi, że kiedy byłam w wieku Xawerego, przyjeżdżałam z domu, z Janek pod Warszawą, do niej do pracy – na ulicę Łopuszańską. Najpierw szłam pieszo kilometr do autobusu, potem dwie przesiadki i kilka skrzyżowań – i już po dwóch godzinach byłam na miejscu. (śmiech) Pytam: „Nie martwiłaś się?”. „Pewnie, że się martwiłam, ale takie były czasy” – mówiła w rozmowie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykuł