Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Dygant

TRICOLORS/East News

Agnieszka Dygant pokazała syna. Burza loków 11-latka zwraca uwagę

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowsza publikacja Agnieszki Dygant w mediach społecznościowych robi prawdziwą furorę. Aktorka pojawiła się na zdjęciu w towarzystwie niezwykle bliskiej sercu osoby. Chodzi o jej jedynego syna - uwagę internautów zwróciła niezwykła fryzura 11-letniego chłopca, o czym nie omieszkali dać znać w komentarzach.

  • Agnieszka Dygant pokazała syna

  • Fryzura chłopca zachwyciła fanów

  • Niedawno aktorka spotkała się z inną ukochaną osobą

Agnieszka Dygant zdobyła przychylność tysięcy widzów dzięki pracy na planie ciepło przyjętego niegdyś sitcomu „Niania”, gdzie wcieliła się w postać Frani. Przez lata aktorka z powodzeniem występowała też w wielu innych produkcjach telewizyjnych i filmowych (na przykład „Botoks”, „Kobiety mafii” czy seria „Listy do M.”). Gwiazda wciąż cieszy się dużą popularnością wśród rodaków - pozostaje z fanami w kontakcie między innymi za pomocą social mediów.

Agnieszka Dygant pokazała syna

Agnieszka Dygant chętnie udziela się w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie. Z publikacjami aktorki pozostaje na bieżąco liczne grono ponad 400 tys. obserwujących.

Na profilu gwiazdy najczęściej pojawiają się jej własne zdjęcia. Od czasu do czasu internauci mogą zobaczyć również Agnieszkę Dygant w towarzystwie kolegów i koleżanek z branży. Ostatnio aktorka zrobiła fanom dużą niespodziankę, publikując fotografię syna.

Przypomnijmy, że Agnieszka Dygant od dawna pozostaje w związku ze scenarzystą i reżyserem Patrickiem Yoką. W 2010 para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko - syna Xawerego. Dziś chłopiec ma 11 lat. Choć jest dumą rodziców, aktorka zwykle pilnie strzeże jego prywatności.

Agata Kulesza

Agata Kulesza o problemach ze zdrowiem. Zawód kosztuje ją wiele stresu, musiała udać się do lekarza

CZYTAJ DALEJ

Tym razem Agnieszka Dygant zrobiła w tej sprawie mały wyjątek. Aktorka podjęła współpracę z jedną z platform edukacyjnych i z tej okazji postanowiła pokazać się na zdjęciu razem z Xawerym. Co warto zaznaczyć, twarz jej pociechy pozostaje jednak niewidoczna.

Mimo to zdjęcie zostało przyjęte z entuzjazmem. Internauci zwrócili uwagę na niebywale bujną fryzurę chłopca. Przy okazji wydało się, komu zawdzięcza swoje piękne loki pociecha Agnieszki Dygant.

- Aleee ma super afro. Czaaad - napisał internauta.

- Niezła czupruna, prawie jak Pan Wodecki - zauważa inna osoba.

- Włosy po mojej mamie - odpisała na jeden z komentarzy Agnieszka Dygant.

Aktorka znów zobaczyła się z ukochaną osobą

Niedawno Agnieszka Dygant podzieliła się z fanami dobrą nowiną. Okazało się, że po długiej przerwie związanej z pandemią COVID-19 gwiazda zobaczyła się z ukochaną osobą. Chodzi o rodzicielkę aktorki.

Gwiazda nie omieszkała podzielić się z tym z obserwującymi na Instagramie. Więcej na ten temat można przeczytać >tutaj<.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >