Swiatgwiazd.pl
Anna Dymna

East News / Piotr Molecki

Fałszywe informacje ws. stanu zdrowia Anny Dymnej obiegają sieć. Aktorka zareagowała

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Anna Dymna jest znaną aktorką. Oprócz tego od lat prowadzi własną fundację Mimo Wszystko, która pomaga osobom niepełnosprawnym. Chociaż wydawać by się mogło, że nikt nie chciałby powiedzieć nic przeciwko pani Annie, okazuje się, że od pewnego czasu gwiazda mierzy się z hejtem.

  • Anna Dymna od lat spełnia się w roli aktorki filmowej, telewizyjnej i teatralnej. Oprócz pracy na scenie zajmuje się też prowadzeniem fundacji.

  • Okazuje się, że od pewnego czasu gwiazda spotyka się z ogromnymi atakami i hejtem. Sprawa dotyczy jej stanu zdrowia.

  • W rozmowie z Super Expressem aktorka zdradziła, jaka jest prawda o jej stanie zdrowia.

Anna Dymna jest jedną z najbardziej uznanych polskich aktorek. Ostatnio pojawiało się dużo artykułów, sugerujących, że gwiazda czuje się coraz gorzej. Rzekomo miała tracić wzrok. Jaka jest prawda?

Anna Dymna ofiarą ataków

W wywiadzie z Super Expressem Dymna wyznała, że ktoś musiał się na nią uwziąć. W ostatnim czasie co chwila pojawiały się kolejne newsy, które sugerowały, że aktorka ma poważne problemy z kręgosłupem lub nawet traci wzrok.

- Jak na 70 lat wzrok mam bardzo dobry - wyjaśniła redakcji SE.

Gwiazda była wyraźnie zdenerwowana. Nie ukrywała, że ciągłe wymyślanie jej dolegliwości może uprzykrzyć życie. Jak zauważyła, wiele osób w obecnej sytuacji, gdy większość pracuje przed komputerami, może narzekać na zmęczone oczy. Tak naprawdę jej wzrok może się osłabiać, ale raczej z powodu czytania nieustających rewelacji na temat jej chorób.

Monika Richardson

Monika Richardson ma nowego partnera. To znany producent filmowy

CZYTAJ DALEJ

- Nie wiem. To szczyty jakichś kpin z człowieka. Takie wymyślanie różnych ułomności komuś. Po co to się robi?  - mówiła w wywiadzie.

Festiwal Zaczarowanej Piosenki już w czerwcu

Chociaż z pewnością fake newsy dotyczące stanu zdrowia nie umilają dni pani Annie, to trzeba przyznać, że gwiazda ma się czym cieszyć. Chodzi oczywiście o jej fundację Mimo Wszystko, którą zajmuje się od lat. To dzięki niej pomaga niepełnosprawnym i sprawia, że mogą korzystać ze swojego życia w pełni. W jaki sposób?

Już 12 czerwca w Krakowie odbędzie się kolejny Festiwal Zaczarowanej Piosenki, który jest organizowany przed fundację Dymnej. To wielkie wydarzenie dla podopiecznych fundacji, którzy razem z największymi gwiazdami estrady będą mogli wystąpić przed publicznością.

- Tam prawdziwie chorzy ludzie zdrowieją, ślepi widzą, sparaliżowani biegają, głusi śpiewają... to jest ekscytujące i prawdziwe... i radość jest mimo wszystko - podsumowała Anna Dymna.

Bez wątpienia pani Anna jest osobą z wielkim sercem i odmieniła życie wielu potrzebujących osób. To, ile pracy wymaga prowadzenie takiej fundacji, możemy sobie tylko wyobrazić. Warto pisać i mówić o takich wydarzeniach, jak to, które odbędzie się już w czerwcu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >