Swiatgwiazd.pl
A Łyczakowska IG

instagram.com/agnieszka_lyczakowska

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się pierwszego dziecka

18 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Program Ślub od pierwszego wejrzenia to absolutny hit stacji TVN, choć na początku wiele osób wątpiło w eksperymentalny charakter programu. Niektóre pary zostały jednak dobrane tak, że dziś tworzą szczęśliwe rodziny. Jedną z nich jest Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik. Małżeństwo właśnie ogłosiło radosną nowinę!

  • Agnieszka i Wojtek to bohaterowie czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia

  • Agnieszka niedawno przyjęła nazwisko męża

  • Teraz okazało się, że para spodziewa się pierwszego dziecka

Pary w programie Ślub od pierwszego wejrzenia dobierane są przez profesjonalnych ekspertów w dziedzinie psychologii, którzy na podstawie wnikliwych testów starają się, aby dwójka ludzi tworzyła w przyszłości zgodny związek. Tak jest w przypadku Agnieszki i Wojtka.

Agnieszka i Wojtek — historia miłosna

Para gościła ostatnio na kanapie Dzień dobry TVN, gdzie opowiedziała o trudnych początkach. Prowadzący wypytali ich niemal o wszystko. Agnieszka przyznała, że prawdziwe życie zaczęło się, dopiero gdy opuściły ich kamery i okazało się, że trzeba budować trwały związek z obcym mężczyzną. Ten krok był dla kobiety szczególnie trudny, bo opuściła dla niego ukochany Kraków, w którym mieszkała od urodzenia.

Wojtek przyznał, że "punktem zapalnym" mogła się okazać nawet źle odstawiona szklanka w kuchni. Wynika to z tego, że oboje byli przyzwyczajeni do samotnego życia. W trudnych momentach nieoceniona okazała się pomoc specjalistów z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, którzy nawet po zakończeniu nagrywania programu byli do dyspozycji pary.

Agnieszka przyznaje, że wraz z momentem, w którym zrozumiała, że Wojtek to mężczyzna jej życia, postanowiła dopisać jego nazwisko do swojego. Czekała z tym gestem dość długo, bo musiała być pewna swoich uczuć. Teraz wszystko wskazuje na to, że para będzie ze sobą jeszcze wiele lat, bo właśnie ogłosili, że spodziewają się dziecka!

M Paszkin IG

Marta Paszkin pokazała się w wyjątkowej sukience. Zachęciła do korzystania z akcji charytatywnych

CZYTAJ DALEJ

Para z programu Ślub od pierwszego wejrzenia spodziewa się dziecka

Na początku wywiadu w Dzień dobry TVN para zdradziła, że spodziewają się dziecka. W odpowiedzi na radosną nowinę w studiu wybrzmiały gorące brawa. Podekscytowani prowadzący zalali Janików falą pytań.

Agnieszka zaznaczyła, że jest to końcówka czwartego miesiąca, a ciekawski Filip Chajzer dopytał, czy znają już płeć maleństwa, na co rezolutny przyszły tata odpowiedział, że dzidziuś wydaje się dosyć krnąbrny, bo najpierw zgrywał wstydliwego, a teraz bawi się pępowiną, nie chcąc odkryć swojego sekretu. Wojtek Janik po cichu liczy jednak na chłopca, zaś Agnieszce zależy na tym, aby dziecko urodziło się zdrowe.

Bez wątpienia para wprost nie może doczekać się rozwiązania i przyjścia na świat nowego członka rodziny. Agnieszka Łyczakowska-Janik twierdzi, że jej mąż będzie wspaniałym ojcem, bo widzi, jakie ma podejście do dzieci.

Z naszej strony gratulujemy przyszłym rodzicom, jak również ekspertom z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, którym udało się zapoczątkować tak szczęśliwy związek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Dzień dobry TVNJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >