Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

__Ślub od pierwszego wejrzenia__ - polski program telewizyjny, oparty na duńskim formacie "Gift ved første blik". W Polsce za produkcję odpowiada studio Earl Grey, zaś za emisję - stacje TVN i TVN7. Do tej pory doczekał się ośmiu edycji. Zgodnie z zasadami show, uczestniczy dowiadują się, z kim wezmą ślub, dopiero przed ołtarzem. W pary dobierają ich eksperci, obecni w programie.

Ślub od pierwszego wejrzenia
15.11.2023 17:57 Wielki skandal w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertka przekroczyła granice! Fani wściekli

„Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi kontrowersje od samego początku istnienia. Dawno jednak po programie TVN nie było takiej afery, jak teraz. Widzowie są oburzeni zachowaniem ekspertki i dają wyraz wściekłości w sieci. Co się wydarzyło?

Ślub od pierwszego wejrzenia
06.11.2023 10:21 Gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowały smutny wpis. Nie tak chcieli poinformować o narodzinach dziecka

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie często zgada się w doborach uczestników, jednak Aneta i Robert byli "strzałem w dziesiątkę" podczas szóstej edycji. Duet jest razem do dziś, a niedawno poinformował o narodzinach drugiego dziecka. Niestety przyjście na świat ich córki nie było łatwym zadaniem.

kadr z programu "Married at First Sight" - YouTube/Lifetime
04.11.2023 14:19 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsza taka sytuacja w historii programu. Panna młoda uciekła sprzed ołtarza

To bezprecedensowa sytuacja w historii “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. 38-letni mężczyzna, który właśnie miał poślubić kobietę wyłonioną przez grono ekspertów programu był zaskoczony, gdy wybranka uciekła sprzed ołtarza.

Maciej
30.11.2022 15:32 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej znalazł miłość, pochwalił się nową partnerką. Teraz ma swój ideał

Marta i Maciej wystąpili w ostatnim sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par, która w widzach wzbudziła największe emocje. Jak pokazał czas, nie byli do siebie odpowiednio dobrani. Mężczyzna szybko otrząsnął się z wydarzeń, mających miejsce w programie i zdążył już wkroczyć w nowy związek.W odcinku specjalnym Maciej zdobył się na niebywałe wyznanie. Okazuje się, że uczestnik programu jest szczęśliwie zakochany. Pokazał swoją partnerkę na wizji i podkreślił, że ich miłość zakwitła dzięki udziałowi w eksperymencie.

Marta, Ślub od pierwszego wejrzenia
28.11.2022 22:36 Ślub od pierwszego wejrzenia: Marta już tak nie wygląda. Przeszła spektakularną metamorfozę

Ostatni sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wywołał wśród widzów mieszane uczucia ze względu na jedną z par. Maciej i Marta nie dotrwali do końca eksperymentu. Teraz uczestniczka pokazała swoją metamorfozę. Jej programowy mąż będzie żałował?Wybrany przez ekspertów duet od początku wywoływał wiele emocji wśród internautów. Kontrowersje budziły przede wszystkim niewybredne komentarze mężczyzny na temat programowej wybranki. Po zakończeniu telewizyjnej przygody Marta postawiła na odważną zmianę.

Ślub od pierwszego wejrzenia
21.11.2022 19:24 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta pomiędzy wierszami pokazała, co sądzi o oczekiwaniach Macieja. "To uczucie, kiedy ktoś patrzy na ciebie z miłością"

Już niedługo widzowie TVN będą mogli obejrzeć finał ósmego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W ostatnim odcinku pary zdecydują, czy zostają razem, czy też decydują się na rozwód. To, co właśnie opublikowała jedna z uczestniczek, nie wróży zbyt dobrze.Między Martą a Maciejem z "ŚoPW" już wcześniej pojawiały się kwasy i nieporozumienia. Czy ich ironiczne słowa można uznać za złą wróżbę, czy też są tylko "droczeniem się" z widzami i podgrzewaniem atmosfery przed finałem? Kobieta w swoim poście brzmi bardzo smutno.

Ślub od pierwszego wejrzenia
06.10.2022 10:40 Ślub od pierwszego wejrzenia: Uczestnik zagranicznej edycji aresztowany. Oburzające szczegóły

Losy nowo poznanych małżonków w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" ciekawią nie tylko polskich odbiorców. Format ma wiele wersji na całym świecie. Niedawno głośno zrobiło się z powodu brytyjskiego uczestnika, który został oskarżony o poważne przestępstwo.W Polsce miłosnym eksperymentem cieszymy się od sześciu lat i z zainteresowaniem śledzimy rozwój znajomości poszukujących małżeństwa uczestników. "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskakuje odbiorców doborem kandydatów, o czym przekonali się też brytyjscy widzowie.

Martyna Końca, Ślub od pierwszego wejrzenia
05.10.2022 13:30 Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okradziona. Straciła wszystkie pieniądze

Gwiazda programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opisała w mediach społecznościowych, jak została oszukana w internecie. W ciągu paru chwil z jej konta zniknęła cała kwota oszczędzonych środków. Sytuacja wywołała u niej wielkie emocje. Martyna Końca zyskała popularność dzięki trzeciej edycji miłosnego programu TVN7. Niestety eksperci nie dobrali jej prawidłowego partnera, ale po telewizyjnej przygodzie ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny. Niedawno zmierzyła się z okrutną sytuacją.

Ślub od pierwszego wejrzenia
03.09.2022 07:57 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspert Rafał Olszak usunięty z programu przez kontrowersyjne wypowiedzi

Choć program TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku budzi skrajne emocje, doczekał się już ośmiu sezonów. Choć najnowszy ma premierę dopiero za kilka dni, już zrobiło się głośno o jednym z zatrudnionych ekspertów, którego kontrowersyjne wypowiedzi sprawiły, że stacja zakończyła z nim współpracę.Ósmy sezon programu rozpocznie się 6 września. Pierwszy, premierowy odcinek będzie można obejrzeć we wtorek o godzinie 21:35 na antenie TVN. Tymczasem media huczą o skandalicznych wypowiedziach zwolnionego już eksperta.

Ślub od pierwszego wejrzenia
09.06.2022 17:14 Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o zarobkach. Na jakie stawki może liczyć?

Bohaterka 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała, jak jej życie zmieniło się po zakończeniu programu. Zainteresowanie widzów sprawiło, że kobieta może zacząć zarabiać w mediach społecznościowych. Okazuje się, że stawki za posty reklamowe mogą być naprawdę kuszące.Program TVN7 od kilku lat przyciąga widzów niestandardowym formatem. Uczestnicy poszukujący miłości spotykają się po raz pierwszy podczas uroczystości ślubu. Po spędzonym wspólnie czasie podejmują decyzję o przyszłości ich małżeństwa.Po siedmiu edycjach programu widzowie z zainteresowaniem obserwują życie bohaterów również po zakończeniu emisji. Jedna z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, w jaki sposób popularność w mediach społecznościowych może pomóc w zarobieniu dodatkowych pieniędzy.

Agnieszka Antosik
31.05.2022 15:55 Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka spodziewa się dziecka. Pokazała urocze zdjęcie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył serca wielu uczestników. Jedną z bohaterek 2. edycji programu była Agnieszka, która ostatecznie zdecydowała się na rozwód z mężczyzną dobranym przez ekspertów. Ułożyła sobie życie u boku wybranka serca, z którym wyczekuje narodzin dziecka.Agnieszka Antosik była uczestniczką programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Mimo iż na łamach programu nie udało jej się poznać miłości życia, znalazła szczęście poza kamerami. Teraz poinformowała o niezwykle radosnej informacji, a w sieci pojawiło się wymowne zdjęcie.

Ślub od pierwszego wejrzenia
09.05.2022 21:58 Martyna z "Ślub od pierwszego wejrzenia" ogłosiła ciążę. Pokazała urocze zdjęcia

Martyna Końca brała udział w trzeciej serii programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć na planie nie znalazła szczęścia i po miesiącu od ślubu zdecydowała się na rozwód, miłość czekała tuż za rogiem. Teraz gwiazda TVN ogłosiła, że jest w ciąży.Martyna została w programie połączona z Przemkiem Stelmachem. Niestety ich związek okazał się niewypałem, a para rozwiodła się po miesiącu. Na decyzję kobiety wpłynęły wtedy bardzo ekscentryczne zachowania partnera. Wygląda jednak na to, że jej kolejny związek to strzał w dziesiątkę.

Ślub od pierwszego wejrzenia
05.05.2022 09:26 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie zaniepokojeni zachowaniem Piotra. Zrobił scenę w sklepie

Najnowszy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał w widzach ogromne oburzenie. Jedna z par ewidentnie się nie dogaduje, co wyraźnie widać w każdym kolejnym odcinku programu. Internauci ze złością wypowiadali się na temat zachowania jednego z uczestników.Program pojawił się w naszej ofercie programowej jako zupełna nowość pod względem koncepcji, która dla wielu początkowo wydawała się kontrowersyjna. Nieznajomi spotykają się już podczas uroczystości zaślubin, by jako mąż i żona poznawać się w dalszym etapie show. Po spędzeniu wspólnie czasu uczestnicy decydują, czy chcą kontynuować małżeństwo, czy wolą się rozstać.Nietypowy program spodobał się odbiorcom, którzy mogą cieszyć się jego siódmym sezonem. Bohaterami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są następujące pary: Agnieszka i Kamil, Patrycja i Adam oraz Dorota i Piotr. To właśnie zachowanie ostatniego z wymienionych wywołało burzę komentarzy widzów w mediach społecznościowych.

Ślub od pierwszego wejrzenia
18.04.2022 08:52 Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" martwi się o synka. Musiał wezwać policję

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał spędzić święta Wielkanocne z ukochanym synkiem, jednak gdy po niego przyjechał, dziecka nie było w domu. Musiała interweniować policja.Eksperymentalny program TVN od pierwszych odcinków budzi spore zainteresowanie ze względu na niespotykany format, w którym szóstka nieznajomych zostaje połączona w pary już na etapie zawarcia małżeństwa. Uczestnicy po spędzeniu wspólnie czasu podejmują decyzję czy chcą nadal trwać w związku, czy wolą podjąć się rozwodu.Łukasz i Oliwia byli uczestnikami czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", którzy od samego początku przypadli do gustu widzom za sprawą potężnych emocji ich łączących. Choć po zakończeniu eksperymentu para postanowiła nadal pozostać małżeństwem, pojawiły się poważne problemy między nimi.

Ślub od pierwszego wejrzenia
12.04.2022 22:00 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowy odcinek wywołał skrajne emocje. Komu internauci kibicują?

W pierwszym odcinku najnowszej serii programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" jedną z par, która pobrała się, byli Kamil oraz Agnieszka. W dzisiejszej odsłonie serii nowożeńcy wracają z podróży poślubnych i podejmują pierwsze ważne decyzje. Niektóre z nich nie spodobały się widzom.Program TVN doczekał się już siódmego sezonu. Premiera nowej odsłony odbyła się 1 marca. Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" można oglądać na kanale TVN w każdy wtorek o godzinie 21:35.

Ślub od pierwszego wejrzenia
21.03.2022 01:00 Ślub od pierwszego wejrzenia: Siostra uczestnika zaliczyła wpadkę. Pokazała zdjęcie z jego żoną

Siostra Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała zdjęcia z imprezy. Na fotografiach można zauważyć Agnieszkę, która została dobrana do jednego z uczestników programu. Dla widzów jest to duża wskazówka, że małżeństwo ich ulubieńców mogło przetrwać.Niedawno rozpoczęta siódma edycja popularnego programu TVN niesie ze sobą ogromne emocje. Kontrowersyjna formuła przyciągnęła do ekranów rzeszę widzów, którzy z zainteresowaniem obserwują, jak dwójka zupełnie obcych ludzi po raz pierwszy spotyka się w dniu ślubu.Następnie po spędzonym wspólnie czasie decyduje czy nadal trwać w małżeństwie, czy je zakończyć. Widzowie po pierwszych odcinkach wybierali ulubioną parę uczestników, którymi są Kamil i Agnieszka. To właśnie im życzą szczęśliwego zakończenia.

Ślub od pierwszego wejrzenia
25.02.2022 01:00 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka schudła 15 kilogramów

Program TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest emitowany od 2016 roku. Niedługo premiera 7. sezonu produkcji. Jedna z uczestniczek nadchodzącej edycji już stała się bardzo popularna, a w sieci mówi się o jej ogromnej metamorfozie.Choć pierwszy odcinek 7. serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany dopiero 1 marca, bohaterowie najnowszej edycji już znaleźli się "pod lupą" wielbicieli serialu TVN.

Ważne lelum
05.02.2022 01:00 Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. Pokazali pierwsze zdjęcie dziecka

Program TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia", łączy dwójkę młodych ludzi na ślubnym kobiercu. O przyszłości swojego związku uczestnicy decydują jako mąż i żona. Jedni z bohaterów serii podzielili się niesamowitymi wiadomościami. Na świecie powitali syna."Ślub od pierwszego wejrzenia" swoją pierwszą edycję ukazał widzom telewizyjnej siódemki w 2016 roku. Program od samego początku budził wiele kontrowersji swoim formatem. Grupa ekspercka na podstawie zgłoszeń uczestników łączy ich w pary, które mają stworzyć wspólny związek.Dwójka zupełnie obcych sobie ludzi poznaje się dopiero przy zawarciu związku małżeńskiego. Następne odcinki przedstawiają relacje małżonków, którzy zaczynają poznawać charakter drugiej połówki. Po miesięcznym związku bohaterowie podejmują decyzję o wspólnej przyszłości, bądź szybkim rozwodzie.

Ślub od pierwszego wejrzenia
05.01.2022 01:00 Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik zostali rodzicami. Uczestnicy czwartej edycji popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie przywitali na świecie długo wyczekiwaną pociechę. Znamy płeć i imię dziecka małżeństwa.Agnieszka i Wojtek to jeden z nielicznych przykładów związków, które przetrwały po zakończeniu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para nie tylko tworzy udane małżeństwo, ale też doczekała się potomstwa. Uczestnicy reality show powitali na świecie wymarzone dziecko.

Ślub od pierwszego wejrzenia
13.12.2021 01:00 Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trafiła do szpitala. Wkrótce poród

Nie wszystkie pary z programu Ślub od pierwszego wejrzenia wytrzymują próbę czasu. Niektóre z nich jednak wiążą się na tyle, że w efekcie spodziewają się dziecka. Jedna z takich ciężarnych uczestniczek show trafiła do szpitala.Mowa o Agnieszce z czwartego sezonu, która tworzy szczęśliwe małżeństwo z Wojtkiem. W Dzień Dobry TVN wyjawiła, że ze względu na ciążę musiała udać się do szpitala.

Ślub od pierwszego wejrzenia
03.12.2021 01:00 Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" złamał zasady. Przerwał eksperyment?

Ostatni odcinek popularnego reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarczył widzom mnóstwo nieoczekiwanych emocji. Podczas poważnej rozmowy, której celem było ratowanie małżeństwa Julii i Tomasza, psycholog zarzucił uczestnikowi złamanie zasad programu. Czy to oznacza koniec eksperymentu dla tej pary?Julia i Tomasz od samego początku byli jedną z najmniej dobranych par. Małżeństwo nie dogadywało się, a po komentarzu mężczyzny na temat wyglądu jego żony sytuacja uległa drastycznemu pogorszeniu. Teraz para spotkała się z psychologiem, który zarzucił Tomaszowi złamanie zasad "Ślubu od pierwszego wejrzenia". O co dokładnie chodzi?

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
21.11.2021 01:00 Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o osobistej tragedii

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od razu zakochali się w sobie i do tej pory są jedną z nielicznych par, których uczucie przetrwało także w normalnym życiu. Niedawno Agnieszka i Wojtek zdecydowali się na odważne wyznanie. Para zdradziła, jak wyglądały ich starania o dziecko.Uczestnicy show "Ślub od pierwszego wrażenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Okazało się, że droga do szczęśliwego rodzicielstwa była dla zakochanych naprawdę długa i wymagająca. Agnieszka wyznała, że w przeszłości straciła aż cztery ciąże.

Ślub od pierwszego wejrzenia
03.11.2021 01:00 Ślub od pierwszego wejrzenia: Słowa Tomka rozsierdziły internautów

Fani programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie kryli oburzenia z powodu skandalicznego zachowania jednego z uczestników show. W ostatnim odcinku popularnej produkcji Tomek, który ceni sobie szczerość w związku, powiedział kilka słów za dużo w stosunku do swojej partnerki Julii. Telewidzowie załamali ręce, gdy usłyszeli odpowiedź Tomka na pytanie o wymarzony typ kobiety.Bohater programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowił szczerze odpowiedź na pytanie, jaki jest jego wymarzony typ partnerki. Co więcej, Tomek wypowiedział się także na temat sylwetki swojej partnerki Julii. Fani stanęli w obronie jego ukochanej.

Iga Śmiechowicz
16.10.2021 02:00 Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę. Postawiła na grzywkę

Iga Śmiechowicz, czyli uczestniczka piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów swoją najnowszą metamorfozą. Tym razem dziewczyna postawiła na grzywkę. Czy kolejna przemiana uczestniczki show TVN przypadnie do gustu jej fanom?Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrezygnowała z kolorowych warkoczyków i zdecydowała się na grzywkę. Jak wygląda?

świat gwiazd PILNE
12.09.2021 02:00 Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się. „Próbowaliśmy, nie wyszło”

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn to jedna z nielicznych par, którym udało się pozostać w małżeństwie zawartym w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Para szybko zyskała liczne grono fanów i chętnie dzieliła się swoim uczuciem w social mediach. Dziś Iza niespodziewanie ogłosiła, że oboje postanowili się rozstać.Przykre wieści dla fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W momencie, kiedy Agnieszka z Wojtkiem wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka, Iza z Kamilem postanowili się rozstać. Uczestniczka telewizyjnego eksperymentu przekazała tę smutną wiadomość za pośrednictwem social mediów.Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Juszczak
02.09.2021 02:00 Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” została okradziona. Prosi fanów o pomoc

Uczestniczka 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” Izabela Juszczak przekazała za pośrednictwem swojego InstaStories bardzo przykrą wiadomość. Ktoś ukradł jej zdjęcie i podszywa się pod wizerunek 35-latki. Zaapelowała do fanów o pomoc.Iza była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show TVN. Jej życie w dalszym ciągu śledzi ponad 130 tys. osób na Instagramie. W ostatnim czasie padła ofiarą złodzieja.

Tomek ślub od pierwszego wejrzenia
02.09.2021 02:00 Gorzkie słowa na planie „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kamery zarejestrowały rozmowę ojca z synem

W sieci można już zobaczyć pierwszy i drugi odcinek szóstego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jednym z jego uczestników jest Tomek, który od dłuższego czasu z niepowodzeniem szuka ukochanej. Niestety nie wszyscy członkowie jego rodziny zaakceptowali chęć wzięcia przez niego udziału w programie TVN. Przed kamerami w krytycznych słowach wypowiedział się o nim jego ojciec.Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest szansą dla niejednej osoby na zmianę swojego dotychczasowego życia. Wiele osób odnalazło swoją miłość, z którą tworzą parę do dzisiaj. Czy w przypadku Tomka tak będzie? Większość rodziny stoi za nim, nie wliczając jego ojca.

Agnieszka ślub od pierwszego wejrzenia
30.08.2021 02:00 Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła, jak czuje się w ciąży. „Mam gorszy czas”

Agnieszka Łyczakowska-Janik ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” podzieliła się za pośrednictwem InstaStories doniesieniami na temat jej samopoczucia w ciąży. Już wkrótce gwiazda 4. edycji produkcji TVN7 i Wojciech Janik powitają na świecie swoją pierwszą pociechę, jednak teraz kobieta przechodzi przez trudniejsze chwile. W swojej wypowiedzi opowiadała o ograniczonej sprawności fizycznej.Agnieszka i Wojtek byli ulubieńcami telewidzów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ich miłość każdego dnia tylko potęguje, a jej owoc już wkrótce pojawi się na świecie.