Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Kotońska schudła 40 kg. Opowiedziała, czemu zawdzięcza przemianę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.07.2022 15:45

Agnieszka Kotońska schudła 40 kg. Opowiedziała, czemu zawdzięcza przemianę

Agnieszka Kotońska
fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka skradła serca widzów swoją charyzmą i poczuciem humoru, a obecnie jest również ogromną motywacją do walki o lepszą sylwetkę oraz utraty zbędnych kilogramów.

Bohaterka programu stacji TTV przeszła niebywałą metamorfozę. Zmieniła nie tylko kolor włosów i swój styl, ale przede wszystkim schudła 40 kg. Zaprezentowała się w skromnym wdzianku, eksponującym brzuch.

Agnieszka Kotońska wyjawiła sekret swojej metamorfozy

Agnieszka Kotońska w towarzystwie męża Artura oraz syna Dajana po raz pierwszy wystąpiła w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" w 2015 roku. W ekspresowym tempie zyskała rozpoznawalność, którą sprytnie wykorzystała do rozwinięcia kariery jako influencerka.

Obecnie Agnieszka zgromadziła na swoim profilu na Instagramie ponad 330 tys. widzów, co jest imponującym wynikiem. Internauci śledzą losy uczestniczki programu, inspirują się stylizacjami oraz motywacją do utraty zbędnych kilogramów.

Kotońskiej udało się zrzucić aż 40 kg. To ogromna zmiana, która kosztowała Agnieszkę wiele wyrzeczeń, trudu, łez i potu. Na łamach Instagrama możemy obserwować jej sukcesywną przemianę, która robi ogromne wrażenie.

Na dniach celebrytka opublikowała zdjęcie nad basenem, pozując w krótkiej bluzeczce, która wyeksponowała smukłą talię oraz płaski brzuch. Internautki tłumnie ruszyły z pytaniami oraz poradami dotyczącymi utraty wagi. Agnieszka podzieliła się swoim sekretem na szczupłą figurę.

Pani Agnieszko gratuluję sylwetki. Jestem pani fanką. Proszę poradzić, co zrobić, aby mieć takie ciało? — zapytała internautka.

Agnieszka podczas wywiadu z serwisem JastrząbPost wyjawiła swój sekret. Zdradziła wówczas, że ćwiczy, trzyma dietę, a także zażywa suplementy. Jedyny moment, w którym pozwala sobie nieco odpuścić dietę, są wakacje.

Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. Wyrzekłam się po prostu wszystkiego. Chociaż na wakacjach mam tak, że odpinam guzik od spodni, trochę sobie dietę luzuję i mam trzy kilo więcej. Wrócę do domu i wrócę na siłownie, do moich ukochanych warzyw, shaków. 30 kilogramów to była totalna orka — wyznała.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Mateusz Borkowski "Big Boy" z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał się bez koszulki. Jak wygląda?

  2. Hanna Lis rozwiodła się z Tomaszem Lisem. "W tym roku doprowadzony został do finału rozwód"

  3. Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Kossakowskiego coraz bliżej. Żadne nie stawi się na sali rozpraw?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Dieta