Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Włodarczyk

Instagram / Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk została mamą. Pokazała pierwsze zdjęcia z dzieckiem

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Włodarczyk od miesięcy dzieliła się zdjęciami i przemyśleniami dotyczącymi jej ciąży z Robertem Karasiem. Wczoraj podzieliła się w końcu radosną winą - została mamą uroczego synka! Do sieci trafiły kadry prosto ze szpitala.

  • Agnieszka Włodarczyk z Robertem Karasiem od dawna oczekiwali dziecka

  • Para celebrytów została wczoraj rodzicami

  • Pod zdjęciem dziecka posypały się gratulacje

Ostatnimi czasy wiele celebrytek przechodziło przez ciążę, dzieląc się jej przebiegiem w social mediach. Należy do nich między innymi Agnieszka Włodarczyk. Wczoraj podzieliła się wspaniałymi wiadomościami - aktorka została szczęśliwą mamą.

Agnieszka Włodarczyk została mamą

Aktorka nie kryła się z tym, że razem z partnerem oczekiwali dziecka. Przez cały czas ciąży, dzieliła się zdjęciami i nagraniami na swoim Instagramie. Przyznawała, że nie zawsze był to dla niej łatwy czas. Wczoraj jednak podzieliła się nowiną, że ten okres się zakończył i zaczyna się zupełnie nowy rozdział w jej życiu. Aktorka urodziła ślicznego chłopca.

Wspaniałą nowinę przekazała za pośrednictwem ulubionego medium - Instagrama. Opublikowała tam wczoraj po południu trzy zdjęcia. Na pierwszym możemy zobaczyć nowonarodzonego synka, leżącego w łóżeczku, na kolejnym szczęśliwych, ale i zmęczonych rodziców. Najbardziej wzruszające jest trzecie zdjęcie, na którym Robert Karaś trzyma dziecko na rękach i w trójkę, uśmiechnięci pozują.

Podzieliła się także konkretnymi danymi dotyczącymi synka. Rodzice zdecydowali się nazwać go nietypowo - Milan. Nazwisko przejął po ojcu, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Urodził się rano, 7 lipca 2021 w 39. tygodniu ciąży. Wszystko zatem poszło zgodnie z planem.

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów oraz popularnych znajomych. Pod zdjęciem możemy przeczytać komentarze między innymi Hanny Lis, Anny Muchy, Ani Wendzikowskiej, Lary Gessler, Rafała Maślaka, Katarzyny Cichopek czy Małgorzaty Rozenek.

Dorota Czaja

Dorota Czaja pokazała zdjęcie z opatrunkiem. Wypadek mógł skończyć się tragedią

CZYTAJ DALEJ

Ciąża Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to znana aktorka i osobowość telewizyjna. Karierę rozpoczęła w filmie, później związana była z różnymi programami i serialami telewizyjnymi. Ma za sobą także doświadczenie muzyczne, jednak ostatnimi czasy jej kariera zeszła na drugi plan. Wszystko za sprawą ciąży, którą Włodarczyk chętnie się dzieliła.

Jest w szczęśliwym związku ze znanym i uznanym sportowcem, Robertem Karasiem. Ostatnio głośno było o jego udziale w triathlonowych zawodach. Partner aktorki był faworytem wyścigu, jednak w pewnym momencie na rowerze wpadł w poślizg i uległ groźnemu wypadkowi. Ze względu na zaawansowaną ciążę, partnerka nie mogła mu towarzyszyć, jednak wspierała go na odległość (więcej tutaj).

Niemałe kontrowersje niedawno wzbudziła też ich wizyta w urzędzie cywilnym. Po szczęśliwej parze spodziewającej się dziecka można się spodziewać takich wizyt. Stąd też internauci zaczęli wysnuwać przypuszczenia, że aktorka i sportowiec zdecydowali się po cichu wziąć ślub. Okazało się jednak, że na to za wcześnie i jedynie dokańczali formalności związane z przypisaniem ojcostwa Karasiowi.

Dołączamy się do gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców i życzymy dużo zdrowia i radosnych, rodzinnych chwil.

Zobaczcie zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram / Agnieszka Włodarczyk

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >