Swiatgwiazd.pl > Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

__Agnieszka Włodarczyk__ - polska aktorka i piosenkarka. Debiutowała na ekranie w 1997 roku, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego "Sara". Najbardziej znana z ról w produkcjach: "13 posterunek", "Plebania" i "Pierwsza miłość". W 2007 wygrała pierwszą edycję programu "Jak oni śpiewają", co rozpoczęło jej karierę muzyczną. Jej album "Nie dla oka" zyskał status złotej płyty. Data urodzenia: 13 grudnia 1980 r. Wzrost: 172 cm. Kolor włosów: brunetka. Kolor oczu: brązowe.

Agnieszka Włodarczyk
16.08.2023 22:23 Miał być ślub. A teraz takie wieści. Tabloid przekazał, że plany się zmieniły? Gwiazda zareagowała

Agnieszka Włodarczyk przechodzi ostatnio trudny czas. Problemy ze zdrowiem synka mogą być tylko kroplą w morzu. Dużo trosk sprawia też sytuacja, w jakiej znalazł się Robert Karaś po aferze dopingowej. Jeden z tabloidów przekazał smutne wieści, mamy nadzieję, że nie okażą się prawdziwe.

Agnieszka Włodarczyk pojechała na SOR z dzieckiem, fot. KAPiF; instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
11.08.2023 15:38 Agnieszka Włodarczyk trafiła z synem do szpitala. Niepokojące informacje trafiły do sieci. Co dzieje się z malcem?

Agnieszka Włodarczyk skarżyła się niedawno na problemy zdrowotne swojego synka Milana. W czwartek gwiazda zaniepokoiła swoich fanów zdjęciami chłopca wykonanymi w szpitalu.

Agnieszka Włodarczyk / Robert Karaś
01.08.2023 18:31 Agnieszka Włodarczyk nie wytrzymała po wyznaniu Roberta Karasia. Dalej broni ukochanego: "To nie jest zbrodnia"

Wywiad, jakiego Robert Karaś udzielił wczoraj w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym, na pewno nie pomoże mu w karierze. Nie tylko przyznał się tam do brania substancji dopingowych, to jeszcze wyznał, że otrzymał je nie od lekarza, a niemal anonimowego hobbysty. Co na to jego partnerka, Agnieszka Włodarczyk? Jej reakcja po prostu nie mieści się w głowie.  

Robert Karaś / Agnieszka Włodarczyk
30.07.2023 22:09 Szok! Robert Karaś podejrzany o doping: "Wykryto niedozwolone substancje". Wymowna reakcja Agnieszki Włodarczyk

Świat sportu właśnie zamarł: Robert Karaś, rekordzista świata w Ultra Triathlonie na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana, jest podejrzany o doping. Właśnie przyznał się do wszystkiego w mediach. Jego partnerka Agnieszka Włodarczyk zareagowała natychmiast w mocnym oświadczeniu.

Kto mógłby wcielić się w rolę Kory? Fot. KAPiF
29.07.2023 09:21 Kto wcieli się w rolę Kory w najnowszej produkcji? Padły konkretne nazwiska, uwielbiana aktorka zabrała głos

Kora zostanie bohaterką filmowej biografii. Autorka książki na temat piosenkarki powiadomiła, że wykupione zostały prawa do jej ekranizacji. Kto miałby wcielić się w legendarną artystkę? Głos w sprawie swojego ewentualnego angażu zabrała Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk wyprawiła synkowi niezwykłe urodziny, fot. KAPiF; instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
07.07.2023 22:33 Agnieszka Włodarczyk ubrała się niczym księżniczka i wyprawiła synkowi baśniowe urodziny. Sieć obiegły zachwycające zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim ukochanym, Robertem Karasiem, wyprawiła swojemu synkowi Milanowi wyjątkowe urodziny. Chłopiec wyglądał na przeszczęśliwego, a sama mama na bardzo dumną.

Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk
27.05.2023 16:19 Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk pochodzą zróżnych światów. Mimo to kochają się na zabój

Robert Karaś po raz kolejny zaskoczył całą Polskę. Sportowiec dobiegł do mety podczas zawodów Brazil Ultra Tri i jednocześnie ustanowił nowy rekord świata. Mało kto wie, że ukochaną triathlonisty jest znana polska aktorka - Agnieszka Włodarczyk.To właśnie ona najmocniej trzymała kciuki za jego sukces i najbardziej stresowała się jego wykańczającym biegiem. I choć obydwoje pochodzą z dwóch różnych światów, wydają się kochać się do szaleństwa. 

Agnieszka Włodarczyk
22.05.2023 11:09 Agnieszka Włodarczyk boi się o ukochanego: "Największy koszmar". Jego organizm musi wiele znieść

Agnieszka Włodarczyk zamartwia się o swojego ukochanego, który ponownie mierzy się z wyczerpującymi zawodami, podczas których chce pobić światowy rekord. W ubiegłym roku Robert Karaś musiał przerwać swój wyczyn, w związku z zagrożeniem życia.Partner Agnieszki Włodarczyk nie zamierza się poddać i chce dokonać tego, czego nie udało mu się zrobić rok temu. Jego ukochana jest pełna podziwu ale i obaw.

Agnieszka Włodarczyk; Kasia Smutniak; Anna Lewandowska
03.05.2023 11:34 Polskie gwiazdy, które na stałe wyjechały z kraju. Teraz ich domy są wiele kilometrów od Polski

Niektóre z nich zrobiły w Polsce zawrotną karierę i wyruszyły na podbój świata. Inne odnalazły po prostu spokój, którego poszukiwały poza granicami ojczyzny. Wiele z polskich gwiazd zdecydowały się opuścić kraj i zamieszkać na obczyźnie. Choć wielokrotnie zdarza im się wspominać, że tęsknią “do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych”, swoją przyszłość budują dziś poza granicami kraju. Przyglądamy się gwiazdom, które postanowiły wyjechać z Polski, by osiedlić się za granicą. 

Agnieszka Włodarczyk
10.03.2023 23:06 Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś staną na ślubnym kobiercu. Są razem od kilku lat

Agnieszka Włodarczyk ma na koncie kilka nieudanych związków. Ostatnio jednak układa sobie życia z przystojnym triathlonistą. Aktorka doczekała się już nawet syna z Robertem Karasiem. Teraz para ogłosiła długo wyczekiwaną informację o ślubie.Kiedy w 2020 roku gwiazda ogłosiła oficjalnie nowy związek, tabloidy węszyły niemały skandal. Wszelkie plotki zostały jednak zduszone w zarodku, a od tego czasu para cieszy się nieustającym szczęściem. Zwłaszcza od 7 lipca 2021 roku, kiedy na świat przyszedł Milan.

Agnieszka Włodarczyk
31.01.2023 14:07 Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się z internautami kadrami z prywatnego życia. Niedawno coraz częściej zaprasza do wspólnych zdjęć i nagrań mamę. Obserwatorzy są pod wrażeniem łączących ich relacji.Aktorka rozpoczęła pracę w show-biznesie w młodym wieku. Jako nastolatka wzięła udział w filmie "Sara", gdzie wcieliła się w tytułową postać. Choć produkcja spotkała się z wieloma kontrowersjami związanymi również z odważnymi scenami z udziałem nieletniej wtedy gwiazdy, Agnieszka Włodarczyk zyskała popularność. W wyzwaniach z show-biznesem pomagała jej mama.

Agnieszka Włodarczyk
07.01.2023 19:08 Agnieszka Włodarczyk zabrała głos w sprawie depresji. "Płacz i myśli, jak zakończyć swoje życie"

Agnieszka Włodarczyk zamieściła bardzo mocny wpis w mediach społecznościowych. Poruszyła w nim problem depresji i podkreśliła, jak poważne konsekwencje może mieć ta choroba. Opowiedziała o przypadkach, które zna z własnego życia.Nie tak dawno sama aktorka mierzyła się z konsekwencjami długotrwałego stresu, jaki odczuwała w związku z pracą. Gwiazda zasłabła wtedy i straciła przytomność. Teraz opublikowała ważny wpis, poświęcony depresji.

Agnieszka Włodarczyk EA
19.08.2022 14:26 Partner Agnieszki Włodarczyk przejdzie operację. Robert Karaś zrezygnował z części wyścigu

Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk, w ostatnim czasie wziął udział w zawodach 10-krotnego Ironmana. Przez większość czasu utrzymywał pierwsze miejsce, zwiększając przewagę nad rywalami i tym samym walcząc o rekord świata. Ostatecznie z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z dalszego udziału w zawodach.Udział Roberta Karasia był na bieżąco relacjonowany w sieci zarówno przez team sportowca jak i samą Agnieszkę Włodarczyk. Zawody zaczęły się 14 sierpnia. W piątej dobie aktywności sportowca lekarze uznali, że dalszy udział mógłby zagrozić jego życiu. Robert zabrał głos w sprawie.

Agnieszka Włodarczyk EA
16.06.2022 08:41 Agnieszka Włodarczyk przekazała, co dzieje się z nią po omdleniu, fani pytali o jej zdrowie

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu informowała o niebezpiecznym zdarzeniu, któremu musiała stawić czoła. Przypomnijmy, że aktorka straciła przytomność, a upadając, złamała nos oraz mocno się obiła. Zaniepokojeni fani dopytują o przyczynę i skutki omdlenia.Agnieszka Włodarczyk na bieżąco relacjonuje stan swojego zdrowia. Swoją historią uświadamia obserwatorów, że warto o siebie dbać i regularnie się badać. Aktorka w dalszym ciągu konsultuje się ze specjalistami, a o wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk
24.05.2022 10:24 Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Nagle straciła przytomność

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się wstrząsającymi doświadczeniami. Gwiazda opowiedziała o wydarzeniach, które wydarzyły się na dniach w jej mieszkaniu. Okazuje się, że aktorka straciła przytomność. Konieczna była interwencja medyków.Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać liczne rany, zadrapania oraz opatrunek na nosie. To wynik upadku, spowodowanego utratą przytomności.

Włodarczyk
28.03.2022 08:34 Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie z czasów zaawansowanej ciąży. "Spuchnięte kostki"

Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim mężem Robertem Karasiem wspominała okres, w którym była w ciąży. Zdjęciami zrobionymi niedługo przed porodem pochwaliła się w relacji na Instagramie. Przyznała, że razem śmiali się z tych fotografii. "Spuchnięte kostki", "Kapcie z biedry".Agnieszka Włodarczyk jest znaną aktorką, której popularność przyniosła głośna rola głównej bohaterki w filmie sensacyjnym "Sara", gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. Jednak odkąd została mamą, przerwała karierę aktorską i pracuje jako influencerka.

Agnieszka Włodarczyk (EA)
24.03.2022 09:56 Agnieszka Włodarczyk opublikowała rodzinne zdjęcie. Zachwyciła fanów

Agnieszka Włodarczyk pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie syna, Milana. Internauci zauważają podobieństwo malucha do teścia aktorki.Siedemnastoletnia gwiazda podbiła świat filmowy i telewizyjny pierwszymi rolami w 1997 roku. Jako dziewczyna gangstera, Sara, zachwyciła reżyserów oraz miłośników kinematografii. Kolejne propozycje posypały się jak z rękawa. W następnych latach aktorka zachwycała w produkcjach takich jak: "Kac Wawa", "Diablo. Wyścig o wszystko", "Plebania", "Pierwsza miłość", "13 posterunek" czy "E=mc²", gdzie wystąpiła razem z Cezarym Pazurą.Prywatnie Agnieszka Włodarczyk długo szukała spokojnego i szczęśliwego związku. Miłość odnalazła u boku triathlonisty, Roberta Karasia. Para w 2021 roku powitała na świecie syna, Milana. Aktorka w mediach społecznościowych pokazała, jak dziś wygląda ośmiomiesięczny maluch.

Agnieszka Włodarczyk
24.03.2022 09:50 Zasmucający wpis Agnieszki Włodarczyk o przemocy. "Takie potwory nie powinny się rodzić"

Na Instagramie Agnieszki Włodarczyk pojawił się nieoczekiwany wybuch złości. Gwiazda wylała z siebie gorycz, jaka towarzyszy jej rozmyślaniom o przemocy domowej. Aktorka nie szczędziła mocnych słów krytyki, a nawet obelg pod adresem tych, którzy znęcają się nad własnymi dziećmi.

Agnieszka Włodarczyk EA
24.03.2022 09:48 Agnieszka Włodarczyk zmaga się z problemem macierzyństwa. Co się dzieje?

Agnieszka Włodarczyk w minionym roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda jest właśnie na urlopie macierzyńskim, który wykorzystuje na podróże po świecie z synkiem i ukochanym. Okazuje się jednak, że za granicą miewa niekiedy bardzo ciężkie chwile. - Nigdy nie marzyłam o wycieczce do Dubaju. Kojarzył mi się głownie z drapaczami chmur, przepychem, betonem, piachem, ropą naftową no i z tym o czym jest ostatni film Marysi Sadowskiej - pisze na Instagramie Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk
24.03.2022 09:45 Agnieszka Włodarczyk straciła ukochanego pupila. Poruszający wpis

Agnieszka Włodarczyk co rusz dzieli się z fanami rozmaitymi treściami w mediach społecznościowych. Mimo że większość postów dotyczy tematyki szeroko rozumianego rodzicielstwa, ostatni wpis aktorki ma związek z zupełnie inną kwestią. Agnieszka pożegnała w nim bowiem przyjaciela i wiernego towarzysza życia – ukochanego kota Bronka, który "odszedł za tęczowy most".

Agnieszka Włodarczyk
24.03.2022 09:43 Włodarczyk podsumowuje macierzyństwo: „Nie jestem perfekcyjną panią domu"

Agnieszka Włodarczyk od jakiegoś czasu mieszka ze swoją rodziną w słonecznej Marbelli, gdzie w stu procentach poświęca się domu i macierzyństwu. Jak twierdzi, nie zawsze jest to dla niej takie proste, ponieważ „Nie jest perfekcyjną panią domu".40-latka na jakiś czas odstawiła na bok karierę aktorską po to, by skupić się na wychowywaniu swojego synka, Milana. Dodatkowo prężnie rozwija się jako influencerka. To wszystko sprawia, że nie zawsze może w pełni skupić się na opiece domem.

Agnieszka Włodarczyk sklejka
24.03.2022 09:30 Nawet kroplówka nic nie dała. Agnieszka Włodarczyk przekazała przykre wieści, chodzi o jej pupila

Od niespełna dwóch tygodni Agnieszka Włodarczyk jest szczęśliwą mamusią malutkiego Milana. W jej i Roberta Karasia domu od długiego czasu mieszka jeszcze jeden lokator o imieniu Bronek. Mowa o jej kotku, który czasami sprawia popularnej aktorce problemy. Niestety jej pupil zmaga się z kłopotami zdrowotnymi. O wszystkim opowiedziała na InstaStories.Agnieszka Włodarczyk poinformowała o problemach zdrowotnych jej kotaGwiazda adoptowała go ze świadomością jego kłopotówAktorka jest bardzo zmęczonaSłynna artystka zaznaje prawdziwego smaku macierzyństwa. Od momentu narodzin małego Milanka synek regularnie gości na Instagramie swojej mamy. Tym razem bohaterem był kotek Bronek, który często potrafi płatać jej domowe figle, które związane są z jego zdrowotnymi problemami.

A Włodarczyk IG
24.03.2022 09:30 Agnieszka Włodarczyk otworzyła się przed fanami. Opowiedziała o problemach z laktacją

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka. Znana jest ze swoich niepowtarzalnych ról, jednak właśnie zaczęła spełniać się w tej najważniejszej. Kobieta od niedawna jest mamą! Niestety, nawet w wśród tych cudownych chwil znajdą się gorsze momenty.Agnieszka Włodarczyk to popularna aktorkaKobieta debiutowała jako nastolatka w musicalu BuffoKobieta ma problem z karmieniem swojego noworodkaAgnieszka, jak widać, ma niezwykły kontakt ze swoimi fanami i nie boi się podzielić z nimi wstydliwą kwestią. Okazuje się, że niezawodni obserwatorzy podrzucili kilka pomysłów, które mają pomóc Agnieszce z problemem młodej mamy.

Agnieszka Włodarczyk
24.03.2022 09:29 Agnieszka Włodarczyk została mamą. Pokazała pierwsze zdjęcia z dzieckiem

Agnieszka Włodarczyk od miesięcy dzieliła się zdjęciami i przemyśleniami dotyczącymi jej ciąży z Robertem Karasiem. Wczoraj podzieliła się w końcu radosną winą - została mamą uroczego synka! Do sieci trafiły kadry prosto ze szpitala.Agnieszka Włodarczyk z Robertem Karasiem od dawna oczekiwali dzieckaPara celebrytów została wczoraj rodzicamiPod zdjęciem dziecka posypały się gratulacjeOstatnimi czasy wiele celebrytek przechodziło przez ciążę, dzieląc się jej przebiegiem w social mediach. Należy do nich między innymi Agnieszka Włodarczyk. Wczoraj podzieliła się wspaniałymi wiadomościami - aktorka została szczęśliwą mamą.

karaś wypadek
24.03.2022 09:28 Robert Karaś miał wypadek na trasie. "Skończyło się na utracie przytomności"

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to jedna z ciekawszych par w polskim showbiznesie. Niedawno znów było o nich głośno, ze względu na start sportowca w ważnych zawodach. Teraz z trasy docierają przerażające informacje - partner Agnieszki Włodarczyk miał wypadek!Robert Karaś jest jednym z najlepszych polskich triathlonistówW trakcie ważnych zawodów doszło do wypadku z jego udziałemO incydencie na trasie poinformował na swoim profilu na InstagramieRobert Karaś do niedawna był rozpoznawalny jedynie w świecie sportu, jednak za pośrednictwem związku z popularną aktorką wszedł do showbiznesu. Para na swoich Instagramach poinformowała o tragicznej sytuacji, która miała miejsce podczas zawodów - sportowiec miał poważny wypadek.

Agnieszka Włodarczyk
24.03.2022 09:28 Wzruszający wpis Agnieszki Włodarczyk. "Jestem dumna, że to ojciec mojego dziecka"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim Instagramie poruszający wpis. Prosi fanów o trzymanie kciuków za jej odnoszącego sukcesy sportowe partnera. Roberta Karasia już czekał wczoraj spory wysiłek.Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są w związku od 2020Para lada dzień spodziewa się dzieckaDziennikarka opublikowała wzruszający wpis, w którym wspiera partneraW ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z wieloma ciążami w polskim showbiznesie - między innymi niebawem dziecka spodziewa się Agnieszka Włodarczyk. Z tego względu nie mogła pojechać ze swoim partnerem na ważne zawody, by go wspierać. Zamiast tego wrzuciła post na Instagrama, w którym zachęca internautów do wspierania Roberta Karasia.

Agnieszka_Włodarczyk
24.03.2022 09:27 Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie

Agnieszka Włodarczyk lada dzień spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała szczery wpis, w którym podzieliła się swoim podejściem do dzieci i jak się zmieniało przez lata. Przyznała, że nie chciała mieć dzieci.Agnieszka Włodarczyk czeka na przyjście na świat swojej pociechyNa Instagramie często dzieli się zdjęciami i przemyśleniami z ciążyNiedawno opublikowała szczery wpis, w którym opowiedziała o tym, jakie miała niegdyś podejście do dzieciAktorka jest w zaawansowanej ciąży, internauci z niecierpliwością wyczekują tego specjalnego dnia. Włodarczyk na bieżąco relacjonuje swoją ciążę obserwującym. Niedawno podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi dzieci i instynktu macierzyńskiego.

Media bez wyboru
24.03.2022 09:21 Włodarczyk pokazała zdjęcie z ukochanym. Pojawił się komentarz o róźnicy wieku, aktorka odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z wybrankiemOdpowiedziała na nietaktowną zaczepkę jednego z internautówAktorka i jej partner spodziewają się dzieckaAgnieszka Włodarczyk należy do grona tych postaci polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w social mediach. Na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie nie brakuje wspomnień z wakacji, jak i podobizn bliskich celebrytki. Ostatnio Agnieszka Włodarczyk opublikowała czarno-białe zdjęcie z ukochanym. Fotografia okazała się kością niezgody i okazją do internetowych zamieszek.