Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

__Agnieszka Włodarczyk__ - polska aktorka i piosenkarka. Debiutowała na ekranie w 1997 roku, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego "Sara". Najbardziej znana z ról w produkcjach: "13 posterunek", "Plebania" i "Pierwsza miłość". W 2007 wygrała pierwszą edycję programu "Jak oni śpiewają", co rozpoczęło jej karierę muzyczną. Jej album "Nie dla oka" zyskał status złotej płyty. Data urodzenia: 13 grudnia 1980 r. Wzrost: 172 cm. Kolor włosów: brunetka. Kolor oczu: brązowe.

Agnieszka Włodarczyk z mamą
04.05.2024 10:03 Mama Agnieszki Włodarczyk świętuje urodziny z młodziutkim mężem

Mama Agnieszki Włodarczyk świętuje urodziny. Pokazała, jaki prezent sprawił jej młodziutki mąż. Było bardzo romantycznie. Co zrobił?

Anna Stasiukiewicz
01.05.2024 22:20 Majówka u Włodarczyk. Mama aktorki z młodym mężem

Anna Stasiukiewicz z córką Agnieszką Włodarczyk i młodszym o 30 lat mężem na majówce: takie widoki nie zdarzają się często. Mamy zdjęcia.

Anna Stasiukiewicz
29.04.2024 17:19 Lateksowa mini, dekolt. Tak mama Włodarczyk stroi się dla młodego męża

Mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, ma męża młodszego o trzy dekady. Związek z przystojniakiem wywołał kontrowersje, ale 62-latka wyraźnie kwitnie. W takim czerwonym lateksie jeszcze jej nie widzieliśmy!

Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 30 lat mężem,
20.04.2024 14:34 Matka Agnieszki Włodarczyk szaleje na zakupach z młodszym o 32 lat mężem. Pochwaliła się swoim przystojniakiem

O mamie Agnieszki Włodarczyk było głośno w kontekście małżeństwa z ponad 30 lat młodszym partnerem. Teraz Anna Stasiukiewicz wybrała się z ukochanym na zakupy. 

Joanna Jędrzejczyk o Robercie Karasiu
08.04.2024 22:26 Robert Karaś nadal jest jej idolem? Zaskakujące słowa Joanny Jędrzejczyk o skompromitowanym mężu Agnieszki Włodarczyk

Robert Karaś ostatnio musiał mierzyć się z falą hejtu, po tym jak ponownie wykryto u niego doping. Dla wielu osób ze świata sportu mąż Agnieszki Włodarczyk jest już na zawsze skreślony. Teraz wypowiedziała się o nim Joanna Jędrzejczyk. Słowa sportsmenki mogą zaskoczyć.

Agnieszka Włodarczyk z mamą
23.03.2024 16:28 Trąbili o złych relacjach Agnieszki Włodarczyk z matką. Aktorka pokazała, jaka jest prawda

O matce Agnieszki Włodarczyk mówiło się dużo w kontekście małżeństwa z ponad 30 lat młodszym obcokrajowcem. Tworzyły się również spekulacje o tym, że Anna Stasiukiewicz ma fatalne relacje z córką. Jaka jest prawda? Włodarczyk właśnie rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Agnieszka Włodarczyk
13.03.2024 18:30 Agnieszka Włodarczyk pręży się na plaży, a wszyscy patrzą na jej brzuch! Tylko pogratulować

Agnieszka Włodarczyk niedawno pochwaliła się zdjęciem z podróży. Uwagę przykuwa brzuch aktorki. Pod postem w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Szczegóły. 

Anna Stasiukiewicz
29.02.2024 11:18 Mama Agnieszki Włodarczyk dopiero wzięła ślub z młodszym o 30-lat partnerem, a już mówi o rozstaniu

O Annie Stasiukiewicz, mamie Agnieszki Włodarczyk w ostatnim czasie jest głośno w mediach. Wszystko za sprawą życia prywatnego 62-latki, która niedawno wyszła za mąż. Z tego powodu jej wypowiedź zszokowała. Czy dojdzie do rozstania?

Anna Stasiukiewicz
28.02.2024 20:18 „To nie jest normalny związek”. Wyszła na jaw cała prawda o małżeństwie matki Włodarczyk z egzotycznym młodzieniaszkiem

Anna Stasiukiewicz, prywatnie matka znanej aktorki Agnieszki Włodarczyk, w ostatnich dniach niespodziewanie znalazła się na nagłówkach tabloidów i serwisów internetowych o tematyce show-biznesowej. Stało się tak za sprawą dość zaskakujących doniesień na temat… bogatego życia miłosnego 62-latki. W końcu głos zabrała sama zainteresowana.

Mama Agnieszki Włodarczyk
27.02.2024 11:20 Mama Agnieszki Włodarczyk przygruchała sobie młodzieniaszka. Ojczym aktorki jest młodszy od swojej żony od 30 lat!

Pod koniec ubiegłego roku media oszalały na punkcie radosnych wieści w życiu Agnieszki Włodarczyk i jej mamy. Panie postanowiły sformalizować swoje związki. W mediach społecznościowych nietrudno znaleźć romantyczne zdjęcia mamy aktorki z ukochanym. Mężczyzna jest młodszy od partnerki o 30 lat. Jak im się układa?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
25.02.2024 09:14 Niesamowite wieści od Agnieszki Włodarczyk. Mają z Robertem Karasiem powód do ogromnej radości

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w 2023 roku wzięli ślub. Teraz natomiast podzielili się kolejnymi świetnymi wiadomościami. Fani gratulują, a zachwytom nie ma końca.

Agnieszka Włodarczyk
14.02.2024 19:10 Sceny grozy w nowym domu Agnieszki Włodarczyk! Amerykański sen zmienia się w koszmar?

Agnieszka Włodarczyk wraz z mężem przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że ich pobyt jest daleki od amerykańskiego snu. Para ma do czynienia z istną plagą!

Agnieszka Włodarczyk
13.02.2024 18:02 Włodarczyk i Karaś przeprowadzili się do USA. Dom, w którym zamieszkali, to chyba jakieś nieporozumienie

Agnieszka Włodarczyk w mediach społecznościowych pochwaliła się internautom wnętrzami nowego domu w Stanach Zjednoczonych. Aktorka wraz z mężem i synem przeniosła się do zaskakujących wnętrz. Widok na piętrze wprawia w osłupienie. Tak się da mieszkać?

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk, fot. instagram.com/robert_karas_teamkaras; KAPiF
12.02.2024 09:16 Mąż Agnieszki Włodarczyk surowo ukarany za stosowanie dopingu. Jego reakcja szokuje. "Nie ma gość wstydu"

Mąż Agnieszki Włodarczyk, Robert Karaś, poniósł dotkliwą karę nałożoną przez IUTA (International Ultra Triathlon Association) za stosowanie dopingu. Wygląda jednak na to, że nie zrobiła ona na sportowcu większego wrażenia.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
23.01.2024 20:12 Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu wzięła ślub, a teraz pochwaliła się brzuszkiem. Gratulacje płyną szerokim strumieniem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą naprawdę piękną parę. Odkąd pod koniec zeszłego roku wzięli ślub, fani z chęcią obserwują ich losy. Ostatnio zakochani wybrali się na wakacje do Dubaju. Agnieszka zapozowała nad basenem i pokazała brzuszek. Gratulacje płyną szerokim strumieniem.

Dlaczego Agnieszka Włodarczyk nie nosi obrączki?
12.01.2024 17:04 Włodarczyk i Karaś ledwo wzięli ślub i już przechodzą kryzys? Wymowna reakcja gwiazdy na pytanie o brak obrączek

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy jest mężatką, a już nie nosi obrączki? Czy to już kryzys w małżeństwie? Aktorka zdobyła się na komentarz. 

Mama Agnieszki Włodarczyk
30.12.2023 16:43 Tylko u nas: Tak mama Agnieszki Włodarczyk wyglądała na swoim ślubie. Cóż za oryginalna kreacja! Zdjęcia

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub. Mamy zdjęcia z dnia uroczystości. Jak wyglądała Anna Stasiukiewicz? 

Jak wygląda mąż mamy Agnieszki Włodarczyk?, fot. Facebook/KAPIF
29.12.2023 22:00 Tak wygląda młodziutki mąż mamy Agnieszki Włodarczyk! Uroda modelowa. Zdjęcia spod jemioły kipią namiętnością

Mama Agnieszki Włodarczyk pokazała świeżo poślubionego męża. Gorącymi scenami pod jemiołą podzieliła się w sieci. Jak wyglądają?

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub
29.12.2023 17:33 TYLKO U NAS: Najpierw Agnieszka Włodarczyk, a teraz jej mama wzięła ślub. Wyszła za egzotycznego 30-latka

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub! Wyszła za mąż za dużo młodszego, egzotycznego przystojniaka. Co wiadomo na ten temat i co na to jej dzieci?

Małgorzata Rozenek w Dubaju
25.12.2023 20:38 To do nich Rozenek poleciała na święta! Ta przyjaźń to największe zaskoczenie tego roku. „Wow! Jaki debel świetny”

Małgorzata Rozenek spakowała rodzinę i w pierwsze święto ruszyła z Polski. Oczywiście wszystko relacjonuje w sieci. Już wiadomo, do kogo poleciała! Możecie czuć się nieco zaskoczeni…

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub!
29.11.2023 20:13 Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Mamy dużo zdjęć. Suknia obłędna

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Efektami przepięknej sesji zdjęciowej aktorka pochwaliła się w sieci. Jak wyglądała panna młoda?

Agnieszka Włodarczyk
16.08.2023 22:23 Miał być ślub. A teraz takie wieści. Tabloid przekazał, że plany się zmieniły? Gwiazda zareagowała

Agnieszka Włodarczyk przechodzi ostatnio trudny czas. Problemy ze zdrowiem synka mogą być tylko kroplą w morzu. Dużo trosk sprawia też sytuacja, w jakiej znalazł się Robert Karaś po aferze dopingowej. Jeden z tabloidów przekazał smutne wieści, mamy nadzieję, że nie okażą się prawdziwe.

Agnieszka Włodarczyk pojechała na SOR z dzieckiem, fot. KAPiF; instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
11.08.2023 15:38 Agnieszka Włodarczyk trafiła z synem do szpitala. Niepokojące informacje trafiły do sieci. Co dzieje się z malcem?

Agnieszka Włodarczyk skarżyła się niedawno na problemy zdrowotne swojego synka Milana. W czwartek gwiazda zaniepokoiła swoich fanów zdjęciami chłopca wykonanymi w szpitalu.

Agnieszka Włodarczyk / Robert Karaś
01.08.2023 18:31 Agnieszka Włodarczyk nie wytrzymała po wyznaniu Roberta Karasia. Dalej broni ukochanego: "To nie jest zbrodnia"

Wywiad, jakiego Robert Karaś udzielił wczoraj w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym, na pewno nie pomoże mu w karierze. Nie tylko przyznał się tam do brania substancji dopingowych, to jeszcze wyznał, że otrzymał je nie od lekarza, a niemal anonimowego hobbysty. Co na to jego partnerka, Agnieszka Włodarczyk? Jej reakcja po prostu nie mieści się w głowie.  

Robert Karaś / Agnieszka Włodarczyk
30.07.2023 22:09 Szok! Robert Karaś podejrzany o doping: "Wykryto niedozwolone substancje". Wymowna reakcja Agnieszki Włodarczyk

Świat sportu właśnie zamarł: Robert Karaś, rekordzista świata w Ultra Triathlonie na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana, jest podejrzany o doping. Właśnie przyznał się do wszystkiego w mediach. Jego partnerka Agnieszka Włodarczyk zareagowała natychmiast w mocnym oświadczeniu.

Agnieszka Włodarczyk wyprawiła synkowi niezwykłe urodziny, fot. KAPiF; instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
07.07.2023 22:33 Agnieszka Włodarczyk ubrała się niczym księżniczka i wyprawiła synkowi baśniowe urodziny. Sieć obiegły zachwycające zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim ukochanym, Robertem Karasiem, wyprawiła swojemu synkowi Milanowi wyjątkowe urodziny. Chłopiec wyglądał na przeszczęśliwego, a sama mama na bardzo dumną.

Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk
27.05.2023 16:19 Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk pochodzą zróżnych światów. Mimo to kochają się na zabój

Robert Karaś po raz kolejny zaskoczył całą Polskę. Sportowiec dobiegł do mety podczas zawodów Brazil Ultra Tri i jednocześnie ustanowił nowy rekord świata. Mało kto wie, że ukochaną triathlonisty jest znana polska aktorka - Agnieszka Włodarczyk.To właśnie ona najmocniej trzymała kciuki za jego sukces i najbardziej stresowała się jego wykańczającym biegiem. I choć obydwoje pochodzą z dwóch różnych światów, wydają się kochać się do szaleństwa. 

Agnieszka Włodarczyk
22.05.2023 11:09 Agnieszka Włodarczyk boi się o ukochanego: "Największy koszmar". Jego organizm musi wiele znieść

Agnieszka Włodarczyk zamartwia się o swojego ukochanego, który ponownie mierzy się z wyczerpującymi zawodami, podczas których chce pobić światowy rekord. W ubiegłym roku Robert Karaś musiał przerwać swój wyczyn, w związku z zagrożeniem życia.Partner Agnieszki Włodarczyk nie zamierza się poddać i chce dokonać tego, czego nie udało mu się zrobić rok temu. Jego ukochana jest pełna podziwu ale i obaw.

  • 1
  • 2