Swiatgwiazd.pl > Plotki > Robert Karaś miał wypadek na trasie. "Skończyło się na utracie przytomności"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:28

Robert Karaś miał wypadek na trasie. "Skończyło się na utracie przytomności"

karaś wypadek
Instagram / Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to jedna z ciekawszych par w polskim showbiznesie. Niedawno znów było o nich głośno, ze względu na start sportowca w ważnych zawodach. Teraz z trasy docierają przerażające informacje - partner Agnieszki Włodarczyk miał wypadek!

  • Robert Karaś jest jednym z najlepszych polskich triathlonistów

  • W trakcie ważnych zawodów doszło do wypadku z jego udziałem

  • O incydencie na trasie poinformował na swoim profilu na Instagramie

Robert Karaś do niedawna był rozpoznawalny jedynie w świecie sportu, jednak za pośrednictwem związku z popularną aktorką wszedł do showbiznesu. Para na swoich Instagramach poinformowała o tragicznej sytuacji, która miała miejsce podczas zawodów - sportowiec miał poważny wypadek.

Wypadek partnera Agnieszki Włodarczyk

W życiu Agnieszki Włodarczyk ostatnimi czasy dużo się dzieje. Aktorka spodziewa się dziecka ze swoim ukochanym, Robertem Karasiem. Para jest w związku stosunkowo krótko, bo zaledwie od roku, jednak już wspólnie podejmują poważne decyzje dotyczące ich wspólnego życia.

Robert Karaś jest utalentowanym sportowcem, wielokrotnym rekordzistą zawodów Iron Man. Aktorka aktywnie wspiera ukochanego w jego karierze, jednak ze względu na zaawansowaną ciążę ostatnio nie mogła mu towarzyszyć w ważnych zawodach i jedynie kibicowała na odległość przez social media (więcej tutaj).

Niestety triathlonista nie miał szczęścia na tych zawodach. Przypadkiem wypadł z trasy i uległ poważnemu wypadkowi. Poinformował o tym fanów na swoim Instagramie. Uspokaja jednak, że obrażenia nie okazały się poważne i choć do wyścigu już nie wróci, uda mu się wrócić do domu w jednym kawałku. Sportowiec jedynie stracił przytomność i jest mocno poobijany.

Reakcja Agnieszki Włodarczyk na wypadek ukochanego

- Właśnie wróciłem do domu i czytam Wasze komentarze pełne wsparcia. Dziękuję! Walczyłem od początku do końca, chcąc znacząco pobić rekord świata. Wrócę silniejszy - pisze, mimo wszystko, pełen pozytywnej energii. Agnieszka Włodarczyk również odniosła się do ostatnich wydarzeń w poście na swoim Instagramie. Choć we wcześniejszym wpisie zachęcała do wspierania partnera, teraz musiała napisać wpis w zupełnie innym tonie. Zwróciła jednak uwagę na sukcesy - Karasiowi udało się pobić rekord na odcinku wodnym. W ostrych słowach za to wypowiedziała się o organizatorach zawodów.

- Trasa wąska i wyboista, a i zdarzało się, że traktor z boku wyjechał🤦‍♀️ Inaczej wyobrażałam sobie warunki w jakich bije się rekordy świata. O braku jakiejkolwiek karetki, czy pomocy medycznej na miejscu nie wspomnę - pisze rozżalona. Życzymy dużo zdrowia i wielu przyszłych sukcesów.

Źródło: Instagram / Robert Karaś

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]