Swiatgwiazd.pl
karaś wypadek

Instagram / Robert Karaś

Robert Karaś miał wypadek na trasie. "Skończyło się na utracie przytomności"

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to jedna z ciekawszych par w polskim showbiznesie. Niedawno znów było o nich głośno, ze względu na start sportowca w ważnych zawodach. Teraz z trasy docierają przerażające informacje - partner Agnieszki Włodarczyk miał wypadek!

  • Robert Karaś jest jednym z najlepszych polskich triathlonistów

  • W trakcie ważnych zawodów doszło do wypadku z jego udziałem

  • O incydencie na trasie poinformował na swoim profilu na Instagramie

Robert Karaś do niedawna był rozpoznawalny jedynie w świecie sportu, jednak za pośrednictwem związku z popularną aktorką wszedł do showbiznesu. Para na swoich Instagramach poinformowała o tragicznej sytuacji, która miała miejsce podczas zawodów - sportowiec miał poważny wypadek.

Wypadek partnera Agnieszki Włodarczyk

W życiu Agnieszki Włodarczyk ostatnimi czasy dużo się dzieje. Aktorka spodziewa się dziecka ze swoim ukochanym, Robertem Karasiem. Para jest w związku stosunkowo krótko, bo zaledwie od roku, jednak już wspólnie podejmują poważne decyzje dotyczące ich wspólnego życia.

Robert Karaś jest utalentowanym sportowcem, wielokrotnym rekordzistą zawodów Iron Man. Aktorka aktywnie wspiera ukochanego w jego karierze, jednak ze względu na zaawansowaną ciążę ostatnio nie mogła mu towarzyszyć w ważnych zawodach i jedynie kibicowała na odległość przez social media (więcej tutaj).

Niestety triathlonista nie miał szczęścia na tych zawodach. Przypadkiem wypadł z trasy i uległ poważnemu wypadkowi. Poinformował o tym fanów na swoim Instagramie. Uspokaja jednak, że obrażenia nie okazały się poważne i choć do wyścigu już nie wróci, uda mu się wrócić do domu w jednym kawałku. Sportowiec jedynie stracił przytomność i jest mocno poobijany.

Agnieszka Włodarczyk

Wzruszający wpis Agnieszki Włodarczyk. "Jestem dumna, że to ojciec mojego dziecka"

CZYTAJ DALEJ

Reakcja Agnieszki Włodarczyk na wypadek ukochanego

- Właśnie wróciłem do domu i czytam Wasze komentarze pełne wsparcia. Dziękuję! Walczyłem od początku do końca, chcąc znacząco pobić rekord świata. Wrócę silniejszy - pisze, mimo wszystko, pełen pozytywnej energii.

Agnieszka Włodarczyk również odniosła się do ostatnich wydarzeń w poście na swoim Instagramie. Choć we wcześniejszym wpisie zachęcała do wspierania partnera, teraz musiała napisać wpis w zupełnie innym tonie. Zwróciła jednak uwagę na sukcesy - Karasiowi udało się pobić rekord na odcinku wodnym. W ostrych słowach za to wypowiedziała się o organizatorach zawodów.

- Trasa wąska i wyboista, a i zdarzało się, że traktor z boku wyjechał🤦‍♀️ Inaczej wyobrażałam sobie warunki w jakich bije się rekordy świata. O braku jakiejkolwiek karetki, czy pomocy medycznej na miejscu nie wspomnę - pisze rozżalona.

Życzymy dużo zdrowia i wielu przyszłych sukcesów.

Źródło: Instagram / Robert Karaś

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >