Swiatgwiazd.pl
Aleksandra Kwaśniewska

eastnews & skos

Aleksandra Kwaśniewska zapadła się pod ziemię. Co się z nią dzieje?

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do niedawna Aleksandra Kwaśniewska uchodziła za jedną z najbardziej aktywnych w social mediach postaci polskiego show-biznesu. W ostatnich tygodniach celebrytki zaczęło tam jednak wyraźnie brakować. Fani wciąż dopytują, co dzieje się z ich ulubienicą.

Aleksandra Kwaśniewska chętnie dzieli się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Na Instagramowym profilu córki byłego prezydenta Polski nie brakuje między innymi zdjęć suczki Belli, którą adoptowała wraz z małżonkiem Kubą Badachem ze schroniska. Podopieczna pary cieszy się dużym zainteresowaniem obserwujących - tych z pewnością nie brakuje Aleksandrze Kwaśniewskiej. Jej instagramowy profil zrzesza grono ponad 181 tys. internautów.

Aleksandra Kwaśniewska ogranicza aktywność w mediach społecznościowych. Co dzieje się z celebrytką?

Na oficjalnym instagramowym profilu Aleksandry Kwaśniewskiej nie brakuje również ciepłych ujęć celebrytki z małżonkiem. Para pobrała się w 2012 roku w Warszawie. Jakub Badach zawodowo zajmuje się muzyką i dziennikarstwem.

W ostatnich tygodniach obserwatorom profilu Aleksandry Kwaśniewskiej zaczęło brakować nowinek z jej codziennego życia. Jak donoszą media, swoją ostatnią podobiznę celebrytka wrzuciła na profil dwa tygodnie temu.

Aleksandra Kwaśniewska nieco uspokoiła niepokoje fanów swoją ostatnią instagramową wrzutką. Postanowiła podzielić się z internautami podobizną ulubienicy Belli szczerzącej pokazowo kły. Drobna ikonka błyskawicy, która pojawiła się w opisie zdjęcia, ma nawiązywać do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

- #gdytwojasuczkapodzielatwójnastrój - podpisała zdjęcie właścicielka profilu.

Uradowani fani chętnie komentowali najnowszy wpis celebrytki. Pojawiły się słowa poparcia, wyrazy zachwytu nad śpiącym psiakiem i pozdrowienia. Do grona komentujących dołączył również jeden z najpopularniejszych polskich trenerów Daniel Kuczaj. W swoim komentarzu zwrócił uwagę na podobieństwo suczki do pewnej postaci z filmu animowanego.

- Hahaha toż to Sid z Epoki lodowcowej - zauważył Qczaj.

Na ten moment nie jest jasne, co przyczyniło się do przedłużającej się nieobecności Aleksandry Kwaśniewskiej w mediach społecznościowych. Wielu obserwatorów od dawna liczyło na komentarz celebrytki w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego i nowe zdjęcia ulubionego pieska córki byłego prezydenta Polski. Czas pokaże, czy powrót Aleksandry Kwaśniewskiej na Instagram będzie długotrwały.

Aleksandra Kwaśniewska nie jest obca fanom programu “Taniec z gwiazdami”. Celebrytka wystąpiła w trzeciej edycji show u boku Rafała Maseraka, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Córka byłego prezydenta RP zajmowała się również dziennikarstwem, współpracując między innymi ze stacją TVN. W latach 2008-2012 prowadziła autorską audycję “Niedziela słodko-Kwaśniewska” - na radiowe spotkanie z Aleksandrą Kwaśniewską mogli liczyć słuchacze radia Planeta FM.

Źródło: instagram.com/aleksandraleksandrowna

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Nie żyje 21-letnia wschodząca gwiazda muzyki. Odebrał sobie życie

  • Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda Elżbieta Starostecka

  • Nie żyje ikona kina, laureatka Oscara. Wszyscy znali filmy z jej udziałem

Źródło: jastrząbpost.pl, instagram.com/aleksandraleksandrowna

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >