Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

__Aleksandra Kwaśniewska__ - polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. W 2006 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu TVN "Taniec z gwiazdami" - od tego czasu związana jest z tą stacją. W 2014 roku padła ofiarą oszustwa i na kilka lat wycofała się z show-biznesu. W 2021 roku wróciła do pracy w telewizji, współprowadząc talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style. Data urodzenia: 16 lutego 1981. Wzrost: 164 cm. Kolor oczu: zielone. Kolor włosów: odcienie blondu.

Kasia Cichopek, Ola Kwaśniewska
22.03.2024 13:56 Ola Kwaśniewska tłumaczy się z krzywdy wyrządzonej Kasi Cichopek. Stanęła w obronie Marcina Hakiela. Teraz to się zaczynie drama

W mediach społecznościowych nie cichną głosy po premierowym odcinku podcastu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Boleśnie oberwało się Oli Kwaśniewskiej, która została skrytykowana przed kamerami przez byłą gwiazdę TVP. Teraz odpowiada na jej zarzuty. Sama wyciągnęła mocne argumenty. Dojdzie do medialnej afery?

Kasia Cichopek o wywiadzie Oli Kwaśniewskiej z Marcinem Hakielem
22.03.2024 01:37 Cichopek przerywa milczenie. Mówi o krzywdzie, jaką wyrządziła jej Kwaśniewska. "Jak tak w ogóle można?!"

Kasia Cichopek doznała krzywdy ze strony kobiet. Największy cios dostała od Oli Kwaśniewskiej. Pierwszy raz mówi wprost, co zafundowała jej córka byłego prezydenta. 

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska
17.02.2024 12:11 Kuba Badach zdradził to w publicznym komunikacie. Wszystko w dniu urodzin Oli Kwaśniewskiej

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska od lat tworzą zgodne małżeństwo, choć nie należą do bywalców medialnych ścianek. O kulisach relacji chętnie za to mówią w mediach społecznościowych. Wokalista w dniu urodzin żony podzielił się prywatnym wyznaniem. Ukochana będzie miała mu za złe zdradzenie sekretu? 

Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez Piotra, fot. KAPIF
20.12.2023 13:56 W Agnieszce Woźniak-Starak coś pękło. Zaczęła wspominać zmarłego męża przy okazji świąt. "Przez lata bardzo się pozmieniało"

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej, w którym opowiedziała o świętach bez tragicznie zmarłego męża. Zdobyła się na przełomowe, bardzo smutne wyznanie. Wspomniała też o dzieciach.

Ola i Jolanta Kwaśniewskie na evencie w Londynie, fot. East News
06.12.2023 15:43 Tłum światowych gwiazd, a wśród nich Jolanta i Ola Kwaśniewskie! Zachwyciły na premierze "The Crown" w Londynie

Jolanta Kwaśniewska wraz z córką Aleksandrą Kwaśniewską, pojawiła się na uroczystej premierze drugiej części finałowego sezonu “The Crown”. Na imprezie miały okazję poruszać się wśród największych sław kina i telewizji.

Nowy post Oli Kwaśniewskiej
03.12.2023 20:46 Ola Kwaśniewska wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie z ojcem. Pełna emocji reakcja internautów!

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na sieci czarno białe zdjęcie z ojcem. Co napisała w poście i dlaczego widzowie zareagowali tak emocjonalnie? Szczegóły.

Aleksandra Kwaśniewska
10.11.2023 22:11 Aleksandra Kwaśniewska zapomniała już o TVN, ma zupełnie nową pracę. Nie zgadniecie! Całkowicie porzuciła telewizję?

Aleksandra Kwaśniewska całkiem niedawno straciła pracę w TVN. Jej program został zdjęty z anteny, a obietnice stacji się nie ziściły. Ola poinformowała właśnie o nowej pracy? Całkowicie odchodzi z telewizji?

Aleksandra Kwaśniewska jako Wednesday Adams
01.11.2023 20:44 Aleksandra Kwaśniewska przebrała się za Wednesday Adams! Czarne włosy, grzywka... Ale uroczo!

Aleksandra Kwaśniewska świetnie się bawiła w Halloween. Co roku pokazuje, jak spędza ten wieczór, więc i tym razem nie zrobiła wyjątku. Przebrała się za Wednesday Adams i zachwyca. Zdjęcie.

Aleksandra Kwaśniewska
22.10.2023 18:22 Kwaśniewska i Badach mieszkają stylowo i wygodnie. Kącik dla graczy, luksusowa łazienka, wypchana biblioteka...

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach nie epatują w sieci swoim życiem prywatnym. Mimo to o ich miejscu zamieszkania wiadomo bardzo dużo. Gdzie i jak mieszka córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich? Jej dom bardzo zaskakuje.

Aleksandra Kwaśniewska
17.10.2023 09:42 Aleksandra Kwaśniewska wieszczy koniec TVP i podsumowuje Danutę Holecką. Słowa ostre jak brzytwa

Aleksandra Kwaśniewska miażdży TVP po wyborach. Powiedziała, co jej zdaniem stanie się teraz z dziennikarzami. Nie przebierała w słowach. 

Ola Kwaśniewska
16.09.2023 10:19 Ola Kwaśniewska pierwszy raz pokazała się w bikini. Tak odważnych zdjęć jeszcze nie publikowała

Ola Kwaśniewska nie należy do gwiazd, które często pokazują się w strojach kąpielowych lub bieliźnie. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego zazwyczaj z humorem opowiada o anegdotkach z codziennego życia lub chwali się sukcesami zawodowymi. Tym razem Aleksandra zrobiła wyjątek i zamieściła w sieci zdjęcia w bikini.

Ola Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPIF
14.09.2023 17:29 Miała przy sobie "fałszywki"! Kwaśniewska publicznie tłumaczy to, co próbowano ukrywać latami

Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska miała fałszywe dokumenty? Jolanta Kwaśniewska tłumaczy córkę z sytuacji, do jakiej doszło lata temu. Długo ukrywały ten sekret w tajemnicy przed mediami.

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska
12.09.2023 22:58 Dawno niewidziana Ola Kwaśniewska na salonach. To mama ją stylizowała? Tylko spójrzcie, co ona włożyła

Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie ponownie zjawiła się na ściance z okazji premiery biżuterii Tomasza Ossolińskiego i YES. Aż przecieraliśmy oczy ze zdumienia na widok jej stylizacji. Przecież taki look przed laty był charakterystyczny dla jej matki. Wygląda na to, że po Jolancie Kwaśniewskiej odziedziczyła nie tylko urodę.

Ojciec Kuby Badacha
25.08.2023 18:16 Nie do wiary kim jest teść Oli Kwaśniewskiej! Ojciec Kuby Badacha prezesem znanej w całej Polsce firmy

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Ola Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. I choć zakochani zdradzają sporo ze swojej prywatności to, co jakiś czas wychodzą nowe informacje na temat tej relacji. Nie do wiary, kim jest teść znanej dziennikarki!

Aleksandra Kwaśniewska komentuje stan zdrowia ojca, fot. KAPiF; Piotr Molecki/East News
23.08.2023 12:40 Aleksandra Kwaśniewska komentuje stan zdrowia ojca. Przejmujące słowa córki byłego prezydenta

Aleksander Kwaśniewski odwołał swoje wystąpienia ze względu na konieczność przejścia operacji. Sympatycy byłego prezydenta wstrzymali oddech. Teraz głos w sprawie jego stanu zdrowia zabrała jego córka, Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska
08.07.2023 12:06 Niespodziewane doniesienia z domu Aleksandry Kwaśniewskiej, emocje wzięły górę. O sprawie poinformowała fanów

Aleksandra Kwaśniewska w mediach społecznościowych chętnie mówi o prywatnym życiu, nawet bez "upiększających filtrów". Tym razem podzieliła się z obserwatorami smutnymi przemyśleniami. Wszystko ze względu na niedawno obchodzone święto.

Aleksandra Kwaśniewska
19.04.2023 11:58 Aleksandra Kwaśniewska miała wziąć z nim ślub. Znajomy ujawnia przyczyny nagłego zerwania zaręczyn

Zanim Aleksandra Kwaśniewska poznała i zakochała się w Kubie Badachu, była w innym poważnym związku. Para się nawet zaręczyła i coraz głośniej mówiono o ślubie, kiedy nagle, zupełnie niespodziewanie, doszło do rozstania. Długo nie było wiadomo, co było tego przyczyną.Zanim Ola poznała Kubę, związana była z szermierzem Wojciechem Szuchnickim. W 2009 roku para się zaręczyła, jednak równie szybko przysięgi zostały zerwane. Jak zakończył się ten związek?

Aleksandra Kwaśniewska
03.03.2023 17:58 Aleksandra Kwaśniewska ujawniła, dlaczego nie pracuje już dla TVN. Wiadomo, kto podjął decyzję

Aleksandra Kwaśniewska po fali medialnego zainteresowania postanowiła sama zabrać głos w sprawie jej końca współpracy z programem "Miasto Kobiet". W najbliższych miesiącach jeszcze o niej usłyszymy.Decyzją stacji popularny talk-show nie powróci wiosną na antenę TVN Style. Widzowie nie zobaczą osobistych rozmów prezenterek z ciekawymi gościniami. Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, czym zajmie się po zakończonej współpracy.

Aleksandra Kwaśniewska
02.03.2023 21:08 "Miasto kobiet" znika z ramówki TVN. Co dalej z Olą Kwaśniewską i Marzeną Rogalską?

W najmniej spodziewanym do widzów dotarła zaskakująca wiadomość. Okazało się, że w wiosennej ramówce TVN nie pojawi się jeden z czołowych programów - “Miasto kobiet”. Tym samym Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę!W sieci szybko pojawiła się informacja o tym, co dalej z Marzeną Rogalską, która współprowadziła format. Jeżeli jednak chodzi o jej koleżankę po fachu… zapadła zastanawiająca cisza.

Aleksandra Kwaśniewska
16.02.2023 23:43 Aleksandra Kwaśniewska: Kariera, związki, życie prywatne. Kim jest mąż córki byłego prezydenta?

Aleksandra Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Jest także dziennikarką, prezenterką telewizyjną i autorką tekstów, prywatnie jest związana z wokalistą Kubą Badachem.W 1995 roku jej ojciec został prezydentem Polski, miała wówczas 14 lat i wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Dziś jest już 42-latką, która spełnia się zawodowo u boku miłości swojego życia.

Aleksandra Kwaśniewska
04.01.2023 08:50 Aleksandra Kwaśniewska przechodzi kryzys w małżeństwie? Zabrała głos i rozwiała wątpliwości

Aleksandra Kwaśniewska jest żoną Kuby Badacha. Para już od dziesięciu lat jest razem, jednak nieustająco mierzy się z plotkami o kryzysie, jaki rzekomo przechodzi. Internauci zaczęli wietrzyć nowy problem, kiedy okazało się, że dziennikarka spędza sylwestra z rodzicami.Ola i Kuba pobrali się w 2012 roku. Ich ślub był bajkowy, ale jak wygląda ich życie codzienne? Prowadząca "Miasta Kobiet" ostro odpowiedziała wścibskim internautom, którzy rzucali złośliwe uwagi na temat jej związku z muzykiem.

Aleksandra Kwaśniewska
14.12.2022 17:04 Aleksandra Kwaśniewska skomentowała przemysł modowy. "To jest sztuczny twór"

Aleksandra Kwaśniewska często występuje przed fotografami podczas medialnych eventów w ciekawych stylizacjach. Próżno jednak szukać u niej marek najsłynniejszych projektantów na świecie. Influencerka ma ku temu swoje powody.Gwiazdy przed obiektywem fotografów robią wszystko by zostać zapamiętane na długo. Niektórzy stawiają na projekty znanych nazwisk za grubą fortunę, a inny w kreatywny sposób podchodzą do mody. Aleksandra Kwaśniewska niedawno odważyła się na krytykę całego przemysłu modowego.

Aleksandra Kwaśniewska EA
07.11.2022 22:29 Lawina komentarzy pod zdjęciem Oli Kwaśniewskiej. Zareagował nawet jej mąż

Aleksandra Kwaśniewska w mediach społecznościowych zazwyczaj chwali się sukcesami zawodowymi lub zagranicznymi wyprawami. Tym razem opublikowała całkiem inny typ zdjęcia, który z pewnością rozgrzał wyobraźnię jej fanów. Mąż dziennikarski zareagował w znaczący sposób.Prowadząca programu "Miasto Kobiet" chętnie dzieli się z internautami ciekawostkami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Teraz zamieściła efekty niezwykłej, sensualnej sesji zdjęciowej. Pod wpisem prawdziwa powódź komentarzy i reakcji.

Kuba Badach EA
01.11.2022 19:34 Historia miłości Kuby Badacha i Aleksandry Kwaśniewskiej. Na temat ich poznania krążyła plotka

Kiedy w 2012 roku Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach brali ślub, oczy wszystkich mediów zwrócone były w ich stronę. Przez lata parze udało się jednak całkiem sprawnie chronić swojej prywatności. Z tego powodu wokół ich związku narosło wiele plotek. Jaka jest prawda na temat tego, jak się poznali?Para wzięła ślub 22 września 2012 roku. Poznali się jednak trzy lata wcześniej. O pierwszym spotkaniu zadecydował zupełny, choć całkiem magiczny przypadek. Teraz, pomimo upływu lat, wciąż nie widzą za sobą świata.

Aleksandra Kwaśniewska EA
24.09.2022 21:58 Aleksandra Kwaśniewska wspomina dzień ślubu. Pokazała wyjątkowe zdjęcie rodziców

Aleksandra Kwaśniewska poślubiła Jakuba Badacha 22 września 2012 roku. Para świętowała przedwczoraj dziesiątą rocznicę małżeństwa. Z tej okazji dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych kilka archiwalnych zdjęć z uroczystości. Szczególny entuzjazm wzbudziły fotografie rodziców panny młodej.Ślub Kwaśniewskiej i Badacha odbył się w katedrze polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Ceremonia wywołała ogromne poruszenie w prasie i porównywana była do zaślubin księcia Williama i księżnej Kate. Do dziś lista gości oraz stroje młodej pary i teściów wywołują wiele komentarzy.

Aleksandra Kwaśniewska EA
15.08.2022 14:21 Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o kryzysie. Chciała zrezygnować z pracy

Aleksandra Kwaśniewska otworzyła się na temat kryzysu, który przeżywała podczas współpracy z mężem. Dziennikarka postawiła wszystko na jedną kartę i mało brakowało, by się poddała. Okazuje się, że pisanie tekstów utworów często bywało sporym wyzwaniem.Córka byłego prezydenta Polski na stałe zadomowiła się w mediach za sprawą programu "Miasto Kobiet". Podczas rozmów z gwiazdami takimi jak m.in.: Marcin Hakiel, potrafi stworzyć atmosferę pełną zrozumienia oraz zaufania. Aleksandra Kwaśniewska ma również talent pisarki, który ujawniła podczas współpracy z mężem. Okazuje się, że nie obyło się bez kryzysów w jej twórczości.

Hakiel Kwaśniewska Cichopek
11.07.2022 15:39 "Grzeczność jest poważnie przereklamowana". Aleksandra Kwaśniewska komentuje głośny wywiad z Hakielem

Aleksandra Kwaśniewska zabrała głos w sprawie głośnego wywiadu, jaki przeprowadziła z Marcinem Hakielem chwilę po jego rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Córka byłego prezydenta wyznała, że nie zmuszała tancerza do zwierzeń na temat jego relacji z aktorką.Dziennikarka udzieliła szczerego wywiadu, w którym poruszyła temat programu "Miasto Kobiet" oraz rozmowy, którą przeprowadziła z Marcinem Hakielem. Co uważa na temat kontrowersji związanej z jego wypowiedzią o rzekomej zdradzie Kasi Cichopek?

Aleksandra Kwaśniewska EA
23.06.2022 17:23 Aleksandra Kwaśniewska bawi się w Hiszpanii bez męża. Do sieci trafiło "rozwodowe" zdjęcie

Kiedy Aleksandra Kwaśniewska w 2012 roku wychodziła za mąż za Kubę Badacha, jej ślub śledziła cała Polska. Córka pary prezydenckiej wciąż przyciąga uwagę, zwłaszcza od czasu jej powrotu do telewizji. Tym razem sama opublikowała zdjęcie, jakie zwróciło na nią oczy mediów.Ola Kwaśniewska i Jakub Badach pobrali się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Kobietę do ołtarza prowadził jej ojciec, Aleksander Kwaśniewski. Suknia z włoskiej, jedwabnej tafty, ręcznie wyszywana 400 kryształami Swarovskiego, była komentowana przez wszystkie media.

  • 1
  • 2