Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Kwaśniewska przebrała się za Wednesday Adams! Czarne włosy, grzywka... Ale uroczo!
Anna Lipska
Anna Lipska 01.11.2023 20:44

Aleksandra Kwaśniewska przebrała się za Wednesday Adams! Czarne włosy, grzywka... Ale uroczo!

Aleksandra Kwaśniewska jako Wednesday Adams
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska świetnie się bawiła w Halloween. Co roku pokazuje, jak spędza ten wieczór, więc i tym razem nie zrobiła wyjątku. Przebrała się za Wednesday Adams i zachwyca. Zdjęcie.

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje 350 tys. internautów, chętnie dzieli się różnymi treściami.

Nie brakuje kadrów z domu Oli i jej męża Kuby Badacha, są fotki ich psiaka, reklamy różnych produktów, relacje z podróży. Jakiś czas temu Kwaśniewska zaprosiła na live także swojego ojca, byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który odpowiada na każde pytanie obserwujących profil córki fanów. 

Ola Kwaśniewska o braku dzieci. Zabrała głos po podjęciu tematu w "Mieście kobiet" Ola Kwaśniewska pierwszy raz pokazała się w bikini. Tak odważnych zdjęć jeszcze nie publikowała

Aleksandra Kwaśniewska: metamorfozy wyglądu

Aleksandra Kwaśniewska jest piękną kobietą, która ma swój własny styl. Przez lata jej obecności w mediach można było obserwować, jak zmienia się jej wygląd. Najczęściej metamorfozy polegały na zmianie fryzury.

Ola najczęściej stawia na długie włosy w kolorze ciepłego brązu, ale bywało, że stawiała na jasne pasma i nieco krótsze. 

Trudni się doszukiwać skandali wywołanych wyglądem córki byłego prezydenta. Aleksandra zdecydowanie odziedziczyła wyczucie stylu po swojej mamie Jolancie Kwaśniewskiej. 

Ola Kwaśniewska w kostiumie Wednesday Adams

Aleksandra Kwaśniewska niejednokrotnie udowodniła, że potrafi się świetnie bawić. Halloween jest do tego wspaniałą okazją. Pokazała więc na swoim Instagramie relację z imprezy, w której uczestniczyła i pokazała swoje przebranie na tę okazję.

Ola nie oparła się trendowi i wystroiła się tak, że do złudzenia przypominała kultową już postać, czyli Wednesday Adams z “Rodziny Adamsów”. Bohaterka przezywa swój renesans za sprawą serialu “Wednesday”.

Trzeba przyznać, że Kwaśniewskiej wyjątkowo ładnie w ciemnych włosach i makijażu upodabniającym ją do nastoletniej ekscentryczki.

Ola Kwaśniewska jako Wednesday Adams, fot. Instagram

Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, fot. KAPIF