Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > On jej pianino za 80 tys., a ona jemu… Alicja Janosz wydała MAJĄTEK na prezent dla męża! Gest w stylu milionerów
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 16.02.2024 18:56

On jej pianino za 80 tys., a ona jemu… Alicja Janosz wydała MAJĄTEK na prezent dla męża! Gest w stylu milionerów

Alicja Janosz z mężem, fot. Instagram
Alicja Janosz z mężem, fot. Instagram

Alicja Janosz pochwaliła się, jaki prezent kupiła mężowi na 40. urodziny. Oj, miała gest. To niespodzianka na miarę najbogatszych Polaków.

Kim jest mąż Alicji Janosz – Bartosz Niebielecki?

Alicja Janosz w 2010 roku poślubiła Bartosza Niebieleckiego. Poznali się za kulisami jednego z festiwali muzycznych, na których ona śpiewała solo, a on występował jako muzyk HooDoo Band. Wtedy między nimi zaiskrzyło, chociaż po raz pierwszy minęli się siedem lat wcześniej, gdy Janosz była gościem w programie “Bar”, w którym to jej (wtedy przyszły) ukochany grał w piosenkę rozpoczynającą i kończącą odcinki na żywo.

Owocem miłości Janosz i Niebieleckiego jest 7-letni syn Tymon. W tym roku zakochani będą obchodzić gody kości słoniowej i nic nie zapowiada, by coś miało przerwać tę piękną miłość. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, jakie Alicja zamieściła w mediach społecznościowych. Pokazała na nim, jaki prezent zafundowała mężowi na 40. urodziny. Miała niesamowity gest.

„Generalnie bagno”. W Alicji Janosz aż się zagotowało po tym, co zafundowała jej Ikea. Takie rzeczy w XXI wieku?! To oni zrujnowali karierę Alicji Janosz! Elżbieta Zapendowska po 21 latach wskazała winnych. Przykre…

Co Alicja Janosz dostała od męża?

Kilka lat temu zwyciężczyni “Idola” chwaliła się podczas wizyty w “Dzień Dobry TVN”, że mąż sprawił jej prezent – pianino Petrofa wyceniane na 80 tys. złotych. To na nim skomponowała większość piosenek na swój ostatni album “I tak Cię kocham”, który promował singiel “Puść”.

Komponuję na gitarze akustycznej i na pianinie. Mój mąż miesiące temu sprezentował mi piękne pianino Petrofa i właśnie na nim narodziła się piosenka, którą dziś zagram – powiedziała Alicja w śniadaniówce.

Teraz gwiazda miała okazję odwdzięczyć się ukochanemu w równie imponujący sposób. Na Instagramie pochwaliła się, co przekazała mu na 40. urodziny.

Alicja Janosz kupiła mężowi dom na urodziny

Gwiazda zdradziła, że krótko przed urodzinami ukochanego sprawiła mu niespodziankę, na jaką mogą sobie pozwolić tylko milionerzy. Janosz kupiła mu dom:

No to mamy dom! Na dwa dni przed 40. urodzinami Bartka. Ja nie wiem jak ty ten prezent przebijesz – zażartowała.

Alicja dodała też osobny post, w którym pochwaliła się, że w nowych wnętrzach będzie im się żyło na pewno wygodniej niż dotychczas:

Mamy dom! I marzenie o oddzielnym studio (bez sypialni ;)) się realizuje!

Zwieńczeniem tego komentarza jest seria zdjęć – widzimy na nich Niebieleckiego podpisującego akt notarialny. Załapała się również pani notariusz, którą para zaraziła dobrą energią, wynikającą – jak przyznała sama gwiazda – z wiosennej aury unoszącej się w powietrzu.

Słońce na niebie dzisiaj idealnie oddaje nasze nastroje – skwitowała Janosz.

Sto lat dla Bartka!

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki kupili mieszkanie
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki kupili mieszkanie
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki kupili mieszkanie
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki kupili mieszkanie
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki, fot. KAPIF
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki, fot. KAPIF
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki, fot. KAPIF
Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki, fot. KAPIF