Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Alicja Janosz

Alicja Janosz

Ala Janosz
18.04.2024 22:35 Alicja Janosz żali się na niesmaczne zachowanie księdza podczas mszy: "Bardzo mnie to bolało. Tak nie można"

Ala Janosz wygrała „Idola”, ale jej późniejsza kariera nie potoczyła się tak, jak wszyscy przypuszczali. Na dodatek artystkę spotykały nieprzyjemności z całkiem niespodziewanej strony. Co zrobił ksiądz na mszy?

Alicja Janosz
27.02.2024 12:15 To salon czy pobojowisko?! Alicja Janosz pokazała wnętrza domu. "Masakra"

Alicja Janosz rozpoznawalność zdobyła dzięki wygranej w programie “Idol”. Teraz dalej rozwija swoją muzyczną karierę i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Pokazała, jak wygląda jej salon. Wszędzie panuje okropny bałagan!

Alicja Janosz z mężem, fot. Instagram
16.02.2024 18:56 On jej pianino za 80 tys., a ona jemu… Alicja Janosz wydała MAJĄTEK na prezent dla męża! Gest w stylu milionerów

Alicja Janosz pochwaliła się, jaki prezent kupiła mężowi na 40. urodziny. Oj, miała gest. To niespodzianka na miarę najbogatszych Polaków.

Alicja Janosz
13.02.2024 08:17 „Generalnie bagno”. W Alicji Janosz aż się zagotowało po tym, co zafundowała jej Ikea. Takie rzeczy w XXI wieku?!

Alicja Janosz jako nastolatka wygrała “Idola”, pokonując m.in. Ewelinę Flintę. Teraz wokalistka prężnie działa na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ujawniła tam nieprzyjemną sytuację, jaka ją spotkała w popularnej sieciówce.

Elżbieta Zapendowska o karierze Alicji Janosz, fot. KAPIF
17.10.2023 18:23 To oni zrujnowali karierę Alicji Janosz! Elżbieta Zapendowska po 21 latach wskazała winnych. Przykre…

Kto zrujnował karierę Alicji Janosz po “Idolu”? Elżbieta Zapendowska po 21 latach wskazała winnych. To oni nie wykorzystali potencjału, jaki miała zwyciężczyni pierwszego w Polsce talent-show opartego na zagranicznym formacie.

Co Alicja Janosz znalazła na ulicy?, fot. Instagram
29.08.2023 19:35 Najpierw torba Louis Vuitton, a teraz to… "Znalezione na ulicy". Trzeba mieć sporo szczęścia, by trafić na taki rarytas co Alicja Janosz

Alicja Janosz pochwaliła się, co znalazła na ulicy. To prawdziwa perełka, którą od razu zabrała do domu. Gwiazda “Idola” ma szczęście do rarytasów – wcześniej trafiła na torbę Louis Vuitton.

Viki Gabor i Alicja Janosz, fot. Świat Gwiazd Exclusive
17.07.2023 14:44 Viki Gabor i Alicja Janosz były oceniane w talent-show, a teraz same zostały jurorkami! Sukces gwiazd "Idola" i "The Voice Kids"

Viki Gabor w minioną sobotę świętowała 16. urodziny. Z tej okazji odcisnęła dłoń w Alei Sław i razem z Alicją Janosz została jurorką. Mamy zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Alicja Janosz i Ewelina Flinta, fot. KAPIF
12.07.2023 07:30 Alicję Janosz aż zżerało od środka. To przykre, co zafundowała jej Ewelina Flinta

Alicja Janosz o relacji z Eweliną Flintą. Po “Idolu” miała syndrom oszusta. O wszystkim opowiedziała w rozmowie ze Światem gwiazd.

Z kim mieszkała Maja Sablewska?, fot. KAPIF
11.07.2023 17:53 Sablewska mieszkała nie tylko z Kukulską. Mało kto wiedział, że z TĄ gwiazdą wynajmowała apartament

Maja Sablewska na początku kariery wynajmowała apartament z jedną z najgorętszych gwiazd tamtych czasów. Tylko u nas historia przyjaźni, o której mało kto w show-biznesie wiedział.

Alicja Janosz teraz i w Idolu, fot. KAPIF
10.07.2023 17:51 Tyle zarobiła na "Idolu"! Alicja Janosz po 20 latach już niczego nie ukrywa. "Byłam wtedy w centrum uwagi"

Ile Alicja Janosz zarobiła za udział w “Idolu” i “World Idolu”? Zwyciężczyni pierwszej edycji show otwarcie o finansach. Szczegółami podzieliła się w wywiadzie dla programu “Świat gwiazd studio”.