Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny o swoim uczestnictwie w "The Voice Senior": "Nie sądzę, żebym pozostał w jury"

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny nie ma wątpliwości co do tego, czy ponownie zasiądzie w jurorskim fotelu show "The Voice Senior". Swoimi domysłami "Piasek" podzielił się ostatnio z czytelnikami "Gazety Wyborczej". Fani piosenkarza nie będą pocieszeni - w duchu Andrzej Piaseczny powoli żegna się już bowiem z programem.

  • Andrzej Piaseczny na językach

  • Niedawno media rozpisywały się o 50. urodzinach wokalisty

  • Ostatnio piosenkarz wyznał również prawdę o swojej orientacji seksualnej

  • Fani zastanawiają się, czy „Piasek” wróci do „The Voice Senior” jako trener

  • Andrzej Piaseczny wyrobił na ten temat własną opinię

Gdyby nie Andrzej Piaseczny, nie usłyszelibyśmy takich hitów jak „Chodź, przytul, przebacz” czy „To, co dobre, to co lepsze”. W 2019 roku piosenkarz dał się poznać telewidzom TVP jako juror jednego z najpopularniejszych w ostatnim czasie programów rozrywkowych „The Voice Senior”. „Piasek” był trenerem przez obie edycje show. Wielu zastanawia się, czy w obliczu ostatnich wydarzeń Telewizja Polska zechce przedłużyć współpracę z piosenkarzem.

Urodziny i wyznanie Andrzeja Piasecznego

W styczniu 2021 roku Andrzej Piaseczny świętował okrągłą rocznicę 50. urodzin. Relację ze zorganizowanego na cześć piosenkarza przyjęcia opublikował w sieci obecny na imprezie Nergal.

Do sieci trafił wówczas nietypowy toast „Piaska”, który można usłyszeć w filmiku pod treścią naszego artykułu. TVP zareagowało na słowa Andrzeja Piasecznego oficjalnym oświadczeniem. Podkreślano w nim, iż stacja nie akceptuje podobnych zachowań.

Ostatnio Andrzej Piaseczny wrócił na pierwsze strony gazet z innego powodu. Chodziło o wyznanie na temat orientacji seksualnej. Promując najnowszy krążek „50/50” piosenkarz przyznał, że jest gejem.

„Piasek” nie pojawi się już w „The Voice Senior”?

Przedstawione powyżej sytuacje wiązały się ze spekulacjami na temat dalszego uczestnictwa Andrzeja Piasecznego w show TVP. Przypomnijmy, że „Piasek” dwukrotnie występował w „The Voice Senior” jako trener - w 2019 i 2021 roku. Następna edycja programu będzie już 3. z kolei.

Choć TVP nie ogłosiło oficjalnej decyzji, Andrzej Piaseczny domyśla się już, jakie będą dalsze losy jego współpracy z Telewizją Polską. Piosenkarz nie ma wątpliwości co do tego, że może już zacząć żegnać się z „The Voice Senior” na dobre. Jak podkreślał, podpowiedzią w tej kwestii były dla niego rozmowy zza kulis produkcji.

- Nie sądzę, żebym pozostał w jury „The Voice Senior”. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy - informował w „Gazecie Wyborczej” Andrzej Piaseczny.

Jednocześnie „Piasek” zapewniał, że niezależnie od oficjalnej decyzji Telewizji Polskiej nie zmieni swojego zdania na temat samego show. Zdaniem Andrzeja Piasecznego program „The Voice Senior” jest naprawdę udany. Co więcej, piosenkarz cieszy się z tego, że mógł być jego istotną częścią.

Obecnie fani „The Voice Senior” wciąż czekają na komunikat w sprawie składu jury. Niewykluczone, że stacja postanowi zrobić telewidzom niespodziankę, a Andrzej Piaseczny jednak zasiądzie w trenerskim fotelu. Na dalszy rozwój wydarzeń przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Jastrząb Post, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >