Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Angela z "Love Island" przyznała, że jeden z uczestników programu był jej wcześniej znany
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 10:02

Angela z "Love Island" przyznała, że jeden z uczestników programu był jej wcześniej znany

Love Island
Instagram/angela.danczak
  • "Love Island" jest bardzo popularnym programem, prowadzonym przez Karolinę Gilon

  • Jedna z bohaterek - Angela, przyznała, że pewnego uczestnika zna już od lat

Trzecią edycję programu "Love Island. Wyspa miłości" wygrali Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk. Finał programu doprowadził do tego, że znowu pieniądze stały się mniej ważne niż miłość. Wobec tego kwota 100 tysięcy złotych podzielona została na dwójkę uczestników.

Ogromne zainteresowanie programem Love Island

Nie tylko sam program przyciągał dużą ilość oglądających. Widzowie także byli mocno zainteresowani mediami społecznościowymi produkcji. Były zawsze bogate w informacje oraz dawały możliwość komentowania i rozmowy zaangażowanej w wydarzenia społeczności

Trzecia edycja przyciągnęła na Instagram aż 80 tysięcy nowych obserwujących. Łącznie, strona ma aż 265 tysięcy fanów. Na Facebooku jest ich odrobinę mniej, ponieważ 110 tysięcy. 

Najpopularniejsze wideo zamieszczone na TikTokowym profilu programu wyświetlone zostało aż 1,2 miliona razy. Live chaty w mediach społecznościowych także cieszyły się sporą popularnością. Najwięcej osób gromadziły live z prowadzącą - Karoliną Gilon oraz finalistami trzeciej edycji. W pewnym momencie oglądalność wzrosła aż do 31 tysięcy osób!

Angela z Love Island wyznała tajemnicę odnośnie jednego z uczestników

W zeszłą niedzielę odbył się finał "Love Island" do końca programu na ekranach mogliśmy oglądać Annę i Cezarego, Walerię i Piotrka oraz Caroline i Mateusza.

Tuż przed finałem z produkcją pożegnali się Angelika i Arsen i Stalla wraz z Piotrem. To właśnie Caroline i Mateusz wygrali tę edycję!

Jak się okazało, jedna z bohaterek - Angela, przed programem znała Piotra. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki jednemu z ciekawskich fanów, który zadał pytanie dotyczące wcześniejszych znajomości z osobami obecnymi na wyspie.

Już wiemy, że znajomość nie należała nawet do najkrótszych, ponieważ trwa już od 5/6 lat

Było to do przewidzenia, ponieważ oboje pochodzą z Wrocławia, produkcja programu prawdopodobnie chciała ten fakt ukryć, jednak szczerość Angeli zaważyła. 

Źróło: msn.com, kozaczek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Tagi: