Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ralph Kamiński w żałobie. Przekazał druzgocące wieści. "Niedawno skończyła 60 lat"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.12.2023 20:05

Ralph Kamiński w żałobie. Przekazał druzgocące wieści. "Niedawno skończyła 60 lat"

Ralph Kamiński w żałobie, fot. Instagram
Ralph Kamiński w żałobie, fot. Instagram

Ralph Kamiński przekazał smutne wieści. Nie żyje jedna z najbliższych mu osób. Pożegnalny wpis doprowadził fanów do łez.

Jakie wykształcenie ma Ralph Kamiński?

Ralph Kaminski jest jednym z najbardziej charakterystycznych artystów polskich scen. Ciągle zaskakuje fanów nowymi wcieleniami, a jego koncerty to nie tylko muzyka, ale także uczta dla oczu.

Artysta edukację muzyczną zaczął bardzo wcześnie, bo w wieku 11 lat. Uczył się w szkole muzycznej w klasie skrzypie. Ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, studiował też na Wydziale Popu na Codarts University for the Arts w Rotterdamie. 

To naprawdę Ralph Kaminski? Bez swojej peruki i z odkrytą klatą ruszył na ulice Warszawy. "Naturalne piękno" Bliski Ralpha Kaminskiego trafił do szpitala. Rozdzierająca serce relacja. „Został zaatakowany przez policję”

Jak Ralph Kamiński wyglądał na początku kariery?

Na początku kariery muzycznej Ralph Kaminski nie miał jeszcze doprecyzowanej wizji siebie, jako artysty. Pierwsze występy i wideoklipy pokazują, że stawiał na o wiele bardziej naturalny wizerunek. Nie nosił peruk, a jego stylizacje nie wyróżniały się niczym specjalnym. 

Chociaż wizerunek Raplha ewoluował, to od zawsze publiczność doceniała jego głos. Na lekcje śpiewu uczęszczał do Anny Domżalskiej. Właśnie przekazał tragiczne wieści na temat swojego wieloletniego pedagoga.

Ralph Kamiński w żałobie

Na profilu Kamińskiego na Instagramie pojawiło się czarno-białe zdjęcie nauczycielki śpiewu. Wokalista opatrzył je smutnym komentarzem:

Jestem zdruzgotany… Dzisiaj odeszła Pani Ania. Anna Domżalska, jedna z najważniejszych osób na mojej drodze zawodowej. Niedawno skończyła 60 lat. 

Twierdzi, że to ona zmieniła jego życie:

Była moja nauczycielką śpiewu, moją guru, nauczyła mnie ciężkiej pracy, pokory, śpiewać tak, jak w życiu bym nie przypuszczał że mógłbym. Pani Aniu, będę za panią ogromnie tęsknił. Zmieniła Pani moje życie. Kocham panią, mam złamane serce…

Fani łączą się ze swoim idolem w tych trudnych chwilach. W sekcji komentarzy pod publikacją pojawiło się wiele słów otuchy dla Ralpha i rodziny pani Anny.

Ralph Kamiński, fot. KAPIF
Ralph Kamiński, fot. KAPIF
Ralph Kamiński, fot. KAPIF
Ralph Kamiński, fot. KAPIF