wnuczka i córka Anny Jantar Żródło: Instagram.com/ @natalia.kukulska

Córkę Natalii Kukulskiej już porównuje się do Anny Jantar. Dziewczyna stawia pierwsze kroki w branży muzycznej

22 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Wnuczka Anny Jantar, zdaniem wielu, coraz bardziej przypomina swoją babcię. Początkowo fani legendarnej wokalistki chętnie doszukiwali się podobieństw między Anną Jantar a jej córką, Natalią Kukulską. Teraz uwagę internautów kradnie Ania Dąbrówka, wnuczka legendarnej piosenkarki. Niewykluczone, że dorastająca młoda kobieta pójdzie w zawodowe ślady znanych krewnych i zdecyduje się na karierę w show-biznesie.

  • Wielu internautów uważa, że córka Natalii Kukulskiej jest niezwykle podobna do babci, Anny Jantar
  • Jak przekonują, dowodem tego są zdjęcia publikowane na Instagramie
  • Ania Dąbrówka już teraz angażuje się w przedsięwzięcia artystyczne
  • Swoją przyszłość planuje związać z aktorstwem

O podobieństwie Anny Jantar i Natalii Kukulskiej media rozpisują się od lat. Wielu fanów obu wokalistek uważa, że poza rysami twarzy łączy je dodatkowo ta sama mimika twarzy, co sprawia, że wszelkie różnice zostają niemal niezauważone. Teraz, pod podobnym pretekstem, uwagę zyskała dorastająca wnuczka Anny Jantar, Ania Dąbrówka. Po babci miała, zdaniem niektórych, odziedziczyć nie tylko swoje imię.

Wnuczka Anny Jantar najwyraźniej nie uniknie porównań do znanej babci

Córka Anny Jantar, Natalia Kukulska, ponad 20 lat temu poślubiła perkusistę Michała Dąbrówkę. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci, syna Jana oraz córek Ani i Laury. Serca internautów kradnie w szczególności Anna, która, jak sądzi wielu komentujących, coraz bardziej przypomina sławną babcię.

Fizyczne podobieństwo Ani Dąbrówki do Anny Jantar, twierdzą niektórzy, przyszło dopiero z wiekiem. Mogą doszukiwać się go zarówno obserwatorzy oficjalnego profilu nastolatki na Instagramie, jak i fani śledzący aktywność Natalii Kukulskiej w social mediach, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Szczególną uwagę w tym kontekście zwraca portret młodej kobiety, który ujrzał światło dzienne na początku 2019 roku. Pod wrzutką ukazującą bujne, długie włosy nie brakuje pochlebnych słów. Dla niektórych fizyczne podobieństwo Ani do Anny Jantar jest wręcz powodem do wzruszenia.

Podobieństwo między Anią Dąbrówką a Natalią Kukulską jest równie oczywiste, sądzą internauci. Fani piosenkarki zwrócili na nie szczególną uwagę, gdy wokalistka opublikowała w zeszłym roku wspólne zdjęcie z dorastającą pociechą. I pod tym postem nie brakowało wyrazów zachwytu.

Związek Artystów Scen Polskich przekazał tragiczne wieści. Nie żyje wybitna tancerka Anna MajerZwiązek Artystów Scen Polskich przekazał tragiczne wieści. Nie żyje wybitna tancerka Anna MajerCzytaj dalej

- Jak dwie krople wody! - napisała jedna z internautek.

Działalność artystyczna i zawodowe aspiracje wnuczki Anny Jantar

Ania Dąbrówka już zaliczyła swój muzyczny debiut, co nie gasi plotek dotyczących jej rzekomych planów dotyczących kariery w show-biznesie. 15-letnia wnuczka Anny Jantar angażuje się we współpracę z Teatrem Roma; pojawiła się między innymi w spektaklu “WAM Awards”. Aspirującej artystki nie zabrakło również w klipie pod tytułem “Żywioły” - Ania Dąbrówka zaliczyła występ, mając zaledwie 12 lat.

Dodatkowo wnuczka Anny Jantar od prawie 10 lat kształci się w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Tam nastolatka uczy się zarówno śpiewu, jak i aktorstwa. Działalność artystyczna Ani Dąbrówki sama w sobie nasuwa skojarzenia z jej babcią, Anną Jantar. Nasilają je także muzyczne rodzinne powiązania; ojciec dziewczyny gra na perkusji, matka to znana wokalistka, a jej brat, Jan, również aspiruje na muzyka.

Plany na przyszłość Ani Dąbrówki wydają się już ukształtowane. W rozmowie z “Rewią” Natalia Kukulska wyjawiła, że jej córka zamierza studiować po angielsku i związać karierę zawodową z aktorstwem. Później wnuczka Anny Jantar sama przyznała, że marzy o nauce w szkole wyższej w Nowym Jorku.

Ania Dąbrówka poczyniła już pierwsze kroki ku realizacji wyznaczonych celów. Wnuczka Anny Jantar przygotowuje się do międzynarodowej matury. W wolnych chwilach angażuje się natomiast w internetowe kursy.

AJ 3

Źródło: instagram.com/annadabrowka

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Jastrząb Post, Instagram, Pomponik

Następny artykuł