Anna Mucha Żródło: eastnews & TRICOLORS

Anna Mucha przeszła piorunującą metamorfozę. Upodobniła się do Natalii Kukulskiej

1 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie Anny Muchy wywołało niemałe poruszenie wśród obserwatorów mediów społecznościowych aktorki. Internauci sugerują, że inspirację dla odświeżonego wizerunku gwiazdy “M jak Miłość” stanowiła inna, równie znana osobistość polskiego show-biznesu. Zdaniem wielu komentujących aktorka upodobniła się tym sposobem do Natalii Kukulskiej. Prawda jest jednak zupełnie inna - wszystko z powodu projektu, nad którym pracowała Anna Mucha.

Annę Muchę bez problemu rozpoznaje każdy fan takich produkcji jak “M jak Miłość”, “Panna Nikt” czy “O mnie się nie martw”. Aktorka należy do grona gwiazd, które chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Najnowszy wpis Anny Muchy sprawił, że w komentarzach aż zawrzało.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Anna Mucha nie przypomina samej siebie. Fani są poruszeni

Gwiazda “M jak Miłość”, Anna Mucha, chętnie pozuje przed szklanym okiem kamery, by następnie podzielić się relacją ze swojego życia codziennego w mediach społecznościowych. Na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie nie brakuje ujęć w wannie, wspomnień z wakacji czy podobizn jej najbliższych.

Wśród obfitej instagramowej kolekcji znalazło się także zdjęcie, które natychmiast uaktywniło obserwujących. Chodzi o opublikowaną w środę fotografie Anny Muchy prezentującej burzę ciemnych loków wychodzących poza kard. Całość looku uzupełniają błyszczące na złoto kolczyki - jeden z nich tkwi w nosie aktorki.

- No a ta Pani jeńców nie bierze… (...). A teraz proszę polubcie zdjęcie bo mam wrażenie, że nikt mnie tu nie rozpoznaje - napisała świadoma ogromnej zmiany we własnym wyglądzie Anna Mucha.

Wszystko trzymali w ogromnej tajemnicy. Media informują, że Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicamiWszystko trzymali w ogromnej tajemnicy. Media informują, że Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicamiCzytaj dalej

Rzeczywiście, na taki widok fani aktorki nie potrafili ukryć zdziwienia. Nie zabrakło jednak setek pochlebnych komentarzy; niektórzy wyrażali również wprost przeciwną opinię. Wielu z komentujących zwróciło uwagę na pewne podobieństwo Anny Muchy z najnowszego zdjęcia do piosenkarki Natalii Kukulskiej. Zaprezentowana na fotografii aktorki fryzura rzeczywiście przywodzi na myśl gęste włosy piosenkarki.

- Myślałam, że to Natalia Kukulska - napisała jedna z komentujących.

Jak się okazuje, zmiana nie jest jedynie kaprysem Anny Muchy. Mimo pandemii aktorka prowadzi aktywne życie zawodowe; niedawno wzięła udział w produkcji nowego projektu Patryka Vegi. Anna Mucha nie będzie jedyną znaną osobistością, którą widzowie będą mogli zobaczyć w filmie “Miłość w czasach zarazy”.

W obsadzie filmu znalazło się także miejsce dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak wspominała na swoim Instagramie “Perfekcyjna pani domu”, współpraca z Patrykiem Vegą miała być dla niej prawdziwą przyjemnością. Żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej żałowała, że zdjęcia do filmu skończyły się tak szybko.

Jak sugeruje tytuł, akcja najnowszej produkcji kontrowersyjnego reżysera została osadzona w czasach pandemii COVID-19. Film ma nawiązywać do plagi samotności, która towarzyszyła zagrożeniu epidemiologicznemu. Trudno powiedzieć, czy do czasu premiery kinowe sale zdążą otworzyć się na spragnionych wrażeń widzów.

Anna Mucha

Źródło: Instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrząbpost.pl

Następny artykuł