Anna Przybylska - jej mama trafiła do szpitala Żródło: TRICOLORS/East News, screen/YouTube/JastrzabPost

Zarażona koronawirusem mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala

4 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że lekarze zdiagnozowali u niej COVID-19. Komentarza na temat choroby Krystyny Przybylskiej udzielił Jarosław Bieniuk. „Jesteśmy w stałym kontakcie” – powiedział dziennikarzom Plejady.

  • Krystyna Przybylska trafiła do szpitala
  • Mama Anny Przybylskiej otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19
  • Kobieta może liczyć na wsparcie swoich wnuków i Jarosława Bieniuka

Śmierć Anny Przybylskiej była ogromnym ciosem dla jej mamy, która wielokrotnie opowiadała o tym podczas wywiadów z dziennikarzami. W związku z licznymi imprezami poświęconymi zmarłej aktorce pani Krystyna zaczęła też coraz częściej pokazywać się publicznie. Jednym z wydarzeń, w których uczestniczyła, była uroczysta premiera książki „Ania”.

- Czytałam książkę. (…) Pojawia się śmiech, płacz, a momentami złość. Ale to bardzo fajna książka – mówiła w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post.

Mama Ani Przybylskiej straciła kolejną bliską osobę

W ostatnim czasie Krystyna Przybylska otrzymała od losu kolejny cios. Pod koniec lutego media obiegła informacja o śmierci Benedykta Wietrzykowskiego. 82-latek był jej drugim mężem. Jego odejście kolejny raz pogrążyło w żałobie rodzinę Przybylskich.

- 82-latek, prywatnie ojczym Anny Przybylskiej, przez 21 ostatnich lat stał na czele „Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych” – pisze o Wietrzykowskim Viva.

Piotr Kraśko boi się upadku niezależnych mediówPiotr Kraśko boi się upadku niezależnych mediówCzytaj dalej

Krystyna Przybylska w szpitalu

Pożegnanie ukochanego nie było jedynym zmartwieniem, z którym w ostatnim czasie musiała zmierzyć się Krystyna Przybylska. Kilkanaście dni temu mieszkanka Trójmiasta otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. W związku z chorobą kobieta trafiła do placówki medycznej.

- Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus – powiedziała w rozmowie dla magazynu Na Żywo.

Informację o zakażeniu koronawirusem Krystyna Przybylska potwierdziła także na Facebooku. Dziennikarze Plejady skontaktowali się natomiast z Jarosławem Bieniukiem. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej ma doskonały kontakt z jej mamą, dlatego zapewnił, że podczas choroby kobieta może liczyć na jego pomoc.

- Jestem w stałym kontakcie z babcią Krysią i zawsze może liczyć na moje wsparcie – powiedział.

Przypomnijmy, że na początku lutego zakażenie koronawirusem potwierdzono także u Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Choć była para prezydencka pokonała już chorobę, wciąż zmaga się z jej powikłaniami. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Viva, Jastrząb Post

Następny artykuł