Swiatgwiazd.pl > Anna Przybylska

Anna Przybylska

__Anna Przybylska__ - aktorka, której sławę przyniosła rola policjantki Marylki w serialu "Złotopolscy". W latach 2003–2011 wcielała się w rolę doktor Kariny w serii Polsatu "Daleko od noszy". Inne produkcje z jej udziałem to "Komisarz Alex", "Lekarze", "Bokser", "Klub szalonych dziewic" i "Kariera Nikosia Dyzmy". Ze związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz synów Szymona i Jana. Dwa razy pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". W okolicach 2013 roku wykryto u niej guza trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku. Data urodzenia: 26 grudnia 1978. Kolor włosów: brunetka. Kolor oczu: brązowe. Wzrost: 171 cm.

Anna Przybylska
23.09.2023 09:12 Mama Anny Przybylskiej o jej ostatnich chwilach. "Dwie łzy spłynęły jej po policzku". Serce pęka, gdy się to czyta

Anna Przybylska po długiej walce z nowotworem przegrała batalię o swoje życie. Zmarła w 2014 roku, ale nadal jest żywa w pamięci swojej rodziny i fanów. Mama aktorki opowiedziała, jak wyglądały jej ostatnie chwile. 

Anna Przybylska, fot. KAPIF
18.09.2023 16:42 Cały sztab w szpitalu czekał w gotowości, ale Przybylska powiedziała nie. Bujakiewicz ujawniła historię z czasów, gdy aktorka walczyła o życie

Anna Przybylska odmówiła leczenia w Poznaniu. Chociaż czekali na nią najlepsi fachowcy, nie zdecydowała się skorzystać z ich pomocy. Katarzyna Bujakiewicz opowiedziała, co doprowadziło do odmowy ze strony aktorki.

Anna Przybylska
17.09.2023 13:08 Anna Przybylska długo bagatelizowała objawy nowotworu. Dokuczały jej dwie rzeczy

Anna Przybylska była jedną z największych gwiazd polskiego kina. Zmarła 8 lat temu po walce z nowotworem. Choroba od jakiegoś czasu dawała o sobie znać, ale takie objawy łatwo można było wytłumaczyć. Co się z nią działo?

Krystyna Przybylska
07.08.2023 21:31 Matka Anny Przybylskiej w szpitalu. Po weselu pilnie trafiła na SOR

Krystyna Przybylska niedawno bawiła się na weselu gwiazdy Telewizji Polskiej. Niestety, teraz w sieci pojawiła się informacja, że tuż po radosnej zabawie, mama Ania Przybylskiej trafiła do szpitala. Jak poważna była sytuacja? Wiemy, w jakim jest stanie.

Mama Ani Przybylskiej na ślubie gwiazdy TVP, fot. Świat gwiazd Exclusive/KAPIF
28.07.2023 19:37 Mama Ani Przybylskiej na ślubie gwiazdy TVP. Wiemy, co podarowała. Tylko u nas zdjęcia

Mama Ani Przybylskiej gościem na ślubie gwiazdy TVP. Krystyna Przybylska niespodziewanie pojawiła się na ceremonii, a wesele spędziła w towarzystwie wystylizowanych na Barbie gwiazd “Sanatorium miłości”. Tylko u nas zdjęcia.

Anna Przybylska, Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera
13.06.2023 11:13 Poruszające słowa mamy Ani Przybylskiej. Wszystko to w dniu urodzin drugiej córki

Mama Ani Przybylskiej zamieściła poruszający wpis w dniu urodzin drugiej córki – Agnieszki Kubery. Opatrzyła go pięknym zdjęciem.

Oliwia Bieniuk / Anna Przybylska
26.05.2023 16:40 Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską z okazji Dnia Matki. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie

Dzień Matki bywa bardzo bolesny dla tych osób, które pożegnały już swoje rodzicielki. Jedną z nich jest Oliwia Bieniuk, jaka właśnie zamieściła poruszający wpis w mediach społecznościowych. Pokazała nieznane wcześniej zdjęcie z Anną Przybylską.Kiedy aktorka zmarła, mała Oliwia miała zaledwie dwanaście lat. W tym wieku utrata matki musiała być niezwykle bolesna. Teraz młoda kobieta wspomina Annę w najbardziej wzruszających słowach.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
26.04.2023 17:39 Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy się nie pobrali. Po latach wyszło na jaw dlaczego

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli ze sobą przez wiele lat, ale nigdy nie sformalizowali swojego związku. Po latach od śmierci aktorki, jej siostra wyznała, dlaczego para podjęła taką decyzję. Gdy Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka, była w związku małżeńskim. I choć nigdy nie wykluczała, że również z piłkarzem stanie pewnego dnia na ślubnym kobiercu, nigdy się na to nie zdecydowała. 

Ania Przybylska
22.04.2023 12:52 Najmłodszy syn Ani Przybylskiej ma już 12 lat. Jest nie do poznania, wygląda jak kopia mamy

Ania Przybylska pozostawiła partnera i trójkę małoletnich dzieci w 2014 roku po przegranej walce z nowotworem trzustki. Teraz jej najmłodszy syn ma już 12 lat. Ojciec pokazał ich wspólne zdjęcie, a internauci przecierają oczy.Od śmierci uwielbianej aktorki minęło prawie 10 lat, a jej dzieci zdążyły już wydorośleć. Starsze pociechy stawiają pierwsze kroki w show-biznesie. Partner gwiazdy pokazał niedawno najmłodszego syna. Aż trudno uwierzyć własnym oczom.

Anna Przybylska
10.04.2023 12:04 Nauczycielka Anny Przybylskiej spotkała ją, gdy gwiazda była schorowana. "Nie chcę jej takiej pamiętać"

Anna Przybylska odeszła prawie dekadę temu, ale pamięć o niej jest żywa aż do dziś. Wielu znało ją jako gwiazdę małego ekranu, ale dla części była zwykłą uczennicą, koleżanką i nastolatką. Tak wspomina ją jedna z nauczycielek.Gwiazda urodziła się oraz wychowała w Gdyni, gdzie uczęszczała do IX Liceum Ogólnokształcącego. Choć w późniejszym życiu los rzucił ją w różne zakamarki całego globu, zawsze chętnie wracała do domu. Jej obecność zapisała się w pamięci wielu osób.

Anna Przybylska
26.12.2022 11:57 "Ja bym chciała się jeszcze pomęczyć, byle tylko żyć." Anna Przybylska dziś świętowałaby urodziny

Anna Przybylska zmarła 8 lat temu. Gdyby udało jej się zwyciężyć walkę z nowotworem, dziś świętowałaby swoje 44. urodziny. Podstępny i niesprawiedliwy los zabrał wybitną aktorkę, która wciąż jest żywa w pamięci najbliższych i fanów. Śmierć Ani poruszyła serca Polaków. Aktorka w ciepłych słowach wspominana jest do dziś. Podobnie jak jej podejście do życia. Jedna z wypowiedzi artystki wyjątkowo zapadła w pamięć. Chorująca wówczas na nowotwór Ania opowiedziała o chęci życia.

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk
15.12.2022 16:55 Córka Anny Przybylskiej wspomina piękne chwile przy mamie. "Wystarczyły tylko dwa słowa"

Anna Przybylska, odchodząc w młodym wieku, zostawiła partnera i trójkę dzieci. Jej najstarsza córka, Oliwia Bieniuk, niedawno zdradziła szczegóły ich ostatnich rozmów. Wystarczyło kilka słów, by wycisnąć smutne łzy.Chorobą aktorki żyła cała Polska, a gdy przedwcześnie odeszła, żałowano jej najbliższych, w tym małoletnich dzieci. Niedawno dorosła już córka gwiazdy podzieliła się w mediach społecznościowych szczegółami rozmów z umierającą matką. Nadal pozostają dla niej ogromną inspiracją.

Anna Przybylska
02.12.2022 18:11 Mama Anny Przybylskiej do dziś nie pogodziła się z jej odejściem. "Najbardziej rozbiera mnie Jasiu, bo najmniejszy"

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Niedawno jej życie zostało uczczone filmem "Ania", jaki tej jesieni trafił do kin. Teraz mama aktorki zdobyła się na bardzo osobiste, szczere wyznanie na temat córki. Opowiedziała o tym, czy radzi sobie z jej odejściem.Śmierć Anny była ciosem nie tylko dla jej fanów oraz świata filmowego. Przede wszystkim odbiła się potężnie na jej rodzinie i bliskich. Jak do dziś przeżywa odejście córki jej mama, Krystyna Przybylska?

Ania Przybylska Oliwia Bieniuk
01.12.2022 19:22 Oliwia Bieniuk odpowiada internautom na pytania o zdjęcia Anny Przybylskiej. "Ale wam się nudzi"

Jakiś czas temu cała Polska miała okazję zobaczyć jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w tym roku. Film "Ania", opowiadający historię zmarłej aktorki, poruszył wszystkich wiernych fanów, którzy nie mogli pogodzić się z odejściem gwiazdy. Niedługo później internauci zaczęli dopytywać o rodzinę Przybylskiej. Całą sprawę skomentowała Oliwia Bieniuk.Internauci zaczęli zarzucać młodej gwieździe, że zaraz po premierze wzruszającej produkcji o jej mamie, razem z resztą rodziny pozbyła się wszystkich pamiątek po Ani Przybylskiej. Sprawa dotyczyła głównie zdjęć aktorki, które w tajemniczych okolicznościach zniknęły z domu jej bliskich.Oliwia Bieniuk postanowiła odpowiedzieć fanom za pomocą swojego profilu na Instagramie i wyjaśnić, jak naprawdę wygląda sprawa z fotografiami zmarłej aktorki.

Katarzyna Bujakiewicz, Anna Przybylska EA
09.11.2022 10:43 Katarzyna Bujakiewicz o przyjaźni i ostatniej rozmowie z Anną Przybylską. "Robiłam za zastępczego męża"

Katarzyna Bujakiewicz przez lata przyjaźniła się z Anną Przybylską. Nie mogło więc zabraknąć Kasi na premierze filmu biograficznego pt. "Ania". Aktorka wciąż sięga pamięcią do czasów, kiedy spędzała czas ze swoją przyjaciółką. W szczerym wywiadzie opowiedziała, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa. Film o Ani Przybylskiej niezmiennie budzi wiele emocji. Poruszeni fani gwiazdy tłumnie udają się do kin, by móc po raz kolejny zobaczyć swoją idolkę na wielki ekranie. W produkcję zaangażowano wiele osób z bliskiego otoczenia aktorki. Wśród nich jest również Katarzyna Bujakiewicz.

Anna Przybylska EA
10.10.2022 08:01 Anna Przybylska nigdy nie wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Agustin Egurrola po latach zdradził powód

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. W tym miesiącu, w rocznicę jej śmierci, odbyła się premiera filmu o jej życiu. Jednym z zaproszonych gości był Agustin Egurrola, który po latach wyznał, czemu aktorka nigdy nie wzięła udziału w programie "Taniec z gwiazdami".Uroczysta premiera filmu "Ania" miała miejsce w Warszawie. Nie zabrakło na niej takich gwiazd, jak Andrzej Piaseczny, Anna Popek, Katarzyna Bujakiewicz i Małgorzata Opczowska. Po wydarzeniu wiele osób zdobyło się na osobiste wyznania.

Oliwia Bieniuk i Ania Przybylska
06.10.2022 08:56 Oliwia Bieniuk na premierze filmu "Ania". Oddała hołd zmarłej mamie

Za nami oficjalna premiera filmu "Ania", na której pojawiły się gwizdy kina i bliscy aktorki. Na ściance nie mogło zabraknąć jej córki, Oliwii Bieniuk. 19-latka oddała hołd matce, wzorując swoją stylizację na jednym z jej "salonowych" looków.Długo wyczekiwane dzieło o życiu Ani Przybylskiej niedługo ujrzy światło dzienne dla wszystkich miłośników kina. Bliscy mieli okazję zobaczyć pracę Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego na wielkim ekranie. Podczas premiery wzrok zgromadzonych przyciągała Oliwia Bieniuk.

Ania EA
05.10.2022 20:43 Gwiazdy na premierze filmu "Ania". Poruszające, co widać za plecami rodziny

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Dzisiaj, w rocznicę jej śmierci, odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania", opowiadającego o jej życiu. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych gości oraz oczywiście najbliższych członków rodziny aktorki. Jeden szczegół wywołuje duże wzruszenie.Dokument, którego twórcami są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski, przedstawia życie zmarłej aktorki. Produkcja zawiera wypowiedzi rodziny Przybylskiej oraz gwiazd polskiego show-biznesu, które były blisko z Anią. Dziś wszyscy pojawili się w Warszawie na premierze.

Ania Przybylska EA
05.10.2022 14:30 Ania Przybylska zmagała się nie tylko z nowotworem. Nieliczni wiedzieli o jej problemach

Jarosław Bieniuk był życiowym partnerem Ani Przybylskiej i ojcem trójki jej dzieci. Nawet on mógł nie wiedzieć, że aktorka zmagała się z ciężkimi dolegliwościami jeszcze przed zdiagnozowaniem raka trzustki. Śmierć kobiety była dla wielu prawdziwym szokiem.Aktorka przeżyła w życiu miłosnym jeden ogromny zawód zakończony szybkim rozstaniem. W 2000 roku poślubiła tenisistę Dominika Zygrę, jednak już po roku para zakończyła wspólną przygodę. Następnie Ania Przybylska związała się z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Choć tworzyli zgodną parę, nawet on mógł nie wiedzieć, z jakimi problemami zmaga się ukochana.

Ania Przybylska EA
05.10.2022 11:39 Ania Przybylska tuż przed śmiercią wrzuciła do sieci zdjęcie. Dziś widok wywołuje łzy

Ania Przybylska przez długi czas była ikoną polskiej kinematografii. Błyskawicznie rozwijająca się kariera została zakończoną przez poważną chorobę. Ostatnia aktywność aktorki w mediach społecznościowych przywraca mnóstwo wspomnień o jej życiu.Miłośnicy polskich filmów i seriali z pewnością znają jej postacie z takich produkcji jak m.in.: "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", czy "Daleko od noszy". Ania Przybylska zapowiadała się na prawdziwą gwiazdę dużego i małego ekranu, jednak poważny guz trzustki pokrzyżował jej plany. Po długim leczeniu aktorka zmarła 5 października 2014 roku, pozostawiając branżę filmową w głębokim smutki.

Anna Przybylska (EA)
22.09.2022 19:08 Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Anny Przybylskiej. "Wszystko do mnie wraca"

Mimo że od śmierci Anny Przybylskiej minęło już blisko 8 lat, pamięć o niej wciąż pozostaje żywa, zarówno wśród rodziny aktorki, jak i jej wiernych po dziś dzień fanów. Niedługo przed kolejną rocznicą odejścia artystki, a także przy okazji premiery filmu o niej, jej bliscy zdecydowali się na niezwykły szczery wywiad. Wieloletni partner Przybylskiej, a także ojciec jej dzieci – Jarosław Bieniuk, zdradził między innymi, jak wyglądały jej ostatnie chwile. Na wspomnienie zdecydowały się także dzieci Anny oraz jej mama i siostra.

Anna Przybylska
23.07.2022 17:10 Radosław Piwowarski odmówił udziału w filmie o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska ma zostać upamiętniona w filmie biograficznym, którego producentem jest Telewizja Polska. Dokument o tytule "Ania" ma pojawić się w kinach już jesienią 2022 roku. Niestety, w produkcji odmówiła udziału osoba, która była bardzo bliska aktorce.Za film "Ania" odpowiadają Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, autorzy dokumentów "Krzysztof Krawczyk – całe moje życie" oraz "Maryla. Tak kochałam". Na udział w nim zgodziła się rodzina Przybylskiej oraz wiele gwiazd, które były z nią blisko. Kogo zabraknie?

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska EA
24.05.2022 12:47 Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Jak poradziła sobie z żałobą?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, kiedy jej najstarsza córka miała zaledwie 12 lat. Po latach Oliwia Bieniuk otworzyła się na temat żałoby spowodowanej stratą mamy. Nie zabrakło szczerych wyznań i emocjonalnych wspomnień. Oliwia Bieniuk musiała stawić czoła trudnej przeszłości. W wieku 12 lat straciła mamę — wybitną aktorkę wspominaną po dziś dzień. Oliwia po latach, będąc już dorosłą kobietą, udzieliła szczerego wywiadu związanego z trudną przeszłością.

Oliwia i Jarosław Bieniuk
24.03.2022 09:58 Oliwia Bieniuk planuje wyprowadzkę. Zdradziła, gdzie chce zamieszkać

Oliwia Bieniuk poinformowała o ważnej życiowej decyzji. Córka Anny Przybylskiej planuje przenieść się do Warszawy. Tym razem nie chodzi jednak o udział w kolejnym show. Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" zapowiedziała, że chce rozpocząć studia, z którymi wiąże się je wymarzona kariera. Jesteśmy ciekawi, jak na wieści zareagował jej ojciec, Jarosław Bieniuk. Córka zmarłej Anny Przybylskiej zamieściła ostatnio relację na Instagramie, w której odpowiadała na pytania fanów i dzieliła się z nimi ciekawostkami na temat prywatnego życia. 19-latka z dumą pochwaliła się także swoimi planami, związanymi z wymarzoną karierą. Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że interesuje ją "czerwony dywan" i życie gwiazdy, jednak do swojej przyszłości podchodzi bardzo ambitnie.

Anna Przybylska
24.03.2022 09:51 Jarosław Bieniuk pokazał zwiastun filmu o Ani Przybylskiej. Ujawniono nieznane materiały

Jarosław Bieniuk opublikował w mediach społecznościowych pierwszy zwiastun filmu biograficznego o Ani Przybylskiej. Partner aktorki zdecydował się też ujawnić, dlaczego decyzja o rozpoczęciu produkcji podjęta została dopiero ponad 7 lat po jej śmierci.

Ania Przybylska
24.03.2022 09:47 Menadżerka uczciła urodziny Ani Przybylskiej w wyjątkowy sposób

Ania Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Fani uwielbiali ją za jej talent aktorski, niesamowity optymizm i pozytywne nastawienie. W dniu 43. urodzin gwiazdy jej menadżerka i przyjaciółka Małgorzata Rudowska podzieliła się nieopublikowanym dotąd zdjęciem gwiazdy.Ania Przybylska zmarła w 2014 roku. Aktorka była jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. 26 grudnia artystka świętowałaby swoje 43. urodziny. Z tej okazji menadżerka Ani Przybylskiej opublikowała wzruszający post na Instagramie.

Anna Przybylska
24.03.2022 09:41 Starsza siostra Przybylskiej opublikowała poruszający wpis o Ani

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Aktorka przegrała nierówną walkę z chorobą nowotworową. Z okazji Święta Zmarłych starsza siostra Ani Przybylskiej Agnieszka Kubera wspomina gwiazdę na swoim profilu na Instagramie. Kobieta zamieściła wzruszający post na swoim InstaStory.Ania Przybylska zmarła przedwcześnie w wyniku choroby nowotworowej. Aktorka do końca bardzo chciała żyć i patrzeć na swoje dorastające dzieci. Dziś wspomina ją jej ukochana siostra Agnieszka Kubera za pomocą wpisu w social mediach.

Anna Przybylska
24.03.2022 09:40 Widok grobu Ani Przybylskiej przed "Wszystkich Świętych" wywołuje łzy. Mamy zdjęcie

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Była jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Ostatnie lata życia były dla niej niezwykle trudne, ponieważ zmagała się z nowotworem. Do sieci trafiły poruszające zdjęcia jej grobu. Anna Przybylska odeszła w 2014 roku w swoim rodzinnym mieście Gdyni. Wciąż pamiętają o niej nie tylko bliscy, ale także fani.

  • 1
  • 2