Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Anna Przybylska

Anna Przybylska

__Anna Przybylska__ - aktorka, której sławę przyniosła rola policjantki Marylki w serialu "Złotopolscy". W latach 2003–2011 wcielała się w rolę doktor Kariny w serii Polsatu "Daleko od noszy". Inne produkcje z jej udziałem to "Komisarz Alex", "Lekarze", "Bokser", "Klub szalonych dziewic" i "Kariera Nikosia Dyzmy". Ze związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz synów Szymona i Jana. Dwa razy pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". W okolicach 2013 roku wykryto u niej guza trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku. Data urodzenia: 26 grudnia 1978. Kolor włosów: brunetka. Kolor oczu: brązowe. Wzrost: 171 cm.

Oliwia Bieniuk
18.05.2024 12:23 W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej

Pod nowym nagraniem, które w mediach społecznościowych dodała Oliwia Bieniuk pojawił się komentarz z podejrzeniem, że córka Anny Przybylskiej jest w ciąży. Jest odpowiedź. 

Anna Przybylska Instagram
05.05.2024 14:21 Konto Ani Przybylskiej cały czas jest aktywne na Instagramie

Anna Przybylska zmarła 9 lat temu. W sieci ciągle aktywne jej konto na Instagramie. Co się na nim znajduje? Co piszą internauci?

Oliwia Bieniuk
26.04.2024 13:12 Córka Przybylskiej gorzko o poprzednim partnerze. Kulisy związku

Oliwia Bieniuk od lat cieszy się popularnością. Teraz wyznała, że nie chce więcej opowiadać o swoim życiu osobistym, bo poprzedni partner źle na to reagował. Znamy szczegóły.

Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny
26.04.2024 12:43 Piasek i Przybylska, jakich nigdy nie widzieliście. Jest nagranie

W tym roku od śmierci Anny Przybylskiej mija 10. lat. Teraz do sieci trafiło nagranie ukazujące ją i Andrzeja Piasecznego w innym świetle. Takich ich nie widzieliście.

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk
18.04.2024 08:13 Szymon Bieniuk złożył wyjątkowy hołd zmarłej mamie. Syn Anny Przybylskiej wziął przykład ze starszej siostry

Szymon Bieniuk w styczniu bieżącego roku osiągnął pełnoletność. Coraz częściej mówi się o nim pod kątem podobieństwa do starszej siostry. Starszy syn Anny Przybylskiej wziął przykład z Oliwii Bieniuk i w wyjątkowy sposób uhonorował pamięć matki. Już nigdy nie zapomni tego dnia.

Krystyna Przybylska, Oliwia Bieniuk
07.04.2024 11:15 Matka Anny Przybylskiej mówi dość. Poszło o jej wnuczkę. Dłużej nie może milczeć

W życiu Krystyny Przybylskiej wydarzyło się dużo dramatów. Teraz matka zmarłej Anny Przybylskiej w mocnych słowach powiedziała o Oliwii. Krystyna Przybylska ma już dość tego, czego jest świadkiem. 

Anna Przybylska
24.03.2024 08:09 "Nienawidziłem jej". Wstrząsające słowa o Annie Przybylskiej. Tylko on mógł to powiedzieć

Anna Przybylska była jedną z aktorek, które podbijały ekrany samą swoją obecnością. Zaczynała jako początkująca artystka u boku najbardziej doświadczonych gwiazd. Niestety przedwczesna śmierć zakończyła jej świetnie rozwijającą się karierę. Miała mnóstwo fanów, ale mierzyła się także z wrogami. Po śmierci ujawniono okrutne słowa na jej temat.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
20.03.2024 14:42 Wstrząsające wyznanie Jarosława Bieniuka. Po latach wyznał prawdę o chorobie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez wiele lat tworzyli szczęśliwą parę. Niestety ich miłość przerwała śmierć aktorki. Po latach od tej tragedii Bieniuk w szczerych słowach opowiedział o chorobie ukochanej. Nigdy wcześniej tego nie zdradzał!

Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska
01.03.2024 11:22 Najmłodszy syn Ani Przybylskiej to jej kopia! Bieniuk właśnie pokazał Jasia. Nie można oderwać oczu

W tym roku minie 10. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej dzieci bardzo dorosły od tego czasu. Jarosław Bieniuk właśnie pokazał najmłodszego z nich. Istna kopia mamy. Tak obecnie wygląda Jaś.

Szymon Bieniuk
13.01.2024 19:19 Szymon Bieniuk skończył 18 lat! Syn Przybylskiej zapuścił włosy i bardzo wydoroślał. Wygląda jak jej kopia...

Szymon Bieniuk to najstarszy syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ostatnio głośno było o jego sukcesach. Jak wygląda teraz? Bardzo się zmienił i coraz bardziej przypomina matkę, mamy najnowsze zdjęcia.

Krystyna Przybylska
28.12.2023 22:57 Kolejny dramat u matki Anny Przybylskiej. "Jestem na skraju wytrzymałości". W sądzie rozgrywa się koszmar

Krystyna Przybylska została oszukana na zawrotną kwotę. Oszustka, która zgarnęła prawdziwy majątek, powinna stanąć przed sądem. Co wiadomo o tej sprawie? Teraz matka Anny Przybylskiej ujawniła nowe szczegóły.

Krystyna Przybylska i Anna Przbylska
26.12.2023 10:38 Krystyna Przybylska mierzy się z chorobą. Matka Ani po śmierci córki trafiła pod opiekę lekarzy

Krystyna Przybylska wymaga stałej opieki lekarzy. Na co choruje? Wszystko zaczęło się po śmierci Ani Przybylskiej. Smutne słowa. 

Ania Przybylska, Jarosław Bieniuk
23.12.2023 12:13 Jarosław Bieniuk dzień przed Wigilią zaczął wspominać Anię Przybylską. Zdradził jej ukochany zwyczaj

Choć w przyszłym roku minie już dziesiąta rocznica śmierci Ani Przybylskiej, rodzina aktorki nadal aktywnie podtrzymuje pamięć o niej. W czasie zbliżających się świąt Jarosław Bieniuk postanowił podzielić się osobistym wspomnieniem. Tak gwiazda radziła sobie podczas bożonarodzeniowej uczty.

Krystyna Przybylska o pomniku
21.12.2023 18:39 Chcą znowu przypomnieć o Annie Przybylskiej. Matka aktorki nie wytrzymała: "Jestem temu przeciwna"

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po walce z ciężką chorobą. Pamięć o niej wciąż jest żywa. Powstał kolejny pomysł jej uczczenia, jednak matka aktorki nie wyraziła, co do tego aprobaty. 

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
21.12.2023 07:47 "Wstyd mi było się przyznać". To dlatego Przybylska i Bieniuk nie zostali małżeństwem. Co stanęło im na drodze?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli zgraną parę, zbudowali rodzinę i doczekali się gromadki pociech. Nigdy, jednak nie stanęli na ślubnym kobiercu. Znamy przyczynę. 

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska
24.11.2023 07:37 Katarzyna Bujakiewicz przez lata przyjaźniła się z Anną Przybylską. Teraz wyznaje: "Ania mi zazdrościła"

Przyjaźń Anny Przybylskiej i Katarzyny Bujakiewicz to relacja, której historia opowiedziana została już setki razy. Mimo to aktorka, która była gościnią nowego show Marzeny Rogalskiej, ujawniła fakty, o których nie wspominała wcześniej. Czego zazdrościła jej Przybylska? I kiedy brakuje jej najbardziej?  

Jarosław Bieniuk / Jaś Bieniuk
18.11.2023 17:58 Najmłodszy syn Bieniuka i Przybylskiej gwiazdą TVP. Tata długo ukrywał go przed światem

Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie najmłodszego syna, którego doczekał się z Anią Przybylską. Piłkarz do tej pory ukrywał go przed mediami, ale chłopiec dorasta. Jak wygląda teraz i czy pójdzie w ślady taty? Na razie został gwiazdą telewizji.

Grób Anny Przybylskiej we Wszystkich Świętych, fot. KAPiF; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
02.11.2023 10:44 Grób Anny Przybylskiej we Wszystkich Świętych. Siostra aktorki pokazała zdjęcia

Siostra Anny Przybylskiej w związku z dniem Wszystkich Świętych udała się na grób aktorki. To, co tam zobaczyła, niemal pozbawiło ją słów. Jak wygląda pomnik gwiazdy w dziewięć lat po jej śmierci?

Krystyna Przybylska pod domem oskarżonej
28.10.2023 17:19 "Złodziejko!" Okradziona matka Przybylskiej wzięła sprawy w swoje ręce. Przed domem oszustki doszło do dantejskich scen

Matka Anny Przybylskiej straciła niemal milion złotych. Krystyna Przybylska postanowiła sama odzyskać wyłudzone pieniądze. Przed posesją kobiety, która jest oskarżona o kradzież, miały miejsce dantejskie sceny!

Filip Chajzer obejrzał film "Ania"
22.10.2023 19:40 Filip Chajzer obejrzał film "Ania". Jego reakcja rozrywa serce na milion kawałków

Filip Chajzer obejrzał film “Ania” na Netfliksie. Swoją refleksją podzielił się na Instagramie. Co napisał? Jak zareagowali fani?

Anna Przybylska
21.10.2023 11:26 Niebywały sukces Anny Przybylskiej. 9 lat po śmierci doczekała się takiego wyróżnienia!

Anna Przybylska 9 lat temu przegrała walkę z chorobą. Aktorka po wielu latach doczekała się wspaniałego wyróżnienia. Fani pięknie ją docenili. 

Jarosław Bieniuk / Anna Przybylska
18.10.2023 16:23 Morze łez po projekcji filmu "Ania". Jarosław Bieniuk podzielił się intymnym kadrem

Jarosław Bieniuk świętuje dziś wyjątkową rocznicę, która była ważna także dla Anny Przybylskiej. Tego dnia na Instagramie piłkarza pojawiły się intymne, archiwalne kadry ze zmarłą ukochaną. Nie zabrakło też wyciskającego łzy wyznania.

Mama Ani Przybylskiej pokazała SMS-y od oszusta, fot. ShowNews/AKPA
15.10.2023 13:06 Mama Ani Przybylskiej pokazała ohydne SMS-y. Oszust, któremu pożyczyła 800 tys. zł, nie ma litości

Mama Ani Przybylskiej pożyczyła matce swojego asystenta 800 tysięcy złotych. Dziś nie jest w stanie odzyskać pieniędzy. Sprawa, którą nagłośniła w mediach, ma swój ciąg dalszy. Krystyna Przybylska pokazała pełne gróźb i szantażu emocjonalnego SMS-y.

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
12.10.2023 08:12 Oliwia Bieniuk ma dość. Tak mówi o swojej mamie: "Nie chce być z nią porównywana"

Dzieci Anny Przybylskiej już po narodzinach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mediów. Gdy aktorka zmarła w 2014 roku jej najstarsza córka miała zaledwie 13 lat. Obecnie Oliwia Bieniuk, stawia śmiało kroki w show-biznesie. Nie chce żyć w cieniu sławnej matki.

Oliwia Bieniuk / Anna Przybylska
10.10.2023 16:15 Oliwia Bieniuk na okładce magazynu! Błyskotliwa kariera córki Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zdecydowanie idzie w ślady mamy Anny Przybylskiej. Nie chodzi jedynie o aktorstwo, ale też odważne sesje zdjęciowe. Teraz córka gwiazdy pojawiła się na okładce magazynu.

Krystyna Przybylska
07.10.2023 12:21 Koszmar mamy Ani Przybylskiej. Została oszukana na 800 tys. zł. „Straciłam pieniądze i zdrowie”

Mama Anny Przybylskiej została oszukana na ogromne pieniądze. Dopiero teraz opowiedziała o swoim dramacie. Straciła 800 tys. złotych, co przypłaciła zdrowiem. Jej koszmar trwa od dawna. Jak do tego doszło?

Jarosław Bieniuk / Anna Przybylska
05.10.2023 17:21 Jarosław Bieniuk pamięta o Annie Przybylskiej: "Wszyscy ją kochaliśmy". Co opublikował?

Anna Przybylska zmarła dokładnie dziewięć lat temu. Dziś w rocznicę jej śmierci wielu bliskich wspomina aktorkę. Jak jej pamięć uczcił jej partner oraz ojciec jej dzieci, Jarosław Bieniuk? Na jego Instagramie pojawiło się nagranie z Sylwią Grzeszczak. O co chodzi?

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk
05.10.2023 14:53 Niezwykle czuły kadr z rodzinnego archiwum. Oliwia Bieniuk tak uczciła pamięć po zmarłej mamie

Oliwia Bieniuk w 9. rocznicę śmierci swojej mamy, Anny Przybylskiej, zdecydowała się na publikację wyjątkowo czułego kadru, pochodzącego z rodzinnego archiwum. Piękne zdjęcie mamy i córki pojawiło się na Instagramie 20-latki.