Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dzień Matki. Oliwia Bieniuk na wzruszającym zdjęciu z Anną Przybylską
Anna Lipska
Anna Lipska 26.05.2024 18:34

Dzień Matki. Oliwia Bieniuk na wzruszającym zdjęciu z Anną Przybylską

Oliwia Bieniuk
fot. KAPIF

Oliwia Bieniuk świętuje Dzień Matki wzruszającym postem. Wyciągnęła z archiwum domowego zdjęcie z Anną Przybylską. Zobaczcie.

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie formalizowali swojego związku, ale spędzili niemal dwie dekady razem, stając się jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. 

Ania równoważyła życie prywatne i zawodowe, spełniając się jako matka i aktorka. Wraz z Jarosławem Bieniukiem miała troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Najmłodszy syn aktorki miał tylko 3 lata, gdy przegrała walkę z długą chorobą nowotworową i odeszła 5 października 2014 roku

Media przez lata zastanawiały się, jak potoczą się losy jej dzieci. Okazało się, że talent jest dziedziczny, gdyż dwoje starszych dzieci zaczęła już stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Oliwia ma już za sobą pierwsze role, ale także wiele sesji zdjęciowych. 

Dorotka z "Rolnika" w ciąży. Razem z Waldkiem zdradzili płeć Oto wszystkie kobiety miliardera. Solorz-Żak pokazał się z nową partnerką

Kariera Oliwii Bieniuk

Oliwia szybko rozpoczęła swoją karierę. Już jako nastolatka zachwycała urodą, którą z pewnością odziedziczyła po matce. Swobodnie czuje się przed kamerami. Wzięła udział w 25. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" jesienią 2021 roku. Zaimponowała wówczas wszystkim pracowitością i umiejętnościami tanecznymi. Ostatecznie zajęła wysokie, trzecie miejsce, odpadając tuż przed finałem. 

Oliwia Bieniuk zadebiutowała na małym ekranie w serialu Polsatu "Gliniarze". Choć dopiero zaczyna swoją przygodę w show-biznesie, już jest o niej głośno.

Wychowywała się bez mamy, ale zawsze o niej pamięta. Tak uczciła Dzień Matki.

Dzień Matki 2024. Oliwia Bieniuk na zdjęciu z Anną Przybylską

Co roku w Dzień Matki Oliwia daje znać, że zawsze jej mama jest w jej sercu. Tym razem sięgnęła do rodzinnego archiwum i wyciągnęła zdjęcie z plaży. Widzimy na nim kilkuletnia Oliwkę z mamą. Jeszcze nic nie zwiastuje tragedii… Bieniuk opatrzyła fotkę serduszkiem. Nie musi dodawać niczego więcej… Ten mały szczegół wzrusza do łez. 

Dzień Matki 2024, Oliwia Bieniuk z mamą, fot. Instagram
Dzień Matki 2024, Oliwia Bieniuk z mamą, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk na premierze filmu
Oliwia Bieniuk na premierze filmu “Ania”, fot. KAPIF