Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk – kim jest? Podstawowe informacje

Oliwia Bieniuk to córka aktorki, Anny Przybylskiej (zmarłej w roku 2014) i piłkarza Jarosława Bieniuka. Marzy o tym by pójść w ślady matki i zostać aktorką.

 • Pełne imię i nazwisko: Oliwia Bieniuk
 • Data urodzenia: 18 października 2002
 • Miejsce urodzenia: Poznań
 • Wzrost: 170 cm
 • Wykształcenie: w trakcie studiów aktorskich
 • Rodzice: Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Rodzeństwo: trzech braci: Jan Bieniuk (ur. 2006), Szymon Bieniuk (ur. 2011) i Kazimierz Bieniuk (ur. 2020)
 • Stan cywilny: panna, wcześniej w związku z Michałem Krasodomskim (do 2021)
 • Zawód: celebrytka
 • Programy: „Taniec z Gwiazdami”
 • Instagram: @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk – kariera zawodowa

Kariera zawodowa Oliwii Bieniuk nie jest jeszcze zanadto rozwinięta, głównie z uwagi na jej młody wiek. Na chwilę obecną ma ona na koncie kilka ról w produkcjach youtubera znanego jako Reżyser Życia oraz występ w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie wraz z partnerującym jej Michałem Bartkiewiczem odpadła w półfinale. Pomimo porażki, Oliwia Bieniuk w późniejszym wywiadzie przyznaje, że występ w programie nauczył ją wielu pożytecznych rzeczy, takich jak cierpliwość, samodzielność czy wytrwałość.

Oliwia Bieniuk jest powszechnie kojarzona głównie za sprawą sławy swoich rodziców, a więc byłego piłkarza, Jarosława Bieniuka oraz popularnej aktorki, Anny Przybylskiej, która zmarła w roku 2014. Oliwia Bieniuk przyznaje, że matka stanowi dla niej inspirację i drogowskaz, a jej celem jest zostanie znaną i rozpoznawalną aktorką. 

Oliwia Bieniuk – życie prywatne

Jak przyznaje Oliwia Bieniuk, aktualnie jest singielką i nie planuje tego stanu zmieniać. Wcześniej jednak chwaliła się związkiem z Michałem Krasodomskim, żeglarzem z Gdyni, który rozpadł się w 2021 roku.

Oliwia Bieniuk jest córką byłego piłkarza, Jarosława Bieniuka oraz aktorki, Anny Przybylskiej, zmarłej przedwcześnie na raka trzustki w 2014 roku. Choć Oliwia bardzo przeżyła stratę matki – miała wtedy 12 lat – to dziś chętnie udziela wywiadów na jej temat, opisując piękną relację jaką miała z matką.

Pokaż więcej

Oliwia Bieniuk
18.05.2024 12:23 W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej

Pod nowym nagraniem, które w mediach społecznościowych dodała Oliwia Bieniuk pojawił się komentarz z podejrzeniem, że córka Anny Przybylskiej jest w ciąży. Jest odpowiedź. 

Oliwia Bieniuk
26.04.2024 13:12 Córka Przybylskiej gorzko o poprzednim partnerze. Kulisy związku

Oliwia Bieniuk od lat cieszy się popularnością. Teraz wyznała, że nie chce więcej opowiadać o swoim życiu osobistym, bo poprzedni partner źle na to reagował. Znamy szczegóły.

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk
18.04.2024 08:13 Szymon Bieniuk złożył wyjątkowy hołd zmarłej mamie. Syn Anny Przybylskiej wziął przykład ze starszej siostry

Szymon Bieniuk w styczniu bieżącego roku osiągnął pełnoletność. Coraz częściej mówi się o nim pod kątem podobieństwa do starszej siostry. Starszy syn Anny Przybylskiej wziął przykład z Oliwii Bieniuk i w wyjątkowy sposób uhonorował pamięć matki. Już nigdy nie zapomni tego dnia.

Krystyna Przybylska, Oliwia Bieniuk
07.04.2024 11:15 Matka Anny Przybylskiej mówi dość. Poszło o jej wnuczkę. Dłużej nie może milczeć

W życiu Krystyny Przybylskiej wydarzyło się dużo dramatów. Teraz matka zmarłej Anny Przybylskiej w mocnych słowach powiedziała o Oliwii. Krystyna Przybylska ma już dość tego, czego jest świadkiem. 

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
06.04.2024 13:18 Córka Ani Przybylskiej dostała wiadomość dotyczącą matki. Jak można coś takiego napisać?!

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Teraz upubliczniła wiadomość, jaką napisała do niej internautka, wspomniała w niej o Przybylskiej. Spotkała ją przykrość.

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk
25.03.2024 20:05 Zdjęcia córki Przybylskiej prosto z egzaminu! Ale chwila... To nie Oliwia jest na nich najbardziej podobna do Anny

Córka Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki. Rozwija się aktorsko i studiuje na jednej z najpopularniejszych uczelni w kraju. Właśnie wstawiła zdjęcia z egzaminu, a uwagę zwraca jednak ktoś zupełnie inny niż ona. Szczegóły.

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
23.03.2024 14:59 Córka Przybylskiej wrzuciła nowe zdjęcie. W komentarzach poruszenie, ale trudno się dziwić. Mama byłaby z niej dumna?

Oliwia Bieniuk poszła w ślady mamy i od kilku lat robi karierę w polskim show-biznesie. O jej nowych projektach można dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Ostatnia aktywność córki Anny Przybylskiej zwróciła uwagę internautów. Gwiazda byłaby dumna z jej zachowania?

Oliwia Bieniuk
15.02.2024 15:00 Oliwia Bieniuk przestała ukrywać swoje szczęście. Córka Anny Przybylskiej opublikowała wymowne zdjęcie

Oliwia Bieniuk jest wschodzącą gwiazdą, córką znanej aktorki Anny Przybylskiej. Ostatnio media huczały o tym, że 21-latka jest szczęśliwie zakochana. Z okazji walentynek młoda celebrytka podzieliła się wymownym zdjęciem.

VIVA ! PHOTO AWARDS 2023
05.12.2023 22:57 Gwiazdy Viva! Photo Awards 2023: Kasia Niezgoda w ognistej czerwieni, Oliwia Bieniuk na czarno, stylowa Małgorzata Socha

Małgorzata Socha, Oliwia Bieniuk, Katarzyna Niezgoda, Natasza Urbańska… Gwiazdy na Viva! Photo Awards 2023. Zdjęcia stylizacji.

Oliwia Bieniuk
26.11.2023 15:50 Oliwia Bieniuk wreszcie wrzuciła zdjęcie z ukochanym. Nie zabrakło czułości z przystojniakiem

Oliwia Bieniuk jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak do tej pory dbała o swoją prywatność. Od niedawna wiadomo, że znowu jest szczęśliwie zakochana, jednak do tej pory nie pokazywała nowego chłopaka. Dziś wreszcie zrobiła wyjątek, a w sieci pojawił się niezwykle czuły kadr pary.

Oliwia Bieniuk Szymon Bieniuk
18.11.2023 09:46 Oliwia Bieniuk na imprezie z młodszym bratem. Zdjęcia mogą zaniepokoić. Co się działo?

Oliwia Bieniuk idzie w ślady swojej mamy i zaczęła studia aktorskie. Jej młodszy brat również odnosi sukcesy, chociaż ma dopiero 17 lat. Rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt. Razem wybrali się na imprezę. Pokazali niepokojące zdjęcia. 

Oliwia Bieniuk
11.11.2023 16:02 W takim stroju imprezuje Oliwia Bieniuk. Ta siateczka prawie nic nie zasłania...

Oliwia Bieniuk doskonale odnajduje się na studiach aktorskich. Kiedy jednak postanawia iść na imprezę, robi to na całego. Ta stylizacja robi wrażenie, choć jest bardzo odważna. Mamy zdjęcia.

Oliwia Bieniuk przebrała się za Marylkę ze Złotopolskich
31.10.2023 21:48 Halloween 2023. Oliwia Bieniuk jak Marylka ze "Złotopolskich" XXI wieku. Jej partner oszaleje, jak to zobaczy

Halloween 2023. Oliwia Bieniuk jak Marylka ze Złotopolic. To przebranie córki Anny Przybylskiej to strzał w dziesiątkę. Jej partner oszaleje, jak to zobaczy!

Kim jest ukochany Oliwii Bieniuk?
29.10.2023 18:28 "Jest bardzo przystojny". Rodzina Oliwii Bieniuk poznała jej chłopaka. Sporo o nim wiadomo

Oliwia Bieniuk jest zakochana. Rodzina opowiedziała o jej partnerze w czasopiśmie. Co wiadomo o nowym wybranku córki Anny Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
12.10.2023 08:12 Oliwia Bieniuk ma dość. Tak mówi o swojej mamie: "Nie chce być z nią porównywana"

Dzieci Anny Przybylskiej już po narodzinach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mediów. Gdy aktorka zmarła w 2014 roku jej najstarsza córka miała zaledwie 13 lat. Obecnie Oliwia Bieniuk, stawia śmiało kroki w show-biznesie. Nie chce żyć w cieniu sławnej matki.

Oliwia Bieniuk, Ania Przybylska
11.10.2023 12:23 Oliwia Bieniuk jest zakochana! Córka Ani Przybylskiej przedstawiła swojego partnera

Oliwia Beniuk jest najstarszym dzieckiem Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 20-latka zaczęła już odważnie stawiać kroki w show-biznesie. Teraz na jaw wychodzą szczegóły jej prywatnego życia. Okazuje się, że serce piękności zostało już zajęte.

Oliwia Bieniuk / Anna Przybylska
10.10.2023 16:15 Oliwia Bieniuk na okładce magazynu! Błyskotliwa kariera córki Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zdecydowanie idzie w ślady mamy Anny Przybylskiej. Nie chodzi jedynie o aktorstwo, ale też odważne sesje zdjęciowe. Teraz córka gwiazdy pojawiła się na okładce magazynu.

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk
05.10.2023 14:53 Niezwykle czuły kadr z rodzinnego archiwum. Oliwia Bieniuk tak uczciła pamięć po zmarłej mamie

Oliwia Bieniuk w 9. rocznicę śmierci swojej mamy, Anny Przybylskiej, zdecydowała się na publikację wyjątkowo czułego kadru, pochodzącego z rodzinnego archiwum. Piękne zdjęcie mamy i córki pojawiło się na Instagramie 20-latki. 

Oliwia Bieniuk
04.10.2023 15:12 To pojawiło się na profilu Oliwii Bieniuk dzień przed rocznicą śmierci Ani Przybylskiej. Serce pęka

Oliwia Bieniuk straciła matkę, kiedy miała zaledwie 12 lat. Anna Przybylska zmarła 5 października, na trzynaście dni przed urodzinami córki. Dzisiaj, dzień przed rocznicą śmierci aktorki, na profilu Oliwii pojawił się bardzo niepokojący, rozdzierająco smutny wpis. Co się u niej dzieje?

Oliwia Bieniuk o relacji z Zuzanną Pactwą, fot. KAPIF
03.10.2023 21:13 Oliwia Bieniuk kochała mamę nad życie. Jak po jej śmierci reaguje na partnerki ojca?

Oliwia Bieniuk o relacji z Zuzanną Pactwą. Jak córka podsumowała partnerkę Jarosława Bieniuka? Szczere słowa 20-latki.

Oliwia Bieniuk / Anna Przybylska
29.09.2023 16:04 Córka Anny Przybylskiej w odważnej sesji. Oliwia wyrosła na zmysłową kobietę

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Kiedy jej mama zmarła, miała zaledwie 12 lat. Teraz jest już dorosłą kobietą. Nie tylko idzie w ślady matki aktorki, ale też śmiało pokazuje się w nowych sesjach fotograficznych. Najnowsze zdjęcia aż ociekają zmysłowością.

Oliwia Bieniuk
10.09.2023 20:15 Oliwia Bieniuk jest chora. Pokazała fanom, co się z nią dzieje. Nie wygląda to dobrze

Oliwia Bieniuk jest jedną z gwiazd, które w mediach społecznościowych dzielą się nie tylko radosnymi wieściami, ale też tymi przykrymi. Córka Anny Przybylskiej jest chora. Odważyła się nawet pokazać zdjęcia, które ilustrują, w jakim jest stanie.

Oliwa Bieniuk błyszczała na ramówce Polsatu, fot. KAPiF
03.08.2023 17:38 Wielki powrót Oliwii Bieniuk na salony! Na ramówkę Polsatu przyszła w nietypowej kreacji. Tak się kradnie uwagę

Na ramówce Polsatu wśród wielu znanych gwiazd pojawiła się Oliwia Bieniuk, która niedawno pojawiła się w popularnym serialu stacji. Córka Anny Przybylskiej wybrała na tę okazję nietypową kreację, która od razu przykuła uwagę fotografów. Spójrzcie tylko na te rękawy!

Oliwia Bieniuk / Anna Przybylska
26.05.2023 16:40 Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską z okazji Dnia Matki. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie

Dzień Matki bywa bardzo bolesny dla tych osób, które pożegnały już swoje rodzicielki. Jedną z nich jest Oliwia Bieniuk, jaka właśnie zamieściła poruszający wpis w mediach społecznościowych. Pokazała nieznane wcześniej zdjęcie z Anną Przybylską.Kiedy aktorka zmarła, mała Oliwia miała zaledwie dwanaście lat. W tym wieku utrata matki musiała być niezwykle bolesna. Teraz młoda kobieta wspomina Annę w najbardziej wzruszających słowach.

Oliwia Bieniuk
15.01.2023 13:43 Oliwia Bieniuk odpowiada na komentarz dotyczący jej ojca i Zatoki Sztuki. "Niesmaczne, a w dodatku..."

Oliwia Bieniuk, jako aktywna influencerka regularnie zamieszcza w sieci kolejne posty. Pod najnowszym zdjęciem z profesjonalnej sesji zdjęciowej pojawił się komentarz, obok którego młoda gwiazda nie przeszła obojętnie. Odpowiedziała i to podwójnie. Córka Anny Przybylskiej pokazała się w niecodziennej stylizacji. Zapozowała do zdjęcia w białym futrze i czarnych szpilkach, zdobionych błyszczącymi kryształkami. Internauta dodał pod postem komentarz i nawiązał do Bieniuka i Zatoki Sztuki.

Ania Przybylska Oliwia Bieniuk
01.12.2022 19:22 Oliwia Bieniuk odpowiada internautom na pytania o zdjęcia Anny Przybylskiej. "Ale wam się nudzi"

Jakiś czas temu cała Polska miała okazję zobaczyć jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w tym roku. Film "Ania", opowiadający historię zmarłej aktorki, poruszył wszystkich wiernych fanów, którzy nie mogli pogodzić się z odejściem gwiazdy. Niedługo później internauci zaczęli dopytywać o rodzinę Przybylskiej. Całą sprawę skomentowała Oliwia Bieniuk.Internauci zaczęli zarzucać młodej gwieździe, że zaraz po premierze wzruszającej produkcji o jej mamie, razem z resztą rodziny pozbyła się wszystkich pamiątek po Ani Przybylskiej. Sprawa dotyczyła głównie zdjęć aktorki, które w tajemniczych okolicznościach zniknęły z domu jej bliskich.Oliwia Bieniuk postanowiła odpowiedzieć fanom za pomocą swojego profilu na Instagramie i wyjaśnić, jak naprawdę wygląda sprawa z fotografiami zmarłej aktorki.

Oliwia Bieniuk EA (2)
15.10.2022 16:13 Oliwia Bieniuk pogrążona w smutku po śmierci legendarnego aktora. Oddała mu hołd

Oliwia Bieniuk usłyszała smutną wiadomość. Odszedł legendarny aktor, uwielbiany Robbie Coltrane, który przez wszystkie 8 części towarzyszył bohaterom sagi "Harry Potter". Córka Anny Przybylskiej oddała hołd niezapomnianej postaci. Oliwia Bieniuk udostępniła na swoim Instastory wpis upamiętniający niezapomnianego aktora, który przez dekadę wcielał się w postać Hagrida z serii "Harry Potter". 19-letnia córka Anny Przybylskiej nie ukrywała, jak wielkie emocje wywołała w niej śmierć Robbiego Coltrane'a.

Oliwia Bieniuk i Ania Przybylska
06.10.2022 08:56 Oliwia Bieniuk na premierze filmu "Ania". Oddała hołd zmarłej mamie

Za nami oficjalna premiera filmu "Ania", na której pojawiły się gwizdy kina i bliscy aktorki. Na ściance nie mogło zabraknąć jej córki, Oliwii Bieniuk. 19-latka oddała hołd matce, wzorując swoją stylizację na jednym z jej "salonowych" looków.Długo wyczekiwane dzieło o życiu Ani Przybylskiej niedługo ujrzy światło dzienne dla wszystkich miłośników kina. Bliscy mieli okazję zobaczyć pracę Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego na wielkim ekranie. Podczas premiery wzrok zgromadzonych przyciągała Oliwia Bieniuk.