Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" skomentowała wiek Kajry
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2021 02:00

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" skomentowała wiek Kajry

Kajra
youtube.com/fakt24PL

Wczorajszy odcinek Tańca z Gwiazdami niósł ze sobą wiele emocji. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, w związku z czym niektóre osoby były w stanie powiedzieć coś, co wcale nie zabrzmiało dobrze.

Dobrym przykładem jest Andrzej Piaseczny, który nawiązał do rozstania Przemka Kossakowskiego z Martyną Wojciechowską, ale swoje za uszami ma też Oliwia Bieniuk. Ta przez przypadek wbiła szpilę Kajrze.

Taniec z Gwiazdami — Oliwia Bieniuk komentuje wiek Kajry

Występ Kajry, która tańczyła wraz ze swoją mamą, zachwycił wczoraj wszystkich. Jurorzy ocenili go bardzo hojnie, przyznając aż 35 punktów. Nie tylko oni byli pod wrażeniem jej tańca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Cały występ zachwycił także Oliwię Bieniuk. Uczestniczka chciała pochwalić swoją koleżankę i jej partnera, ale nieświadomie zachowała się przy tym średnio taktownie. Wypomniała bowiem wiek swojej tanecznej rywalki.

- Kajra ma 40 lat, tak? Oni są bardzo energiczną, że tak powiem, jak na swój wiek parą - skomentowała Bieniuk

Taniec z Gwiazdami i niefortunny komentarz

Nikt oczywiście nie powinien mieć wątpliwości, że młoda uczestniczka nie chciała przy tym obrazić Kajry. Komentarz miał wybrzmieć pozytywnie. Bieniuk chciała pochwalić koleżankę za ogromną energię, którą dysponuje pomimo czynników, które w teorii nie powinny temu sprzyjać.

Można więc sądzić, że między zawodniczkami nie ma złej krwi. Wszyscy chcą bowiem, aby rywalizacja o Kryształową Kulę, która coraz bardziej się rozkręca, przebiegała w przyjemnej, sportowej atmosferze.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].